Jump to content

-WoW- Pricajte


killYg0r

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ok.. sad mi stvarno nije dobro.. igram ja WSG sa gnomom warriorom i od nekih 20 -25 partija mi pobedimo samo jednu i to JEDVA skor 2:3 ... ok toliko sam bio nervozan da sam bio u stanju da pollupam komp i ubijem sestrica.. nego meni zanima jel zna neko zasto se to desava ? ali stvarno trazim za dobar i pravi odgovor.. da li neko zna zbog cega je to tako ? zasto horda pobecuje svaki jebeni WSG/AB

hvala unapred

da samo da dodam nisam kreten imam 3 lika lvl 60 poznajem igru.. i igrao sam pvp dugo dugo vremena..

znaci nije do mene :)

Ma dobro. Dobija i Aliansa. Ali ima jedna jako lepa stvar vezana za BG u vezi Horde. Kada udje Horda u BG, nemoze da se desi da krene wisp za bafove. Znaci, odmah se bacaju bafovi medju sobom, tako da i nemas potrebu da trazis. Daleko je bolje organizovanija Horda, a i kao sto neko rece da ozbiljniji i stariji likovi igraju na strani Horde. Ja sam toliko vremena proveo na strani Alianse i svaki put sam molio u BG za buffove, a sreca je bila ako sam uopste i dobijao buffove.

Edited by posmatraci
Link to comment
Share on other sites

Ma dobro. Dobija i Aliansa. Ali ima jedna jako lepa stvar vezana za BG u vezi Horde. Kada udje Horda u BG, nemoze da se desi da krene wisp za bafove. Znaci, odmah se bacaju bafovi medju sobom, tako da i nemas potrebu da trazis. Daleko je bolje organizovanija Horda, a i kao sto neko rece da ozbiljniji i stariji likovi igraju na strani Horde. Ja sam toliko vremena proveo na strani Alianse i svaki put sam molio u BG za buffove, a sreca je bila ako sam uopste i dobijao buffove.

koja glupost.

btw niko ne baca ni na horde side buffove

Link to comment
Share on other sites

http://www.worldofraids.com/v2/ :

Most of members (like 90%) from Overrated (first and only US Horde to kill Kelthuzad) got banned for using Patch 5 to remove skerams platform, and fall through the earth straight to C'thuns tunnel.

According to our sources, Patch 5 was a data file (not blizzard authentic) that you insert into the Data folder in world of warcraft directory. It removed skerams platform, allowing you to drop under the map and walk straight down into the tunnel leading to C'thun.

You know what await you now if you ever planned to use this *shortcut*.

Discuss: http://www.worldofraids.com/forum/viewtopic.php?t=1151

Teza

WoR Reporter

Znaci strasno :) koji blam ..

evo kako se to radi, ako vas mrzi da cistite packove i hocete cthuna odme posle Skerama: http://video.google.com/videoplay?docid=-8...ploit&hl=en

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

sa jedne strane mozda ce da prekinu, sa druge ako su HC ludaci mogu da stavim pare na to da ce da pokupuju kolektivno nove kopije i za mesec-dva dana opet kolju sve sto i sada...taman lepo se spreme za TBC =o)

stavishe mislim da ce blizz da banuje pre nekog ludo aktivnog igracha za kog pretpostavljaju da je addict nego nekog casual playera, makar ovaj kupovao pare online ili koristio hack...

Link to comment
Share on other sites

kao i u satljinistichkom sistemu i kod blizzarda pojedinac ne znachi nista ... tako da ono ... zabole ih da li igrash hc ili si samo obichan igrach ... oni rade kako misle da je ispravno

for mother blizzard !!!111 ojha !

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Da naravno da citam i lepo sam gore rekao da to nema nikakave veze sa stvarnim zivotom , kickuju oni i obichne i hc igrache jednakom brzinom samo smo bi "culi" za ovo mnogo brzo jer je bio najbolji PVE guild u severnoj americi imali su naxx na farmu legendary staff i ostala sranja ... tako da kada su ih kickovali svi su culu za to , a ko zna koliko se dnevno "normalnih" ne poznatih ljudi zbog tog istog hacka kickuje ali niko ne zna za njih jer zasto bi i znao na kraju krajeva ... blizzard samo kaze banovali smo toliko i toliko hiljada igracha ... ostalo ih ne zanima .

kao da njih zanima sto ce im 40-50 budala opet da kupi igru ... pa ja bi po tome odavno bio banovan :)))))

btw u kgbu znam bar 20 likova koji igraju end game blabla imaju likove sam 80 + dana igranja velika vecina su alijansa i nijedan nema manje od 18 god vecina ih ima 20-22 god ... nebitno za stranu uopste ... isto je tako i za ljude koje poznajem iz cistog razloga sto se najvishe druzim sa mojim vrshnjacima tako se podjednako i rasporedjuju ljudi u obe frakcije ... tako da ono sto lupaju iznad i oni stereotipic i gluposti nemaju veze sa zivotom , svako ozbiljan to shvata nadam se.

Edited by StormScion

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

reroluj shadowmaga

a da vec imash jednog onda reroluj warriora ... low iq ali zato imash snage kao konj ... ftw !!!!11111

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

sve sve ali kad paladini badmouthuju warriore...=o)))))))

brate , prva klasa koja pljuje po palama su warriori :) eto sada malo milo za drago ;)

@primevil rekao sam ti da mozesh da me ubijesh od gardijana , i umrecu srecan :D

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...