Jump to content

-WoW- Pricajte


killYg0r

Recommended Posts

nemojte da zajebavate,bez hejta,ali udjite na boulderfist(ili neki drugi solidan server) pa posle na haomarush i videceta razliku...

mada svaka cast na nashoj komjuniti tamo,ali osim toga server je uzas.realno

bf najbolji server.realno [:X]

Edited by psy
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Psy da se razumemo, meni koji igram PVE je apsolutno isti djavo kakav je server. Imam guild koji mi odgovara i koji fino napreduje a okolni svet sluzi samo da nafarmujes pare za raid. Tako da uopste ne znam koja je razlika u serverima i sta ja imam od toga. Igrao sam na Shadowmoonu kad je to bio jedan od najposecenijih servera, sad na Haumi i ne vidim nikakvu razliku osim toga sto ima manje High End guildova na horde strani, ali opet mi nije jasno koja je karakteristika dal je neki server bolji ili gori? Sto se tice PvP-a tu su tek stvari jasne od kad imaju CrossRealm Bg-i...

Link to comment
Share on other sites

nemojte da zajebavate,bez hejta,ali udjite na boulderfist(ili neki drugi solidan server) pa posle na haomarush i videceta razliku...

mada svaka cast na nashoj komjuniti tamo,ali osim toga server je uzas.realno

bf najbolji server.realno [:X]

nemoj da se trudis da objasnis , ne vredi

Link to comment
Share on other sites

Ovo je trenutna poenta priche ... "kakav je server" ne utiche mnogo na tvoje igranje , a veoma malo ako si u end game guildu , medjutim ako rachunamo i to malo onda je haomarush jedan od loshijih servera , ali kao sto sam rekao to je stvarno nebitna stvar i veoma malo utiche na samo igranje . Npr ako si u guildu koji farma Naxx onda te ne zanima da li ima ljudi na serveru i kakvi su ljudi , jedino sto moze da malo utiche na tebe jeste nestabilnost ekonomije servera tj promene u cenama na Ah od kojih mozesh da zavisish jer ako igrash end game uglavnom cesh da troshish 100g + dnevno na repair i potione / reagense , to je jedino sto moze da utiche na neafirmisanim i nestabilnim serverima gde se cene menjaju i do 1000 % u toku dana .

aka igra gde hocesh od kada su uvedeni cross realm battlegrounds nije vishe bitno za prosechnog igracha .

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

nemojte da zajebavate,bez hejta,ali udjite na boulderfist(ili neki drugi solidan server) pa posle na haomarush i videceta razliku...

mada svaka cast na nashoj komjuniti tamo,ali osim toga server je uzas.realno

bf najbolji server.realno [:X]

No shit sherlock?

LOL AJ UDZJI TI SAD NA DRATHUL JAO BEST SERVER VIDECES RAZLIKU !!!! A NE NEKO SRANJE KAO BOULDERFIST GDE NEMA NAXX GILDIII!!!!! AHAHAHAHA... lol!!111

Znac, 95% servera su totalno postali isti, u momentu cross-bg. Jedino moze da se kaze da neki serveri imaju ogromnu kolicinu igraca iz iste zemlje, i za ljude koji toj masi ne pripadaju nije bas prijatno da slusa na GC neki spanski, ili u slucaju drakthula ceski :)

Ali haomarush i boulderfist nisu taj slucaj tako da nemoj da kakite, i uzivajte u za vas best serveru i nemoj da smarate ljude okolo, jer to svako moze da tvrdi to isto.

frineds>all. Ako imas negde ortake, i ako se nesmaras kad igras sa njima, server nije bitan.

btw, for killy - to sto na boulderfistu ima neki dobar premade i dobra naxx gilda, znaci samo da je server prosecan ;)

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

No shit sherlock?

LOL AJ UDZJI TI SAD NA DRATHUL JAO BEST SERVER VIDECES RAZLIKU !!!! A NE NEKO SRANJE KAO BOULDERFIST GDE NEMA NAXX GILDIII!!!!! AHAHAHAHA... lol!!111

Znac, 95% servera su totalno postali isti, u momentu cross-bg. Jedino moze da se kaze da neki serveri imaju ogromnu kolicinu igraca iz iste zemlje, i za ljude koji toj masi ne pripadaju nije bas prijatno da slusa na GC neki spanski, ili u slucaju drakthula ceski :)

Ali haomarush i boulderfist nisu taj slucaj tako da nemoj da kakite, i uzivajte u za vas best serveru i nemoj da smarate ljude okolo, jer to svako moze da tvrdi to isto.

frineds>all. Ako imas negde ortake, i ako se nesmaras kad igras sa njima, server nije bitan.

btw, for killy - to sto na boulderfistu ima neki dobar premade i dobra naxx gilda, znaci samo da je server prosecan ;)

1. ne smarash se pishe odvojeno

2. ako je tebi isto da li cesh u 03 am da budesh sam u tyrs handu nekome nije,'ocu da gankujem,da se zajebavam.razumesh?

