Jump to content

NEVAZNO OBAVESTENJE!!!


Recommended Posts

Nisu geekovi .. iz prostog razloga sto im to nije opsesija pa da razgovaraju o tome non stop i da prave neke skupove. Takvih primera sam video X .. bio je nekad dedicated 2 q3,cs i sad kad je prestao sere kako je to sve lose ..ne valja and stuff ! WOW Najednom si pronasao toplu vodu :PPP

U stilu da sad cu da sad cu da budzim moj cfg .. dodacu color1 4 color2 5 .. cg_nomip 613 accel 1 i onda cu da odem na skup da im pokazem moj cfg i da se divimo svi i da se o tome posle prica

e i da ko je napravio manji cfg .. WOW moj je 7 kb a tvoj 12kb

To u q3 nema batjko , anime/manga stuff = stuff's for geeks =)

WHATTEVERRRRRRRRRRRRR

Kazes nisu geekovi jer nerazgovaraju non-stop o tome..a reci mi sta su onda Quake forumi i irc kanali...

Sto se tice skupova..skupovi se prave svaki put kada se IGRA...bilo 4 fun ili turnir

Ekvivalent ti je kada se squpi 4 quakera pa odu na 2v2...ili odu na turnir...

Na q3 sam bio navucen...i sad se LECIM...a od CS-a sam se uvek gnusao...

Neznas kako mi je bilo u igraonici, kada radim poslepodnevnu smenu do 02:00h, a oni rezervsu sve kompove i pice CS do 2h ujutru, a ja sedim i cekam da naplatim to pa da zatvorim...koje sranje..

rmb....vidi se da ti glava sluzi samo za sisanje...kakvo pokazivanje konfiga na skupovima... (vidim da pravis paralelu sa dekom, ali ako si makar malo zavririo u svet takvih igri, trebalo bi da znas da nepostoji savrseni dek, tj da li ces ti da izgubis partiju ili ne zavisi ti ponajvise od srece (da li ce ti bas u tom trenutku doci ta karta koja treba), da li znas da igras sa vojim spilom kako treba...

Sto se tice q3..partiju gubis ako dobijes los spawn (pdm6 @ shotgun tvojh omiljeni),ako netajmujes ili zakasnis jednom na megu ili ra....ili pak neciljas toliko dobro...

Ako ti poredis dek sa cfg-om, ti imas istinskih dusevnih problema (mada dek i cfg u nekom paralelnom svetu imaju dodirnih tacaka)...

Razmisli malo i dobices da ti je to isti qrac...

@Kole'

Nisam ga usro..i jedno i drugo su opsesije....a opsesije stvaraju geekove...samo je pitanje sta kome vise odgovara....

p0zdraf

[22:50:28] <@[qcg]rmb> i wan play now :\

[22:51:15] <@sch4^qcg> n-o-w

[22:51:15] <@sch4^qcg> :P

[22:52:13] <@sch4^qcg> n-o-clarke-gabel-w

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 103
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ajde sad na emulationgalaxy ako cete o mangadromima,karticama itd...ovo je quake forum bre...

Ja podrzavam rmb-a jer je car ... rmb > sch4 :)

@stalja ja sam u onoj sekundi gde se kamera pomera i desavaju se fragovi jedva se vidi nesto :) kako da ti objasnim snadji se... :D frag je railom desava se kod stepenica na bridz...

Link to comment
Share on other sites

@ niko

Dzaba..kucao sam na sva ta vrata i svi su me izbacili...(cak sam doso lepo u rado vreme, saceko da prodje pauza)..samo su mi rekli nek ti je bog u pomoci...

@ zeroql

pa sad kada vise neigram...cak je i migox>sch4...bole me...dok me je q3 zanimao nejednacina je bila obrnuta, odnosno sch4>rmb...i prestani da pokusavas da pravis red po forumima..imas ljude koji su zaduzeni za to...

