Jump to content

-WoW- Pricajte


killYg0r

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Heh sinoc sam oko pola 4 seon cepelin da odem iz orkovske zemlje kuci u undercity.

Naravno promasio sam cepelin, i taman sam otkucao :"lpaladini nemojte, samo tetki da odnesem lek" al ubise me djubrad

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Heh sinoc sam oko pola 4 seon cepelin da odem iz orkovske zemlje kuci u undercity.

Naravno promasio sam cepelin, i taman sam otkucao :"lpaladini nemojte, samo tetki da odnesem lek" al ubise me djubrad

Ima samo jedan problem, taj drugi cepelin isto vodi u "nasu" zemlju [:D]

neko mi je ukrao kriglu...

Link to comment
Share on other sites

Pa ne :)

Posle sam seo na cepelin koji me je odveo safe home :)

Mislim vasa zemlja nasa zemlja, jos sam ja nov.

Kole sasij mi torbicu!!!

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

lol bitch ass nigga ja sam upotrebio svoje imba AH skillz i kupio joci 14 sloterku (kao i sebi istina) po zavidno povoljnoj ceni, da shijem ne umem, ali i sam sam na pochetku shtekovao 27 woola i navatao ok lika u orgriju da mi sashije tri 8ce za dzh...

a vas dvojica ste nubzori najgore vrste, znachi ko ona deca, tipa kili, koja su vatala zjale kad su instalirala igru umesto da prelistaju manual...sad vam fali period od 40 nivoa kukanja onda 2-4 nedelje lvl 60 gluposti i nakon toga sledi imba goshu drska karijera - ako sve ovo ispunite totalno ste ispostovali formu

a sinotj navodimo te nas 4orica, i kazhemo ti da si u STV da samo predjesh u drugi zep i da stizhesh nazad u tirisfal (mada to zasto si morao da si lockujesh HS za Xr chim si stigao tamo, a onda ne radish tamo kvestove to je isto pitanje za sebe) ali ti izlazish iz gromgola, nesto te ubije...i onda umesto da odradish corpse run rezujesh se na groblju, koje je naravno daleko od kampa i ne mozhesh na lvl 17 doci do istog a da ne zaginesh ...i onda ide ischudjavanje sta e to rez sickness =o)))

sve u svemu ne treba igrati kad si pijan/narkotiziran, sem da pecash naravno, jer to smara mnogo ljude oko tebe...ja sam bre i ok drugare stavljao na ignore par sati kad krenu da dobijau frasove (dal iz chista mira ili su pod dejstvom ne znam =o))

takodje kad si pijan prozivke su ti jeftinije od kjootovih kad je razvaljen sto znachi da su dno...

al najbitnije, rekao sam joci, pokushavao da kazhem tebi ali nisi bio u imput modu: - rekao sam mohiju da ste(smo) na serveru, i ladno ce da uplati ponovo wow samo da bi vas(nas) smarao, veselje! =o)))

Link to comment
Share on other sites

Kole konjovu jedan dali ti shvatas kakav je ovo napor za mene nakon igranja Super hang oN-a na emulatoru!!!

I kakvi manuali ja pola onih stvari ne razumem "agro, hs, t++"

No polako polako!

I da napravite mi torbicu. Ocu roze torbicu.

Edited by f4ts0

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

ti meni ocesh da kazhsh da tebe igranje igre stavlja u stanje u kakvom si siontj doshao online? roflmjau =o)

a to da kao warlock ne znash sta je agro to je sasvim normalno i za ochekivati =o)

ne mozhe roze torbica, ali mozhe svilena koshulja boje lavande (ali onda ti dolazi boshkitj sa pinka na gajbu da gleda kako igrash wow ;o))

Link to comment
Share on other sites

i smell fury war tanking patchwerk with deathwish + retaliation in enrage mode

lol !

Edited by StormScion

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...