Jump to content

SD Partizan 2006/07


Lex

Recommended Posts

U prvoj rundi kupa, koji se od ove sezone zove "Lav kup Srbije" (po Lav pivu iz Čelareva jelte) Partizan igra protiv ČSK Pivare iz Čelareva.

Novi (vrlo vispren) slogan kupa je "2.032 kluba, 122.854 igrača i samo jedan trofej". Nagradni fond je milion evra (verovatno u pivu) za naredne četiri sezone.

Nisam zadovoljan protivnikom, uvek je zajebano igrati protiv tima kom je sponzor glavni sponzor takmičenja. ;)

FushiSigb.thumb.jpg.f75f13b0202c1af84974

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 596
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Partizan - OFK Beograd

Prvenstvena utakmica "Meridian super lige" - 5. kolo

Beograd, 9.9.2006. stadion Partizan

Početak u 20:00 h, ulaz besplatan

Sudija: Vukadinović Milenko - Beograd

0:1 (45min.)

Kolarov u 38'

kraj, ostalo 0:1 .

2 crvena za Partizan.

1 crvena za OFK.

Edited by noodle
Link to comment
Share on other sites

aj da budem objektivan, kralj je MORAO da dobije crveni karton kad je gurao sudiju, kao shto je MORAO da dobije crveni karton ili bar drugi zhuti za onaj start u kaznenom nad igrachem OFK-a i pritom da bude dosudjen penal. takodje mislim da je josh par igracha tu moglo da dobije neke kartone, npr lomic zbog onog dizanja protivnichkog igracha sa zemlje. gledao sam samo drugo poluvreme i nije mi partizan delovao tako loshe, razmahali su se mozhda i ne toliko zbog svoje nadmoci vec zato shto je ofku tako odgovaralo. ofk mi se sve vishe i vishe dopada, igraju svoju igru - povucheno i taktichki veoma zrelo, dok svoju shansu trazhe iz kontri i prekida shto im sasvim solidno ide. mlad, veoma veoma dobar i perspektivan tim, uz zvezdu meni najsimpatichniji tim nasheg prvenstva.

sve u svemu dobar fudbal ali one scene sa kraja mecha stvarno ne volim da vidim.

e da, i dobili ste novog sponzora, "porshe scg" i nosite vw logo na dresovima. mislim odlichan potez jer ko zheli da kupi dres na kome pishe imlek? :)

Edited by rev
Link to comment
Share on other sites

jel to ista budala koja je prosle godine sudila finale kupa ili sam se istripovao ?

objektivno gledano, covek ne zna sta radi :/ ili zna predobro sto mu se na isto hvata po posledicama :/

partizanu ponistili cist go, igraci se maltene pobili, mentol odneo coveku nogu bez faula ...

jel uopste moguce nekoga suspendovati na X utakmica ako nije napravio faul ? mislim sudija mu nije svirao

Link to comment
Share on other sites

sudija je upropastio i tekmu i partizan, mada je pomocni sudija kriv za ponisten gol jel bolje vidi poslednju liniju.a nase igrace treba nauciti pameti kako ih nije sramota da onako nasrcu na sudiju ,trebao je covek da izvadi crveni karton i svakome ko ga odgurne pokaze i tako 5 puta pa se prekine tekma 3-0 sluzbeni rezultat pa da vidimo da li ce opet da nasrcu na suduju. to ima samo u nasoj cobanskoj ligi.

Link to comment
Share on other sites

pa taj rad, ne govorimo sad samo o grobarima, ali nashe seljake treba nauchiti pameti, mozda ce posle 5 utakmica koje posmatraju iz publike shvatiti da je sudija bog.

shto se tiche ove tekme, nisam gledao, a i nisam simpatizer, pa je bolje da ne komentarishem;)

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

aj malo pauza sa fudbalom. nigde se bre ne prica o kosarci, shta je ovo? :)

Stigo nam Drobnjak.

videcemo. za nasu ligu je i dalje as. u evroligi, ajmo Jovo nanovo.

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

TELENOR UZ PARTIZAN?!

Petostruki uzastopni šampion u košarci pregovara s mobilnim operaterom koji bi trebalo da bude sponzor kluba u narednoj sezoni

Novi sponzor Košarkaškog kluba Partizan je "Telenor", norveški mobilni operater, saznaje Kurir.

e sad kurur ko kurir... mada je moguce nakon reci iz Uprave da je u pitanju neko ko ulazi na nase trziste.

Edited by Formica

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...