Jump to content

-WoW- Pricajte


killYg0r

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

1. taureni su najboljsha rasa u igri nemoj da te banujem krajnje bezrazlozhno za takve izjave!

2. kuzmin shaman je troll

=o)

Ja sam rekao za klasu, rasu mu nisam spominjao!!1111

Tacno, troll je, sad proverih..

a sad nesto a'la Moi:

:]

Edited by Cold Fingers

Totentanz = Cold Fingers = OpT1mUs

Link to comment
Share on other sites

Pa da ,tauren shamman, izgleda da ne igra un-faggot klase

:}

Samo sto vise na tom accountu ne igra on nego neki Danac sa kojim je menjao account...

u pravu si ovo nije rasna nego klasna odrednica jel?

a koldore, ne znam gde je transferovao ali navodno da igra u americi sa svojom neko m starom ekipom....

Link to comment
Share on other sites

Laž! Svi kinezi rolaju trolice, tako da sada ima masa dupeta na koje mi mušlarčine možemo da zviždućemo. [8D]

i zato vi dobijete po pich** dok nama ne mogu nista i mi onda karamo :)

@kole stfu nemash pojma ... bash me briga za dlakave dwarf femalice ja ocu lepo najtelfovsko i hjumansko meso :) ( zensko naravno ) .

Dont be stupid ... sistem is easyest to break from inside ;)

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

i zato vi dobijete po pich** dok nama ne mogu nista i mi onda karamo :)

@kole stfu nemash pojma ... bash me briga za dlakave dwarf femalice ja ocu lepo najtelfovsko i hjumansko meso :) ( zensko naravno ) .

Dont be stupid ... sistem is easyest to break from inside ;)

Ovo je bio zicer: l2spell

EDIT: I ti kazes nekom da nauci engleski [:D]

Edited by 47@mission
Link to comment
Share on other sites

Zabole me k , meni ce da se oprosti sto nemam vremena da se smaram po forumima i ispravljam moj pravopis :) a povrh toga sam i imba . Vama je jebeno :)

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

spremamo se sinoc za raid na loatheba

svi idemo u dm po bafove (sat ipo je tralajo do su svi uzeli)

pa svi smo isli na zg island da neki lik preda heart da dobijemo buff

onda smo islu u epl u northpass tower po 5% hp-a buff

dodjemo ispred loatheba svi flaskove i sve potove moguce koji postoje u igrici spirit of zanza , greater shadow protection pot. , greater arcane elixir , elixir of greater firepower , wizzard oilovi , stamina food

i tako cekamo 1 min pre pula i hunter ninja puluje i wajpujemo ...

"slucajno je pritisnuo sting dok je hteo da uradi reply na whisper" .....

i onda smo isli ponovo na zg island po heart of hakkar buff i novi pokusaj

i ja dobijem disc iste sec kako je fajt poceo i naravno propustim da uvatim lopticu i nisam imao buff 50% vremena i samo sto me nisu kikovali zbog toga iz guilda posto nisam uradio nikakav dmg jer nisam imao crit buff i zato sto smo wajpovali na 1%

i barem dok su nam flaskovi ostali chitavi odemo na gothika i ubijemo ga iz drugog puta i svi srecni ali je bio crap loot frost resistance cloth i tank dobio quest item

to je valjda popravilo malo moje "sjebavanje na loeathebu" za koje mogu da se zahvalim sbb-u i zemlji u kojoj zivimo :S

Link to comment
Share on other sites

Koji si noob strashno , strashno . Joj kako cu da izmem tier 3 legs cim pokupim glavu od thadiusa pa nece mi biti dobro .

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Ja ne mogu da ubijem faerlinu vec par dana. Kako mi se raspada gild to je strasno... Ima da odem u PVP sutra besh me sve.

"You may go if you wish. But remember this: walk away now and you walk away from your crafts, your skills, your vocations; leaving the next generation with nothing but recycled, digitally-sampled techno-grooves, quasi-synth rhythms, pseudo-songs of violence-laden gangsta-rap, acid pop, and simpering, saccharine, soulless slush."

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...