Jump to content

pricajte


Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

butjice od po 2.5kg, i tegitje, 4 od po 1.25 i 4 od po 2.5kg. koji sam soc nejaki. al dobro, lagano.

@ migsa

tolik sam slab da ne mogu da radim zgibove.

Edited by kruko

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

jedan po jedan... :) (makar je ta taktika palila kod mene... pre 2-3 mes uzmem da radim zgibove kao da vidim kolko mogu, puf puf odradim 4 i kao zajebi :D pa onda polako 3 po 3, 4, 5, 6....) :)

( [;)] )...

Everybody's got a right to be a sucker once.

Link to comment
Share on other sites

ne verujem da mogu ijedan. moram da skinem jos 10ak kila da bih mogao da ih radim.

hah, majka priroda - kruko: 0:1

lepo sam se izvozao. sad to prokleto ucenje. preci cu jedno poglavlje i dosta za danas.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

pa pazi... probaj da radish a da te neko gura malo gore... tj. pomazhe... pa ono one by one... sho se izvezbash na tezhnoj klilazhi bitje ti lakshe posle :)

elem.. josh uvek sam na poslu [:D]

( [;)] )...

Everybody's got a right to be a sucker once.

Link to comment
Share on other sites

btw 1 - kada sam ja imao od 15 do 18 godina, jedina tinejdz emisija koja me je iole interesovala bila je Moj takozvani zivot. sve ostale sam gledao zbog riba, u vise znacenja te rechi.

Btw 2 - danas sam bio po gradu, prvo sa dedom na rucku, a posle sa bratom isao malo u soping da vidim koliko bi me izasao prihvatlji bajk.

btw 3 - ova pricha o lakiju i ivanu, me podseca na Tri musketara i odnos kralja Luja XIII i kardinala Risheljea, od kojih je ovaj drugi onaj koji u stvari vlada iz senke,...

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

moram da sikuliram sa cirkom nekih nedelju dana.

lepo sam se izvozao. sad to prokleto ucenje. preci cu jedno poglavlje i dosta za danas.lepo sam se izvozao. sad to prokleto ucenje. preci cu jedno poglavlje i dosta za danas.

zvao me ortak kod njega gajbi da cirkamo, idem odmah, bash sam principijelan [:D]

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

btw 1 - kada sam ja imao od 15 do 18 godina, jedina tinejdz emisija koja me je iole interesovala bila je Moj takozvani zivot. sve ostale sam gledao zbog riba, u vise znacenja te rechi.

Ovaj igz fin momak :)

Jedina serija koju sam se iscimao da skinem sa neta i zapravo narezao i cuvam :)

Inace sjajan dan, malo radio, kupio brda rostilja, uspeo da u cugu odgledam the party, neke nubare na bnetu mi rekle da sam odlican, i izgleda da necu morati da se kupam.

O jea

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

kruko zgibovi su mentalna disciplina kao i vecina vezhbi bez tegova, samim tim prvo krenesh "uske" koji idu na biceps, kasnije kako bicepsi jahcaju i tezhina se smanjuje prelazish na shiroke napred na viceps i pektoralce i onda kad si postao zver idesh shiroke iza koi rade ledja i ramena tj ono sto si zapravo hteo na pochetku =o))

u svakom sluchaju repsect za aktivaciju, ja posle onog silnog ne skidanja sa bicikla 2 meseca opet krenuo sa mojim uchmalost-rezhimom =o)

Link to comment
Share on other sites

pa posle 400 sklekova dnevno skontao sam da necu daleko dogurati pa sam se uputio u teretanu shto se eto za mesec i neshto dana poprilichno u fizichkom/kondicionalnom smislu isplatilo.

Edited by Tiger21
Link to comment
Share on other sites

pa posle 400 sklekova dnevno skontao sam da necu daleko dogurati pa sam se uputio u teretanu shto se eto za mesec i neshto dana poprilichno u fizichkom/kondicionalnom smislu isplatilo.

Trebalo je da radis hiljede istih, kao i trbusnjaka, plus da slikas i pravis perlice i da bezis u zdrav razum

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

punkjazz says:

pwnov'o sam te

punkjazz says:

http://forum.klanrur.rs/index.php?s...mp;#entry850868

punkjazz says:

zato shto si bezobrazan

punkjazz says:

i pazi sht aprichash ubuduce

punkjazz says:

Tiger21 says:

laid?

punkjazz says:

hm

punkjazz says:

ne znash shta to znachi ?

punkjazz says:

Tiger21 says:

pa sad

Tiger21 says:

da i ne

punkjazz says:

e jebem ti pwn kad rambo ne skapira

punkjazz says:

pfff..

Tiger21 says:

AHAHA

punkjazz says:

"jebi neshto"

Tiger21 says:

i pwn you

punkjazz says:

u prevodu

.......

Link to comment
Share on other sites

najeo se, sipo kriglu koka kole, pijem.. idem da spavam, ujutru idem da plivam... d

'de plivas matori? ochu i ja.

bio kod ortaka, narokali se kao zverine, onda sam izasao i vozio bajs po blokovima u 1 ujutru. vrh.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...