[22:50:28] <@[qcg]rmb> i wan play now :\

[22:51:15] <@sch4^qcg> n-o-w

[22:51:15] <@sch4^qcg> :P

[22:52:13] <@sch4^qcg> n-o-clarke-gabel-w

Link to comment
Share on other sites

Samo mislis na q3 eto to pokazuje da si geek. Zql misli IRL rmb > scg4 lozano :P

tnx zql :)

...kako bese ono...da li su quakeri geekovi..jos jedna potvrda...

btw ja nikad nisam ni reko da nisam geek, samo sam sad promenio okupaciju...

sto se tice RL, nisam bas siguran...necu da te blatim javno... a znas dobro o cemu se radi [^]

p0zdraf

Edited by <qcg>sch4

[22:50:28] <@[qcg]rmb> i wan play now :\

[22:51:15] <@sch4^qcg> n-o-w

[22:51:15] <@sch4^qcg> :P

[22:52:13] <@sch4^qcg> n-o-clarke-gabel-w

Link to comment
Share on other sites

jbg matori... smucilo ti se... to mogu da razumem... ali veruj mi secanja ce ti sluziti... pogotovo ako budes programirao neku igricu tog tipa (mada sumnjam s obzirom koliko je gorcine u tvom pisaniju... neces valjda da zarazis gomilu buducih klinaca ;) )... vise od sedam godina igram sc... nekada cesce nekada redje... isto sam "bulja"... imam milione demoa... da ti ne detaljisem, prepoznao sam se u tvom postu... zato i pisem :)))

ali nemoj pljuvati po sebi samom... nemoj da si toliko samokritican... nek ti ne bude zao... ipak je q3 zajebana stvar... zamisli da si sedam godina igrao cs :)))))))))))))))))))))))))) komjuterske igrice jesu zlo same po sebi... ali veruj coveku koji je sc-er u dusi... q3 zasluzuje sami respect... igra koja je u samom vrhu kompjuterskih igara svih vremena... (ukoliko ne racunamo sah koji je nastao mnogo pre pojave pc-ja i trenutnu wow maniju)... mozda i no.1... koliko si samo ljudi upoznao... koliko si drugara stekao... to je ono sto vredi i sto ostaje... poznajem par hardcore q3 playera... ako je i ostatak comunity-ja takav... treba da se ponosis sto si u njihovom drustvu... ne zbog igrackih vec zbog ljudskih kvaliteta... nadam se da nisi shvatio spiku kao neko popovanje... bilo je krajnje dobronamerno... sto bi rekli sc-eri: gg no re...

poz. :)

jebem se u pedu za sitne pare

javite se mom makrou kaliju

cali = ghettopimp

aleluja barkase, aleluja!

Link to comment
Share on other sites

jbg matori... smucilo ti se... to mogu da razumem... ali veruj mi secanja ce ti sluziti... pogotovo ako budes programirao neku igricu tog tipa (mada sumnjam s obzirom koliko je gorcine u tvom pisaniju... neces valjda da zarazis gomilu buducih klinaca ;) )... vise od sedam godina igram sc... nekada cesce nekada redje... isto sam "bulja"... imam milione demoa... da ti ne detaljisem, prepoznao sam se u tvom postu... zato i pisem :)))

ali nemoj pljuvati po sebi samom... nemoj da si toliko samokritican... nek ti ne bude zao... ipak je q3 zajebana stvar... zamisli da si sedam godina igrao cs :)))))))))))))))))))))))))) komjuterske igrice jesu zlo same po sebi... ali veruj coveku koji je sc-er u dusi... q3 zasluzuje sami respect... igra koja je u samom vrhu kompjuterskih igara svih vremena... (ukoliko ne racunamo sah koji je nastao mnogo pre pojave pc-ja i trenutnu wow maniju)... mozda i no.1... koliko si samo ljudi upoznao... koliko si drugara stekao... to je ono sto vredi i sto ostaje... poznajem par hardcore q3 playera... ako je i ostatak comunity-ja takav... treba da se ponosis sto si u njihovom drustvu... ne zbog igrackih vec zbog ljudskih kvaliteta... nadam se da nisi shvatio spiku kao neko popovanje... bilo je krajnje dobronamerno... sto bi rekli sc-eri: gg no re...

poz. :)

haha..da sam cs igro 7 godina i da mi je sad doslo iz gupeta u glavu...ja bi odavno miriso ljubicice ali odozdo...(mislim da znate o cemu se radi)

btw Skontao sam da mi nepopujes...ok je...

