Jump to content

-WoW- Pricajte


killYg0r

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

meh nesto je forum u smor stanju

niko nista intesantno ne pise

samo neka proseravanja i gluposti koje se samo obrcu iz dosade

nego da vam ispricam jednu pricu

2 dana za redom idem u strat baron run (4 puta sam bio)

i od ta 4 puta je grupa jedanput uspela da ubije barona

znaci koja je poenta da 5 men instance bude tako debilne da ne mogu da je rade ljudi sa zeleno/plavim itemima , za koje i valjda predivnjena

znaci wajpovanje samo tako ... ko da je naxx

a ja jos jurim valor gloves da padnu od ramsteina i nije ni jedno palo

da bi nabacio heroism gloves ... nisu lose :/

i jos sam se napalio da igram warriora i napisao aplikaciju za guild neki , standardan ciste bwl , mc i tako te debilne instance

i savijem applikaciju i svi me tamo pohvale bla bla

i odem sa guildom na mc run i ono u raidu bilo pored mene jos 8 warriora

a na sajtu im pise da regrutuju warriore

i porpicam sa class leaderom i on mi kaze da je takva situacija sa warrioroma vec mesec dana da ih ima previse i da ne zna zasto pise na forumu da regrutuju nove :S

pa sam se smorio bas :c

i jos se nalozio da jurim lionheart helm , kupio arcanite barove i arcane crystale i grindovao thorinium veinove i bum ispala ...

Link to comment
Share on other sites

kili, za barona - reci da ste toliki tardovi da ne mozete barona da ubijete lol :D

za guild - ako hoces da igras warriora duzi period posle nastanka servera => pvp

warrior postaje dps warrior samo ako je dugo bio tank ili ako je nenadjebivo srecan. jos nesto - dps warrior NIJE arms warrior.

Link to comment
Share on other sites

lol ... jesi li ti prime bio kod mene kada sam uradio sa grupom ptr za 28 minuta sa 5 paladina ?

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

kili, za barona - reci da ste toliki tardovi da ne mozete barona da ubijete lol :D

za guild - ako hoces da igras warriora duzi period posle nastanka servera => pvp

warrior postaje dps warrior samo ako je dugo bio tank ili ako je nenadjebivo srecan. jos nesto - dps warrior NIJE arms warrior.

Aj nemoj da kakais :)

Naravno da je arms warrior dps warr to sto pravi MOMENTALNO zbog geara manji pve dps ne znaci da nije dps warr ... a to sto pises je debilno jer na svim serverima postoje gildovi koji krecu sa MC i rade Zg, a tamo je naravno potreban i "plavi" tank ... e sad drugo je sto ljudi misle da cim nabudze lvl 60 odma moraju da lootuju u aq40 i nece da se potrude i ucestvuju u nekom progressu gilda.

Covek koji rolluje warriora mora da tenkuje, i serem se na sve warriore koji pricaju kako samo dps, izseravaju se da nisu tenkovi.

Znam x primera likova koji us skupljali plavi tank gear i bez ikakve frke, na bilo kom serveru nabacili guild, pokazali se kao tenkovi i sad rade sta hoce. Tako sam radio i ja, dok smo pre dve godine vajpovali MC i BWL imao sam full prot build jedno 7 meseci (mozda i vise), skupljao tenk equip, i igrao kao cist tenk. DPS warriora je lako zameniti, imas ih na tone, al ajde izbaci dobrog tenka na kome vam stoji progress. Kao class leader sam zahtevao da svaki warr tenkuje i da se redovno menjamo na tank spotovima (naravno i na MT spotu), a ko je poceo da kenja nesto kao "e nemam dobar tank gear", "ja sam dps warrior necu da tenkujem" odmah je dobijao gkick pa makar bio i najbolji ortak nekog clana.

Kad warr nauci da tenkuje tek onda bi mu otvorio dps telente, jer serem ti se u warriora koji nije sposoban i adda da odtenkuje, ili warriora kome def gear sluzi kao ukras jer nikad u zivotu nije upoznao encounter sa tenk strane. Za koji krivi kurac je taj warr u raidu, znaci treba vam tank a imate u raidu 5 dps warriora koji cute ... bolje umesto njega bilo koja druga classa u raidu.