3. to shto si pisao sa ukljucenim caps-om nije uopshte smeshno

4. 95% servera su postali isti "u momentu cross-bg" .. lol

5. ako sam ja smorio sa mojim 10-word postom procitaj shta si ti sve isprdeo gore

6. zakasnicesh(opet) na srpski,batali forume,idi u shkolu

@amos po toj logici tebi je dovoljan server na kome ce da bude samo tvoja gilda...po meni-more ppl=more fun.

anyway poz(za tebe naravno,ne za ovogololol) [;)]

*edit* ja se ne bi "ljutio" da mi neko kaze da je bf krsh,svako ima pravo na svoje mishljenje

Edited by psy
Link to comment
Share on other sites

pa to je tabana sa dragonmaw/frostmane :))

"You may go if you wish. But remember this: walk away now and you walk away from your crafts, your skills, your vocations; leaving the next generation with nothing but recycled, digitally-sampled techno-grooves, quasi-synth rhythms, pseudo-songs of violence-laden gangsta-rap, acid pop, and simpering, saccharine, soulless slush."

Link to comment
Share on other sites

Kako volim ove svadje chiji je server bolji, chiji je tata jachi i chiji je e-peen vetji.. isqlirajte se.

Pogotovo vas dvojca, Psy i Killy.. ne ponashajte se kao deca, svi znamu da ste najbolji, najkul i da igrate u najboljim gildama na najboljem serveru.

Link to comment
Share on other sites

Evo kupio sam original ...

poceo sam sa UD lockom na ahn quiraj(valjda se tako pise :P ) serveru..

jel ima jos neko da pika sa hordom tamo cisto da znam...

Ahn'Qiraj

Blizu si nema veze:)

btw Ajde nakacite neki guide za hordu AV, jer smorilo me je da gubim. 8008/12000 sam. Tako da ako ima neki predlog neko bilo bi dobro.

Moja taktika, ja mislim najbolja je da 10-15 igraca ostance na IB GY, jer ako njega izgubimo, izgubili smo partiju. Ostali idu na SH prvo, onda SH GY, kad ga napadnemo, par njih ode ubije Balindu, dok ostali idu na IW, zatim se nastavlja do SPa itd. Za sve to vreme IB GY MORA BITI ODBRANJEN! To je moj tac. Ajde ako neko jos ima predlog nek kaze.

Link to comment
Share on other sites

Evo kupio sam original ...

poceo sam sa UD lockom na ahn quiraj(valjda se tako pise :P ) serveru..

jel ima jos neko da pika sa hordom tamo cisto da znam...

Koliko sam upoznat (a ne mora da znachi da je tako) na AQ serveru, Horde side, nemash ljudi odavde.. igraju Alijansu. Ako si vetj hteo Hordu mogao si na Haomarushu da rollujesh toona, tamo imash chak i domatji lowbie guild (Serbian Elite Team [:D]), nash kanal /join Serbia i dosta ex-YU ljudi koji su uglavnom gotivni.

Link to comment
Share on other sites

Sto se tice Vultrosa , nisam ja stavio za 80 g nego taj retard....I ja sam ga pitao zasto stavlja kad niko nece da kupi za te pare kad ga posle 1 dana igranja prevazidjes......Sto je najgore , prodao je dagger..... -.-

-Ukoliko neka devojka sedi negde sama NIKADA joj nemojte prici, sesti pored nje i izvaditi digitron i pitati je jel zna da racuna, ona kaze da zna, i reci "racunaj da cu te jebati" (osoba cija je ovo fora ima 30 godina i NIKADA nije imao devojku koja ima sve zube)

  ▲

▲ ▲

Link to comment
Share on other sites

:)

procitaj shta si napisao 10sec kasnije

1. pishe se BIH

zashto ne prestanete da kenjate ???

igrajte wow i peace brothers :)

lol to je kao da si rekao da se ne pishe "ajde" nego "hajde".....

a ovo "neseri" je krupna greshka - nepismenost

@sajro hvala

Edited by psy
Link to comment
Share on other sites

Koliko sam upoznat (a ne mora da znachi da je tako) na AQ serveru, Horde side, nemash ljudi odavde.. igraju Alijansu. Ako si vetj hteo Hordu mogao si na Haomarushu da rollujesh toona, tamo imash chak i domatji lowbie guild (Serbian Elite Team [:D]), nash kanal /join Serbia i dosta ex-YU ljudi koji su uglavnom gotivni.

na ahn quiraju ima malo srba uopste ali ih ima vishe na horde strani ... ja znam za jedno desetak koji su lvl 60 + tipa nidza , rudonja , rakija one koje cesh najlakshe primetiti :) , u alianse strani ih nema mnogo vecina je prestala da igra ili rerolovala .

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Sto se tice Vultrosa , nisam ja stavio za 80 g nego taj retard....I ja sam ga pitao zasto stavlja kad niko nece da kupi za te pare kad ga posle 1 dana igranja prevazidjes......Sto je najgore , prodao je dagger..... -.-

Uvek se nadje neki debil ili nechiji twink koji ima 3k golda pa ga bash briga ... tako da je covek postupio uspravno .

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Psy, kad vec smaras sa gramatikom, prvo nauci da pises posle zareza ili tacke razmak. Funny je sto covek koji je sposoban da pise gadne "wall of text"-ove kenja nesto o gramatici ... sva sreca sto vecina tvojih postova su max dva reda pa moze nekako da se cita [:D]

I necu da odgovaram na tvoj posledni post, opet ces da krenes da prozivas, tako da ok, haomarush je govno, svi serveri su sranje ali taj gde ti igras je best i svo smo mi magarci sto ne re-rollujemo tamo, period.

To killy> 1k je vec nesto ... eto sad si "vlasnik" uspesnog topica! :)

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...