Jump to content

Quake @ WCG?


Recommended Posts

  • Replies 56
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

-ajde daj onda nek bude quake4 max 0.76..

-ili sta vetj..

-niko moglo bi da padne neko rezanje quake-a4 i svih modova, demoa da se updejtujem ko co'ek...

-^_^..

-videtjemo...

brandstack.com/users/portfolio/logos/gligorov \\ behance.net/gligorov

99designs.com/people/gligorov \\ twitter.com/MarkoGligorov \\ upstack.com/

Link to comment
Share on other sites

Da vidim sta od pitanja mogu da odgovorim vec sada:

Monitori za WCG ce biti sigurno Samsung TFT, potencijalno 930bf ili 940bf, jer njih promovisu kao oficijelne WCG monitore, ali to se generalno nikada ne zna.

Datum je 26. avgust, subota, od 09h ujutru do recimo ponoci. Trebalo bi da bude interneta, ja sam trazio, wcg je rekao ok.

Sto se ufura tice, "meni" on ne treba. Jedino ako tako mislite da cete obezbediti neku "ozbiljnost" u fazonu da oni koji daju kesh prosto zaista dodju i igraju. Pored toga, mozhda vam je zanimljivo da pored nagrada koje cemo iscimati mi, vi razdelite taj kesh za prva tri mesta na primer.

Sto se tice broja racunara, ja za sada nemam precizne informacije, ali pokusacu da ih dobijem. Imam indicije da imam 50 kompova + jos neke preko toga (mozda do 60), i eventualno jos koje sa strane ali na te za sada ne bih racunao. To ce reci da cu (u dogovoru sa igorom oko dote) za vas moci da izdvojim vrlo verovatno 20 racunara, sto je kapiram dovoljno da to radi kako treba.

Onaj ko bi se prihvatio organizacije/sredjivanja, mora da se u petak popodne/predvece pojavi u Sava Centru i na kompove nasnimi quake, i dovede ortake ako hoce kako bi "stress testirali" da li to sve radi kako treba.

Link to comment
Share on other sites

Evo ja se nudim da pomognem oko kompova (instaliranje i sta jos treba). Nije mi prob da se cimenm do Sava Centra.

Potvrdite dal ce se igrati Q4 ili 3 da znam da li da uzimam cetvorku od druga i da skidam te dodatke.

Inace mislim da bismo mogli, ako bude vremena, da odradimo neki kraci War

la estrella de la muerte

Link to comment
Share on other sites

ajd ono pravimo liste ko ce doci and stuffz....

Evo iz Zrenjanina mozete da ocekujete mene,z4phera,f1gee-a,lrd*we1der-a,meaneye-a,ob1-a(mozda),milanu i jos par njih neznam dali ce igrati svi ...

dolazimo 100% plus podrska.... [;)]

Edited by ZeRoQL
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...