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

kili, za barona - reci da ste toliki tardovi da ne mozete barona da ubijete lol :D

za guild - ako hoces da igras warriora duzi period posle nastanka servera => pvp

warrior postaje dps warrior samo ako je dugo bio tank ili ako je nenadjebivo srecan. jos nesto - dps warrior NIJE arms warrior.

baron ftl :c

jos ono kao za 45min , to nemam nikakve teorije

za guild sam pisao app. kao dps warrior i takvog bi me i primili da ima mesta , naravno sa fury specom koji i imam

pvp mi ne pada pamet da bacam vreme pre sledeceg patcha , vec sam bio rank 10 i imam sve eaxlted (sad sam 5.) i nema nikakvog razloga da trenutno igram

cekam lepo patch pa ce da nabaci gm sekira i 30%+ sanse za crit i onda je gg

pricao sam ponovo sa class leaderom i kao prvi sam u queueu za warrior mesto -.-

to moze da bude i danas a moze do bc-a da ni jedan warrior ne izadje iz guilda tako da dunno sta da radim

smara me mage , igra mi se pve warrior i taman nadjem guild koji bi primio dps nub geared warra i ovako me sjebu :c

@coll

dps warrior - > epic looter koji gore slackuje u raidovima nego hunteri [:)]

sa pogleda ljudi koji igraju dps je to san snova

a sa pogleda guilda i ljudi koji vode sve i trude se da guild nesto uspe su dps warriori samo debili koji zauzimaju mesto u raidu

tako da nema potrebe da se nerviras to je jednostavno tako , to je kao kada bi paladini radili dps a ne healovali i slicni hybrid petard primeri

to sto sam dps je samo jedan minus zbog koga i mozda nisam primljen trenutno u guild , da sam full tier1/2 garantujem da bi 100% ostao u guildu ali jbg sta da se radi :)

Edited by killYg0r
Link to comment
Share on other sites

jel zna neko u 2.xx patchu, oko pvp sistema i kupovine, npr ako se kupi jedno oruzije, da li to isto treba da se placa dva puta za dual wield ?

Edited by Immortalis

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

Ako mislish u vezi cene GM oruzja , 1 hand oruzja su 2x jeftinija od dvoruchnih tako da dual wield dobijash za istu cenu kao 2 hand . Koliko ja znam .

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

@nikola - to sto si ti rekao je u saglasnosti onoga sto sam ja rekao. ja sam mesec dana skupljao plavu tank gear opremu pre nego sto sam i razmisljao da trazim ozbiljan guild. muka mi je od ljudi koji shetaju "XXX Breastplate of the Bear" i T2 kapu(ony ftw).

@killy - ako si ozbiljan u tome da ne moze da nadjes grupu za barona, menjaj server ili se ubij :)

dps warr ume da bude dobar boost za dps raida, ali maksimalno do 2 po raidu. i to 2 warriora koja su sposobna i opremljena da u svakom trenutku tankuju addove i slicno.. btw, kod warra je lako videti da li slackuje - ako cepa auto-attack only, rage bar mu je pun :))

Edited by PrimEviL
Link to comment
Share on other sites

swstats >>> that

Pazi, sw stat je realno bolji addon ali u par slucajeva za warriora ne :P licno koristim sw stats ali ako hoces bas da poredis melee dmg bolji je recap, e to sto nema ace2 verzija je veliki minus:)

Edited by Nikola_

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

Inace, kao i (sad vec bivseg) rogue user-a, gadno me u sustini nervira sto warr je best tank i jedan od best dps-era ... svaka classa je u necemu najbolja, a kad covek pogleda ovo zapita se: why we need rogues? :)

http://video.decimation.eu/v1.html

Elem, da presecemo warriore :)

Vuat d fak? http://www.thottbot.com/beta?i=7058

Edited by Nikola_

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

ne lupaj ... uvek bi pre uzeo roguea jer je warrior dps ogranichen mnogo .

Prvo warrior nema agro reducing osobine , deathwish sux beresrking stance etc itd vs evasion + ko zna koliko dodgea + sve te agro reducing osobine itd , rogue je bolji melee dps jer warrior koji ide na dps je debeli slabiji od rogue umire od 2 magije ili jednog udarca itd , to sto na patchu praktichno agro se ne gleda to je jedan fajt u igri ...

pa jebote u mom guildu imam jednog warriora sa 3.8 k hp unbuffed ( imba dmg pravi ) ali non stop umire .

blablabla

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Pa to je i jedini minus kod fury warriora, ima malo hp-a jer vecina itema koje kombinuju hit/crit nemaju staminu. Ali opet - koja bi to bila fora da imas fury warriora sa gadnim dps-om i uz to sa 6500hp ... mislim stvarno :) btw, ovo je equip tog lika gore - http://ctprofiles.net/1099980

Sto se tice agro reduce tu si u pravu, mada, opet - ako je tank dobar moze i full dps, mada i dalje je rogue best melee dps, ja nisam rekao da nije. Samo sam iskoristio onu dobro poznatu recenicu svih napaljenih fury warriora - Who needs rogues? :)

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

ahahaha tooo! goblin roket launcher ftw!

"Say what you want about us goblins but remeber one thing: We've got the explosives!"

=o))

a za warr vs rogue diskusiju, realno fali wowu jedna barbarian/berserk klasa, znachi leather armor, bez ikakvog stealtha, samo da trchi u fajt i da mu nikako nije dobro =oD

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...