Jump to content

MRZIM SRPSKU TELEVIZIJU!


Recommended Posts

Znachi, dva meseca ne pushtaju ni jedan dobar film, a onda vecheras BOOM, 4 dobra filma, kojima se vremena poklapaju, tako da sam popizdeo [:(!] [:(!] [:(!]

POLUDELI GRAD - TV Pink, 21.00

Sem Bejli, uznemiren zbog gubitka posla, uzima za taoce sve koji se u tom trenutku nalaze u muzeju. Novinar Maks Breket zatiče se u tom trenutku na mestu događaja.

Re

Edited by domiNus
Link to comment
Share on other sites

moram se sloziti sa dominusom, i meni je nekako smor da gledam film na kompu, imam ih gomilu, sto na hradu, sto na diskovima, i nista ne gledam... a na TV je nekako sladje kad ima dobar film...

a to je inace praksa sa poklapanjem termina, samo sad se bas udarnicki izvelo-nisam ni jedan zato ni gledao, vec bacio tv program, i pikao crimsonland...

Edited by millancche

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

ne kapiram šta tačno ljudima smeta kod gledanja filmova na kompu, al i to se da rešiti.. tv out, divx plejer u dnevnoj sobi... za mene je sve bolje od reklama, termina kojih se niko ne pridržava, loše slike, reklama reklama rekla

Link to comment
Share on other sites

pustite choveka, mlad je i voli da gleda filmove na tvu...a to da je mlad vidi se iz chinjenice da nije zakachio sve ove filmove bar 5 puta na raznim domacim kanalima u poslednje 3-4 godine kao i chinjenice da sodebergova ekranizacija karen sisko romana predstavlja jednu od loshijih =o)) ne znam jedino gluvarenje dal sam gledao vishe od jedared, sve ostalo da =o))

Link to comment
Share on other sites

važno je da se kolence pokazao kao poznavalac :*

i love you too smith...

a za Lolketa - u okviru alkcije "zovite bolketa bolke da ne biste koleta navali boletom i onda zvali nekoga da vam pravi obloge po modricama" - izbegavati stavljanje imena dotichne dvojce tako blizu jedno do drugog sa tako malo ralzika izmedju 2 nicka, zbunjuje ljude sa manjom kolichinom RAMa...

Link to comment
Share on other sites

u okviru alkcije "zovite bolketa bolke da ne biste koleta navali boletom i onda zvali nekoga da vam pravi obloge po modricama" - izbegavati stavljanje imena dotichne dvojce tako blizu jedno do drugog sa tako malo ralzika izmedju 2 nicka, zbunjuje ljude sa manjom kolichinom RAMa...

da, svestan sam da sam mrtav na sledećem rhh-u. na sreću, od petka se vraćate doti pa imam još par meseci života :))

Link to comment
Share on other sites

chisto da ponovimo i na ovom topicu:

[ozbiljan kako to samo mogu biti rak, infarkt i Zola] Ivane, kada dodjesh na RHH prvo cemo izatji napolje, popitjesh pesnaju u facu pa idemo dalje. [/ozbiljan kako to samo mogu biti rak, infarkt i Zola]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...