Jump to content

pricajte


Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Bio sam na fudbalu,i dalje nisam spavao...mozete da zamislite kako mi je :D ,trebam da odem do metroa da dam prijavu za wcg...boze...kako cu snovima da je dajem nece mi biti dobro... :D

@pesma: Tako nestho... otac...

@stator: aj vodi mene jednom da me izgruvaju,da idem kuci blesav...

Edited by Cartman_

ONE LOVE, TJM!

www.last.fm/user/uNkindTJM

Link to comment
Share on other sites

Koji krsh od dana =//

Nisam ishao na adu da vozim wake mrzelo me do yaya, a sad mi se vozi....treba da idem do staklenca tonight na pikado...o5 me mrzi...

Gospode !!!!

E znam shta cu...gledacu film O.O

!! REVELATION !!

...

ili cu jednostavno da spavam >.-

Arbeit macht Frei.

Link to comment
Share on other sites

sad sam videla na pinku nekog debila sa pitonom...zmija jede 2 zeca nedeljno i neke morske prasice i pacove...i jos se tip ljubi sa njom.. fuuuj

trebalo bi da odem do m2 pre nego sto odem napolje...a osecam da cu zaspati za 15 minuta...

I MAY NOT BE PERFECT, but parts of me are excellent

Link to comment
Share on other sites

Konacno sam stigao da overim forum, a citav dan sam bio napolju. Prvo neki sastanak koji me je psihicki skroz iscrpeo, pa dogovori, pregovori, ne pitajte. Onda do grada, jurcanje standard. Citav dan pada neka glupa kisha, a juche kada sam nosio kisobran nije padala. Veseli nemci su uspeli da mi daju vizu na 7 dana MULTI tipa ... right, kao da cu za tih 7 dana da se setkam ... a trebalo je samo da izaberu izmedju 7 dana "singl" i 30 dana multi ... Sad jurcanje za neke druge vize, opsti smor. Doduse, bio sam na chaju, pa sam se povratio, i od tada sam srecan. WCG krece da stezhe opako, kao i svake godine do sada i taaako :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...