Jump to content

-WoW- Pricajte


killYg0r

Recommended Posts

znachi ubio sam sa lockom jedno 50 puta onixiju i nijednom nije palo ... totalno je zabagovano na haomarushu drop nemesis cape

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

mene brinu dropovi u wipe clubu

za prethodna 2 bwl je pao 1 nw

a svo ostalo vreme pada stormrage /huntards loot itd ...

a u guildu je pravilo da na raidove idu ljudi sa boljom opremom i kako sad

to je kao kada trazite posao i imate 18 godina a svi traze da imate iskustvo :D:D:D:D:

Edited by killYg0r
Link to comment
Share on other sites

nama su poslednja tri bila : Nemesis+Bloodfang ; Ten storms+Ten storms ; Ten storms+Ten storms ...Ne brine me shta nece ispasti, nego koliko cemo josh nexusa imati u banci ...

u guildu imamo 4 puna judgement paladina i josh 3 sa po 7 delova :) sta reci vishe , pala pownah , shaman pownah ^_^

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

da

to je mnogo bolje neko da pojedes sebi nokte od nervoze da li ce nesto da padne ili ne

i to nije samo tako u naxxu

taj sistem dobijanja setova je i u aq-u i zg-u

a cini mi se da sam cuo neke glasine da je neko spomenuo da ce mozda u mc-u da ubace taj sistem u narednim patchevima :)

Link to comment
Share on other sites

da ej tako bilo i u MC bilo bi mnoooogo interesantnjie gledati to svadjanje oko raspodele =o)))

Ravnopravnije + manje nexusa[:D] .Ionako ih imamo milion u banci. Mada nije toliko od set itema koliko je od epic crap-a.Brate, kadgod ubijemo sulfurona ispadne thunderstrike.Shta da radim sa onim, da izigravam Posejdona?Going to DE once, going on DE twice,going to DE sold !

Edit : Imate priesta, ortak maga.You need money.Where to AoE farm ?

P.S. SScione aj plz pitaj colowaa-u koliko ima AP-a self buffed.Znachi samo sa battle shoutom.

Edited by kurshlus
latencyqv9.png Just great...
Link to comment
Share on other sites

realno zbog tih budjavih droprateova su i uveli ovo u naxxu sa itemima od kojih se "prave" armor delovi...da ej tako bilo i u MC bilo bi mnoooogo interesantnjie gledati to svadjanje oko raspodele =o)))

upravo to ,suska se da ce to da uvedu i u mc /bwl .

sto se tiche nr opreme za huhuran , 250 + tankovi pozeljno 300 onda u teoriji imash samo 2 tenka da menjash

prvi krug oko huhuran ide 200 nr minimum za sve melee tj rogue i warriori , posle njih ide sledeci krug paladini , oko 60-100 nr , posle njih hunteri ne treba vishe od 100 i onda ostali healeri i dps klase sa 0 nr moze .

Uglavnom ne umre ni 5-10 ljudi max kada udje u enrage i kada se ubije , paladini ulete dignu divine shieldove i tako ubijaju po koji bolt , takodje ona toma od onixije sto stvara kostura pomaze znachajno , i peasant caller koji stvara 3 moba koji ce da upiju 3 bolta , ima nas oko 10 koji imamo taj trinket , kada dodje do 30 % 5 ljudi baci trinket i posle na 20 % josh 5 ljudi baci trinket to su praktichno 2 cela wave blotova ne utralisana + treci koji ode na paladine sa bubbleom i na kosture koji se stvaraju iz one tome od onixije , tako da svi bi trebalo da zive na nekih 15%-10% posle toga umre ponekad par ljudi ali jbg :)

anyway huhuran je noob boss , twinsi su zaista debeo korak napred , flask of destilated wisdom / titans itd potioni i samo ubezbavanje od 2 nedelje da bi mogo da ih ubijesh :)

na skali od 1-6 gde je 6 najjteze ide ovako

1sve pre huhuran

3ona slina i huhuran

5twins

6cthun/ouro

ouro nije toliko tezak kao cthun samo je tehnichki prilichno komplikovan ;)

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

na skali od 1-6 gde je 6 najjteze ide ovako

1sve pre huhuran

3ona slina i huhuran

5twins

6cthun/ouro

ouro nije toliko tezak kao cthun samo je tehnichki prilichno komplikovan ;)

Nisam zagazio u aq40 mada mi je ortak rekao da je realno najtezhi Viscidus.To je verovatno "ona slina" [:D]

latencyqv9.png Just great...
Link to comment
Share on other sites

Tri bube imaju drugachiji droptable svaka i gilda moze da bira na kojoj tezhini ih zheli ubijati ako zheli da dobije neki drugi loot posto vecina ubija vem-a zadnjeg shto je najlakse. Dok je ostavljanje nekog drugog od ova tri za kraj malo tezhe stoga i ta klizna varijabla tezhine encountera :D Sve u svemu to je standalone boss koji nije neophodan za cthuna ...

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

da , tj kojim redom ubijesh te 3 bube bosa zavisi drop koji ce da padne ...

slina je u huhuran tezini zaista , isto kao huhuran imati malo mozga i kontrole i podosta nr :D , ali je isto opcioni boss kao i bube tako da se preskace uglavnom .

Edited by StormScion

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

pa dobro bre nobina reko sam ti da to ne radish...uf bruka...

koliko lako mozhe rog da solira prva 2 bosa u moradonu? i zasto tek sad farmujesh to?

Ma moze opusteno da se solira prva 2 orange side,ovo tek sad jel sam par meseci bacio na pvp znas i sam da se guild raspao kad je dosao BWL [:D] tako da AQ40 nisam imao u planu tad.

moze ako je combat sword/claw, teze ako je dagger. Za Huhuran nr treba, to sam ja sljako pre par meseci , ubija od smora :)

Fist spec sam furam one ZG clawse [:D]

Link to comment
Share on other sites

btw. jel istina da je taj viscidus najtezhi ? Kazhe mi ortak da su ubili cthun-a al viscidusa ne mogu...

ne

mozda je malo tezi od huhuran ali definitivno nije tezi od twinsa

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

guild preko 80 ljudi nije ozbiljan guild , i to je previshe , pro guildovi imaju 60 max ljudi ... ali jbg nije svako hard core ;)

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

guild preko 80 ljudi nije ozbiljan guild , i to je previshe , pro guildovi imaju 60 max ljudi ... ali jbg nije svako hard core ;)

probaj da objanis to vindiju :)

u guildu imamo 80 ljudi

i ljudi samo sto ne pocnu da se kolju oko mesta u raidu koliko ima previse od svake klase

ali lidere naravno boli uvo , oni uvek imaju mesto za sebe :(

eh taj komunizam je uvek bio dobra stvar [:p]

Link to comment
Share on other sites

Danas se mom hanteru*altu) dogodio neverovatan upgrade :) pozvan u zg raid od strane netherwinda u kome smo bili ja bearclaw i ostali ..pugzg.. kako je iso raid padne overlord ring na nekom bossu naravno niko nije hteo roll i ja ko hunter reko ajde ocu da rolam i bearclaw izrola pre mene ;) i netherwind rece da nemoze ide ring njemu . Iako ima bolje tank ringove *moj su zeleni krs tako da mi je taj ring upg) onda mu ja wisperujem | pasce zg mount i rolovacu najvise ) dosli do thekala *valjda se tako zove * i padne mount i rolam najvise ;) pre toga sam u raidu dobio onxyinu glavu i u pug mc dobijem sholdere ;) i to je moj dozivljaj iz wow koj je vredan spomena I R !

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...