Jump to content

-WoW- Pricajte


killYg0r

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

znate sta me je uvek zanimalo

zasto prime-evil ne sme da nam kaze njegovo ime na haomarushu

mislim cemu tolika glupost

jel se mozda plasis da te neko ne cc-uje ? ili sta ne razumem problem ;o

i ako te neko ubije par puta to je iz zajebancije sigurno nece ta smara 5h

u, jbt, ala je odmakla ova tema a ja nisam ni snimio ^^ ulenjih se.. damn lol

anyway, killy, meni je u potpisu stajalo 4 meseca "Jeelyt, retri pala@haumarush", a ti sada pitas svasta... ccc

anyway, sada su pustili transfer sa haome, pa cekam da puste transfer na frostmane(jednog dana [:(])

paladina slabo igram, to i ako igram, odem u azsharu, zagledam za poneki rich thorium, kada se smorim ^^

let the flames begin ^^

Link to comment
Share on other sites

hahah killy ti koji menjash (& unishtavash ;oP) gildove ko charape teshko da mozhesh da skvatish mentalni anguish duboko emotivne osobe kao sto je kemp koga je iskreno pogodilo napustanje gilda u kom je dugo vremena (ololol kempe misli da sam ti rekao da si emo =oD)

Link to comment
Share on other sites

why? :)

'nako ;)

Imam neke probleme irl ovo ono, pa se mozda vratim za par meseci, u principu kod nas ne postoji neki guild friend/non-raider rank tako da sam samoinicijativno izasao, dok ne budem opet u raiding formi.

Ko laze taj i krade ko krade ima cokolade

Link to comment
Share on other sites

hahah killy ti koji menjash (& unishtavash ;oP) gildove ko charape teshko da mozhesh da skvatish mentalni anguish duboko emotivne osobe kao sto je kemp koga je iskreno pogodilo napustanje gilda u kom je dugo vremena (ololol kempe misli da sam ti rekao da si emo =oD)

mene je iskreno najvise pogodio raspad envy-ja i ljudi koji su prestajali da igraju wow / otisli na drugi server /guild (valjda svi sa haome znaju za envy)

znaci bukvalno samo sto se nisam rasplakao kada se raspadao guild

jer sam tu proveo skore sve "first killove" bossova , upoznao imba ljude , svi su bili do jaja ...

proveo najbolje mesece svog zivota i naravno da sam se puno emotivno potresao

ipak nisam ja debilno dete koje boli kurac za sve i gleda samo svoje dupe (iako tako mozda neki ljudi misle)

a drugi guild oko koga sam se potresao je bio incorporated , ali na vek nilashu ,

posto sam ulozio toliko ne normalno vreme u wow-u da bi se potrudio da sabijam i da izlevelujem i sve

i onda u sred zg raida

gm : killygor ( zato sad cim vidim da mi neko ovako napise samo ime prvo pa pauza , znam da je neko sranje :)))

gm : we decided that u dont have enough skill to play in our guild bla bla bla

kick iz raida u sred instance , u have been removed from guild

svi se smeju pored mene

i tad sam dobio toliko rage-a da bi warrriioru u wow-u explodirao [:D]

i tako posle 3 meseca igranja 20h dnevno i drkanja te samo neko presece ko majmuna i kako da ne dobijem zelju da se upucam

mislim ovaj drugi primer ^ je suprotno emotivan od ovog prvog ali samo kazem da nisam debil koji igra samo za epice [:)]

mada iskreno moram da priznam da tad zaista nisam umeo da tenkujem

pre svega sto sam igrao samo pvp i nisam jurio tanking pre mc iteme

nisam imao tanking spec

i onda tako kao majmun dodjem da tenkujem sa na foru +5 defense skilla i bez telenata da zadrzim agro

i umirem na svakom mobu i ne mogu da zadrzim agro i naravno da cu da dobijem kick

ali sam se toliko kajao zbog toga da bi se upucao sad

posto je to bio najbolji guild u kome sam bio u pve progresu

znaci bili smo bukvlano ubili nefariana posle 2 meseca od kad je server bio otvorren

i cim se otvorio aq su imba napredovali i vec sad farmuju cthuna i rade bossove u naxxu

tako da deco :) , ako imate priliku da igrate u normalnom guildu nemojte da se zajebate i ne iskoristite priliku da vidite sta je wow i imba end game gear ;o

Link to comment
Share on other sites

Raspada mi se guild aaaaaaaa [:(] Razmisljam da prebacim chara na genjuros gde mi je lock, i updanem u "osrednji" stari guild.Najgora fora je shto igram 8+ sati dnevno, nisam noob, kao shto i sve guilde trazhe, a opet ne mogu da nadjem pristojan guild...Znachi cimam ortake po svim mogutjim serverima ako im treba dps warr u hordi i svi kao nah.Razmishljam da se ubijem pa mi treba pomoc oko nachina smrti.Dal da kazhem thrallu da je picka ili da uhvatim lady sylvanas za sisu ? [:D][:D]

latencyqv9.png Just great...
Link to comment
Share on other sites

Raspada mi se guild aaaaaaaa icon_smile_sad.gif Razmisljam da prebacim chara na genjuros gde mi je lock, i updanem u "osrednji" stari guild.Najgora fora je shto igram 8+ sati dnevno, nisam noob, kao shto i sve guilde trazhe, a opet ne mogu da nadjem pristojan guild...Znachi cimam ortake po svim mogutjim serverima ako im treba dps warr u hordi i svi kao nah

onda lepo idi juri po DMu/Scholo/Brsu/Stratu tanking iteme, gledaj da nabacis sebi QS (verujem najtezi zadatak za warra) i gruvaj def, stavi 20 svojih talenata u defense, ostalo na mortal (ili gde vec), i reklamiraj se kao tenk, kad-tad neko ce te primetiti i uleteces u guild, makar samo ZG/AQ20 da radis, progressujes polako, grindas materijale za craftable NR/FR iteme itd.

