Jump to content

pricajte


Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Gledao sam neki film na pinku, "mlada veshtica" or whatevah....
kako si mogo to da gledash???bas je krs film.mora da si se grdno smorio kad si seo to da gledash.

bleim ispred kompa,malo sviram,a posle do grada, i tako...

Edited by rockdudbg

vid'o sam deda mraza

Link to comment
Share on other sites

@Vudu

Kako nemaju? Prvo se dvoume da li da bushe obrvu, drugi gledaju da ispadaju veci huligani i opasni momci pred ribama, trece je wow pitanje [mada te ne rachunam, oni ako krenu sa 16 ti su sjebani sa socialnim zivotom :)]. Onda dolazimo do 18 god kad se dekne caletova mechka/kec.

Nije hejt, ali ako ti nisi imao problema i dilema znachi da si ziveo veoma monotonim i shtekarskim zivotom :)

edit: I ja sam odrastao na kanteru, i pored toga shto sam dosta dragih ljudi upoznao, zalim te sprcane godine :)

Edited by stalja_
Link to comment
Share on other sites

Nije hejt, ali ako ti nisi imao problema i dilema znachi da si ziveo veoma monotonim i shtekarskim zivotom :)

Ja koliko se sećam tad mi je bilo do jaja, a sve dileme koje sam imao bile su vaginin dim, bar s ove tačke gledi

Edited by voodoo_
Link to comment
Share on other sites

rouzez are red...

vajlets ar blu...

ajm damping ju...

hu hu hu ... HU!

[:D]

ah nedostyaje mi to vreme:)))

kad sma bio klinac, nijedna briga na svetu...

dok sad moram da izdrzhavam porodicu i tako to... idem na posao i subotom, ostajem do kasno vratjam se hladnom ruchku... i tako [:D]

( [;)] )...

Everybody's got a right to be a sucker once.

Link to comment
Share on other sites

bas sam volela tu seriju "zvonko spasitj" :)

btw, naplatili su mi prvu kaznu , za voznju u zutoj traci .. 2000 dinara... zajebala sam se najgore... mislila sam da ce me neko propustiti ... ali kasno ...

:(

step in my transporter , so I can teleport ya,all around my heavenly body..

Link to comment
Share on other sites

ali ne i poslednju :)

uzeo tegove, idem na bajs, pa pumpanje, hasanje, mozda kunt, i ucenje do kasno u noc. jos mi je muka od rakije i piva, moram da sikuliram sa cirkom nekih nedelju dana.

check out www.vaginal-weights.com lol

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

ma nije frka kisha, ionako se puno znojim, nego pirka neki povetarac [:D]

iijaooo al izuvaju ovi tegitji =)

Edited by kruko

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...