Jump to content

NEVAZNO OBAVESTENJE!!!


Recommended Posts

E ovako...

(modelatori slobodno cezurisite ovaj post/topic)

Ako ste ikad priznai moje postojanje na ovom svetu, tj ako vas ne boli qrac za mene, oda je ova informacija koliko-toliko korisna za vas,

i zato sam topic nazvo NEVAZNO OBAVESTENJE!!! U suprotnom, u sirem krugu zaobidjite ovaj topic...

Danas sam se zvanicno, za sva vremena oslobodio Quake III Arene, vise se nevatam misa i tastature, sve sam obrsiao (q3/q4 sve avije, demoe SVE!!!) i zvanicno dizem ruke od ove proklete igre..

Zgadila mi se za celoga zivota.. i zao mi je svakog minuta koji sma protracio na ovoj igri...vise me nikad necete videti na nekom turniru,gtv-u, bilo kom serveru...znaci NIKAD!!!

Nikad nisam bio nesto preterano dobar, ali kao trudiio sam se...ma da se nelazemo bio sam bulja, krajnje operisan od ovog..ali sam ipak nesto pokusavao...a sada bas nevredim ni za 3 qrca sto se q3 tice...

Trebalo mi je 7 jebenih godina da se opametim...ali vredelo je...okrenuo sam se pametnijim stvarnima koje mi ispinjavaju zivot 24h (programiranje)...i a q3 vise u ovom zivotu necu igrati pa da mi igle pod nokte nabijate, ili eksere nije vazno...

Vraticu se sada lepo onim s cime sam i upocetku poceo, Anime,Manga,FRP,Magic The Gathering ili mozda ovi novi Izvori magije (e da znas da cu bas to da probam)

Sve u svemu ljudi...lepo je bilo dok smo se druzili...verovatno cu jos obilaziti ovaj forum i irc kanale, cisto reda radi, ali quake 3-a se vise nevatam..

Zvanicno sam okacio misa o Klin... i vise nisam qcg clan lider, predajem ga nazad zeroql-u (neka on radi sa njime sta oce), a mrizi me da menjam naziv acount-a na rur-u, tako da ce ono qcg u nick-u ostati kao neki podsetnik, ili oziljak..tako nesto...

Voleo bih da obirisem sve moguce tragove o tome da sam ikada igro q3, ukljucujuci i svoja secanja...pa dobro za to trebam samo da sacekam jos jedno 50 godina, da docekam 70-te i da postanem senilan...mozda onda...hvala bogu...

Verovatno nikada necete osetiti ovu gorcinu koju ja osetjam...ali nisam verovo Greeny777, reko mi je da ce mi jednom puci film, (kao sto je i njemu vezano za q3), a ja sam ga gledo i smejao se...Jebote koliko je taj covek bio u pravu..

Ajd pa pozdravljam vas...vas koji ste procitali moj lament...ovaj krik prociscenja, novo rodjenje ili sta vec...

Edited by <qcg>sch4

[22:50:28] <@[qcg]rmb> i wan play now :\

[22:51:15] <@sch4^qcg> n-o-w

[22:51:15] <@sch4^qcg> :P

[22:52:13] <@sch4^qcg> n-o-clarke-gabel-w

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 103
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ma ovaj LaG trolluje po svim forumima samo ga na ignore stavite bice vam veselo ^_^

i ja sam digo ruke od q3 . . . tu je na c:\ ali od wowa nikako da uletim... nije da je matora igra , i dalje gotivim ja to al wow je jaci :) bar meni

http://img67.imageshack.us/img67/1829/lol4thlk6.jpg kako pricati sa GM-om

Paladins are gay

Blizzard loves paladins

Therefore, Blizzard is gay

Link to comment
Share on other sites

O moj boze, ali citiram,

"Vraticu se sada lepo onim s cime sam i upocetku poceo, Anime,Manga,FRP,Magic The Gathering ili mozda ovi novi Izvori magije"

Jel si ostao ulogovan negde ili si poceo q3 sa 6 godina, pa ti se smucio u 13-toj??

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

@ stalja_

Svi redom...

@ remedy

Avi ce da izadje...sve sam dao zeroql-u, tako da ocekujete jedan tolalno standardni self-promotion avi...

Ja sam sve povadio i sredio...njemu je ostao laksi do posla (samo da ga sklopi)...sklapao bi ga ja da nisam prso..ali ajde...

@xnikolax

varuj mi necu se nikada vratiti q3a...nikad vise...

@f4tso

Nekontam te...pojasni se...

Edited by <qcg>sch4

[22:50:28] <@[qcg]rmb> i wan play now :\

[22:51:15] <@sch4^qcg> n-o-w

[22:51:15] <@sch4^qcg> :P

[22:52:13] <@sch4^qcg> n-o-clarke-gabel-w

Link to comment
Share on other sites

Pa da ne razvijam temu, nisam lose mislio nista, ali :

Anime,Manga,FRP,Magic The Gathering ili mozda ovi novi Izvori magije

su isto tako pointless kao i q3. Mislim pointless u smislu ozbiljnosti. A ako te cine srecnim onda su skroz ok.

+Sto je moje licno misljenje da je q3 sreca i radost :)

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Hehe o boze...

@stalja ja sam taj klinja koji je oterao sch4 sa quake scene nisam namerno majke mi igrali smo se i onda je odjednom poceo da divlja po tastaturi i pocelo space i dugmici da lete na sve strane...jbg

@ReMeDy avi in progress... :D

prvo ob1,duke,nomer,i sad sch4 izgleda da su nasli zivot :) jelda Tigeru

Link to comment
Share on other sites

Hehe o boze...

@stalja ja sam taj klinja koji je oterao sch4 sa quake scene nisam namerno majke mi igrali smo se i onda je odjednom poceo da divlja po tastaturi i pocelo space i dugmici da lete na sve strane...jbg

@ReMeDy avi in progress... :D

prvo ob1,duke,nomer,i sad sch4 izgleda da su nasli zivot :) jelda Tigeru

Pa shta je Emil onda trebao da uradi na WCG-u. :)

Nerviranje oko igre mi je pomalo smeshno al ajd :P

Link to comment
Share on other sites

Ahahaahahhha sch4 is tha man !!! Sta se desilo matori???

Ma daj bre opusteno sta svi serete protratjeno vreme ovo ono..

pa ja se nisam nikad cimao nesto a bilo mi ql druzenje i to po turnirima a zivot zbog q3 nikako nisam protratjio cak sta dodje mi dobro kad sam nervozan ili smoren kuci nema sta da se radi itd :) Aj da si neki pro gamer pa da kazes nisi uspeo a protratjio vreme (10 sati dnevno x 2-3 godine) al ti nisi nikad nesto realno igrao mnogo kao npr zeroql debeli fejker i bot camper :P

Link to comment
Share on other sites

E da jos 1 pitanje za vas zrenjanindze:

u get quaked 3, kad na kraju ide spisak igraca, spominje se i zeroQL. Jel to nase gore list, ili neki inostranac>?

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...