Kao dps warra teshko da ce iko te prihvati, sem ako nemas bash bash imba iteme (kontam da nemas iz priche), jer ionako svaki server ima pun qrac rougova/dps warrova koji jure guild, kao tenk je lakshe naci mesto, pa ces jednog dana moci i da se respecujes i budes zaista dps warr :P

jbga progress, moras polako, jer inache ne moze drugachije :P

inache iam ortaka koj misli da uzima odma naj naj iteme, a u guildi je koja radi nefa vec podosta vremena, on chovek nema ni prophecy, sav je plav i oce odma Trans'n'dance da uzme, misli kao, bole me shtekam dkp, ko da je razlika shto ja imam 300 manje up to heala od ostalih, ok, moze da prodje, al tako razmishlja pola guilda kod njega, i shta se deshava, 20 ljudi u core raidu ima full t2 ili kombinacije t1&t2, a 30+ ljudi ima po 2-3 t2 dela i ostatak plav i vrlo chesto im se deshava da ne mogu da se sastave kako treba kad ima vishe ljudi u raidu iz ove druge plavo-t2 grupe :P

Link to comment
Share on other sites

A i to shto kazesh [:D] Al smara me tankovanje [:(] Tj. ne smara toliko al mi je uvek bilo DPS > Tanking.Od tanking gear-a imam: dva dela mighta(boots,hands), aegis of the blood god i ostalo je plavo (brd, ubrs, strat, scholo ).Verovatno cu na stari server, tamo je malo bolja situacija.

Edited by kurshlus
latencyqv9.png Just great...
Link to comment
Share on other sites

Gresis sinko ovaj silno gresis. Niko nemoze da dobije dps warriora sa best ingame opremom.

Obrati paznju na whinovanje roguova po forumima itd...Daj im feint il vanish i dobio si savrsenog rogua u plateu ;)

Edited by Kemp.

Ko laze taj i krade ko krade ima cokolade

Link to comment
Share on other sites

Po meni najzanimljiviji detalj kod warrova je tankovanje, ionako nikad neces biti boji od roga/maga/locka na dps listi [:p]

Greshish.Pre par dana sam bash video jednog od najboljih dps warriora(po mom misljenju...).Nisam siguran za nick pa ne bi da slazhem, lik ima 60% crit fully buffed.Sad naravno kretje hejt : FAKE FAKE OMGOMG IMPOSSIBLE! Nije nemoguce i sam sam izrachunao.Ima Severance i enchant +25 agi, naravno axe spec, shto mu ukupno daje oko 8 crit-a na oruziju (sa specijalizacijom).Ima oko 40% crit unbuffed.Reci mi da neshto mozhe njega da outdmg-uje.Mozhe naravno, ali ne mozhesh da potcenjujesh warra kad on mozhe da dostigne ovako neshto.

latencyqv9.png Just great...
Link to comment
Share on other sites

NIje bitno ja sam se malo zezao, neznam nekako mi se cini zanimljivije kad si npr. MT neke uber guilde i boris se sa nekim bossom(za aggro ofc) neznam nekako mi se to cini gotivnije al aj sad nema veze!aj uzivajte [:D]

PS.Juce sam tankovao sa rogom Barona u Stratu btw!

Edited by Bob!!
Link to comment
Share on other sites

Warrior koji nece da tenkuje nema mesto ni u jednom high end guildu ... i kod nas su dps warriori wrath full (najmanje) i tankuju veoma cesto (ja zajedno sa njima). Prosto pve content je pravnjen da warrior bude tank, a ako vec na danom encounteru ne treba vise od 2-3 tenak ostatak moze da dpsuje :p

Mada dw fury warr je ponekad pwn ...

dps1qj7.jpg

Ali taj lik isto koliko je pisao se molio za patchwerka posto je to jedino mesto gde je mogao svoj dps da pusti na max :)

Po meni: only dps warr = waste u raidu ... osim ako nije u "dual-w legendery" kategoriji :p

Kurshlus, igraj pvp :p

Edited by Collololol

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

Jebote sta sve ne procitah ovde

( killigor izgovara "tako da deco" , sto je prilicho lol ) i dozivljava najbolje trenutke u zivotu uz wow .

sto se tiche ovoga war / rogue itd itd

Jedna stvar , ok warrior moze da napravi bolji dmg ali vi koji to kazete nemate pojma zasto nikada nece napravitni ni na jednom aq40/naxx bosu neki specifichno velik dmg ...

Warrior nema agro reducing osobine ... dakle warrior ne moze da baci svoj 100 % dmg non stop kao sto moze rogue .

Naravno ja ne govorim da war ne treba da radi dps , naravno da treba imati ms warriora i josh 2-3 josh fury wara , ali opet kada taj war uzme agro od main tanka uglavnom nastane sranje , dok rogue sa tim nema problema , rogue koji preuzme agro samo /gkick ^^.

end of story

Collololol tek sada videh tvoj post , elem nebitno pusti ih nemaju pojma sta prichaju ;)

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...