meni je generalno muka od quake serijala, da nemogu da ga smislim...a samo kriticnost je dobra, jer samo time mozes da izvuces vise i bolje iz sebe...(ako uopste mozes, i da shvatis da li radis nesto ispravno ili ne..)

a ovo pljuvanje po sebi nije nista do jednostavna introspekcija...(tako je, kako je)

Sto se tice ljudi koje sam upoznao...to soji..mada neke bih rado zaobiso u najsirem krugu...nebik sad da nabrajam....(ovim se neogranicavam samo na quakere, vec i na sve ostale patjenike)

Iskreno uvek sam imo bolje drugove/prijatelje/kolege koji nisu quakeri, ili su bili pa su prestali su da igraju q3...mnogo su smireniji...i razgovor se nesvodi na..e desi..sta radis...rocket, rocket, rail, shotgun...ja @bridge a on...tamo dole...(ma shvatas valjda)

btw igro sam i ja sc paralelno sa q3 kada su izasli, ali q3 mi je vise lezao, jer mi je bilo prirodno preci sa q1 na q3 nego sa q1 na sc...:)

p0zdraf

Edited by <qcg>sch4

[22:50:28] <@[qcg]rmb> i wan play now :\

[22:51:15] <@sch4^qcg> n-o-w

[22:51:15] <@sch4^qcg> :P

[22:52:13] <@sch4^qcg> n-o-clarke-gabel-w

Link to comment
Share on other sites

pa dobro majq mu sto si ga onda igrao,ako si ga mrzeo????

no hate samo pitam?

ne razumem sto raditi ono sto ne volis???

rekao sam ti da se to akumuliralo....nisam ga mrzeo u potpunosti...u pocetku je sve bilo super...weee, jeeee..a onda je postepeno nadolazila neka mracna strana i negativne emocije..i evo sad kada ga mrzim -> neigram ga...(nadam se da si skontao)

dakle...neradim ono sto nevolim...(ono casa se punila vremenom, ali je uvek ona moja pacenicka,aka "i love q3a" strana preovladavala, a sada je ona druga strana nadvladala)..vremenom sve sto radis ti se smuci manje ili vise...pitanje je sta uraditi u tom trenutku..ja mislim da sam ucinio pravi potez...a da li sam u pravu to vi prosudite sami...

p0zdraf

[22:50:28] <@[qcg]rmb> i wan play now :\

[22:51:15] <@sch4^qcg> n-o-w

[22:51:15] <@sch4^qcg> :P

[22:52:13] <@sch4^qcg> n-o-clarke-gabel-w

Link to comment
Share on other sites

Dosta vise pobogu. Privukao si paznju kao niko do sad, posipajuci se pepelom tako jezovito da mi je muka vise. Dobro je, igrao si q3, vise ne igras, ali nemoj mi da ispastamo slusajuci tvoj lament. Brisuci q3 i sve njegove tragove, izbrisao si u stvari jedan deo sebe samoga, i priznao da si bio glup, nesvestan, ili omadjijan. Sta ces tek da radis kad budes ozbiljnije pogresio u zivotu, da neces da se ubijes, jer sve navodi na to, a ti places nad quakeom, kao ostavljena siparica. Vidim da se kajes sto si igrao q3, i ja ti verujem, ali ne mogu da poverujem da iko moze da zaboravi prvu ljubav....iko.. O cemu se ovde radi?...Zna li neko?Odgovor je prost i vuce od praiskona, radi se o ljubavi, tacnije o nedostatku ljubavi, od cega svi bolujemo manje vise, pa tako i sch4. O ljubavi i trazenju, o lepoti i pazenju, o tragovima naseg postojanja koji nas definisu i oslikavaju, i guraju silovito napred, nedajuci nam vremena i prilike da zalimo za propustenim. SCH4 nisi propustio nista, nisi uzalud protratio vreme, jer nisi nista veliko ni doziveo, tek si na pocetku. I zato sa verom u boga trci, trci napred sa vetom u kosi, i molim te... NE OKRECI SE SINEEEEE...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...