Jump to content

-WoW- Pricajte


killYg0r

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

eto koldore samo zbog toga cesh kremileka da igrash ;oP

Ja? hahaha ... od TBC ocekujem da me skine sa wow-a :) Kakvo igranje bre...

inace old kremilka sad igram na haomarushu - MC runs = fun! :)

Edited by Collololol

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

hihhihi sa kojom raspad ekipom molim te? =o))

Sa burazerom koji tamo grinduje Mc sa svojom gildom :) Mogu ti reci, jebes naxx, tankovanje onyxije ftw ... i garr adds sux ! [:D]

MC nisam tenkovao nekih 7-8 meseci sigurno :) Od momenta kad sam prestao da igram warra ...

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

Gentlemen we are dealing with someone here who has absolutely no life!!!

lol .... kladim se da imash vishe /played of mene na tom priestu sto igrash 2 godine :D ( 91 days played )

shteta samo shto nemash zivot

i lakshe malo sa tim gtfo sranjima nisam ti ja killigor

nisam ti ni ja kiligor , a uostalom bolelo bi mnogo vishe da sam se obracao kiligoru ... ovo je vishe bilo svestrano napushavanje

Oo

nervozan sam ovih dana nemam wow , fax me jebe etc eto tako svratim ovde na forum cisto malo da se istresem na kiligoru najvishe volim ... lechi stres etc

Nego, onaj skrini gore pokazuje da ti je za 61. level potrebno 415k expa, a to je skoro duplo vi

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Wtf? lol u wowu mozesh da rerolujesh samo paladin klasu i nista drugo jer je to jedina klasa u igri ... sve ostalo su sranja ...

btw

l2p ololololololo

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Warrior - veeery niice

Pala - veoma lepo

Mage - bo-ring/ da ne kazhem u rangu tier 0 =o)

Priest - roflmao - ima rotaciju u sholderima!!!, mada model je jako lep

Druid - total imbazorz sa jedne strane, ali objektivno helm vadi stvar, zapravo svi sholderi posle tier 2 magovskih koji imaju semafore u njima su ripoff =o)

Lock = meanest muthafucka evaH! kao tier 2 rogovski ovo ima da izuva na orkovima =o)

HuntAr....gospode bozhe...cenim da se ovaj set zove demonstalker jer jebeno u njemu se izgleda ko demon...znachi u rangu warriorskog t4 seta, bruka ta vatra u sholderima i helm majkemi =o)

Shamaladin - shammy su realno dostigli vrhunac sa t2kom koja je i dalje jedan od najleshih setova u igri, ovo je t2 modifukacija sa svetlecim sholderima

Rogue - uuu opasno...rogovi sem boobies seta uvek imaju jako dobre modele iovaj je isto mnogo jak

moj favorit medju t4 - warrior sa onom glajvom ...osecam da ima 700 goli end dmg na tom weaponu ;o))

Link to comment
Share on other sites

Warrior set je mnogo, mnogo dobar! :)

Hunter je do jaja isto, sto kaze kole - demonstalker :)

Priest, Druid, Mage su jadni ... nista extra.

Rogue je ok, nije nesto prebudzen al izgleda opasno ...

Shaman je mnogo jak - Water set! Posle eath (tier1), lightning (tier2), fire (tier3) stize water set gde kruzi voda u shoulderima! :)

Paladin - auuuu koje zlo, znaci mnogo lep set, po pravi holy knight shit :)

ALI, Warlock set je best fucking set ever ... samo zbog njega bi rolovao Orc Warlocka :) Znaci najvise mi se svidja od svih setova do sada.

Edited by Collololol

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

... warlock ... end of story ...

paladinu samo da skinu svetlecu raketu iz glave ;)

judgmnet najlepshi set u igri end of story ;)

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Ouuu maaaj gaaad.. Warrior & Warlock set.. BEST FUCKING PWNAGE!

Ja prekljuche batalio WoW i sada video ovo.. jebem ti Blizzard shto mi je banovao Locka, mogao bih da nastavim na njemu da igram i polako skupljam T3 pa onda T4.. ali neee.. banovali su ga forever.. for fucks sake.

Jako me svrbi da napravim novog Locka ili Warriora i da imam vlazne snove svako veche o T4 setu (mada Warriorov T3 je pwnage isto), A M A G A D!

Jebem ti sunce, ovaj Blizzard zna shta radi.. danas, do malo pre, sam mislio "izlechen sam od WoWa" a onda sam pogledao neke TBC screenshotove iz TBCa etc etc i sada ovaj PURE F*CKING PWNAGE T4 art za Wara i Locka (mada ni ostali nisu toliko loshi.. samo Priest set me razocharao, bash bash je OBICHAN i nemashtovit).. ubitju se, UBITJU SE.. shto nisam lepo, kao sva normalna deca, napravio odma lika chim je WoW izashao nego sam prvo 6 meseci pravio-brisao karaktere i na kraju napravio BUDJAVOG Priesta da igram ozbiljno.. hahah.. uzas. HOTJU DA SE VRATIM KROZ VREME I NAPRAVIM WARRIORAAAAA AAAA AAAAAAA..

:(((

Proso sam.. tachno se vidi da nisam igrao 48+ sati WoW.. i vetj pochinjem da ludim. Jebo ja real life.. gieff WoW 24h per day, 7 days per week.

:(((

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...