Jump to content

NEVAZNO OBAVESTENJE!!!


Recommended Posts

  • Replies 103
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

a ja bash vidim kvejk kao neku psihoterapiju.. ono.. ubijam ljude u igri, krv prshti na sve strane, delovi tela lete, ljudi te psuju, adrenalin kada se chuje "quad damage!!" izhivim se i onda nema shanse da se pobijem u nekoj kafani..

chuo ja, da si ti neki bas zajebani na splavovima "ludi s1ma" te zovu u zemunu :D..

cimam se i meni stvarno dodje q3 kao neka vrsta izivljavanja od 30-45 min sa slushkama na glavi i neki psy po glavi da bije i posle ovakve terapije miran sam kao bubica ceo dan,nisam lod kao s1ma da idem da se bijem po kafanama,al kazu da sam malo nestashan ^^ , al sam sad sjebao ruku,pa ne mogu da vas tepam ^^ tako da sad malo rezim :D al' ne idem po kafanama :D

Link to comment
Share on other sites

@MarkoL

E celog svoz zivota sam u RL :)

@zeroql

Ti si smo jedan od faktora (nisi glavni, a sad idi qci i placi zato sto nisi glavni faktor) zasto ostavljam q3 za sva vremena...a kada ja nesto odlucim da uradim to je finalno...

quake serijal mi se generalno zadio...

btw imaso sam ja zivot i pre i tokom a i posle q3-a, za razliku od tebe koji ga verovatno nikad neces naci :)

btw lazes kad kazes da nemas problem sa nerviranjem...seti se samo NS-a...

btw owim postom zahtevam da neubacis NIJEDAN moj frag u taj TVOJ novi avi gde svi TI sve fragove povadio, vise od 50-etak demoa pregledao, drndo se oko quality-ja itd... i da mogo bi da naucis da radis kamere...

@ E jebes baku

Na q3 se nikad vise nevracam...to je sigurno..cak sam svoj q3 original zakljucao u jednu metalnu kutiju, od nekog slovenackog soka sto je mojoj babi ostalo...onako fino debela metalna qtija...uzeo 2 katanca i jedan poduzi lanac...zakljucao ga...i bacio kljucve...(ali stvarnpo nezajebavam se)...Razlog zasto nisam bacio original cd je zato sto je to rodjendansi poklon...a ja sam tradiconalan pa to nebacam..samo sam se obezbedio od bilo kakvog igranja q3..ono kao znak potesta...

Kakva droga bre,kakav heroin...ma uradio sam instant detoksinaciju koja nimalo nije bolela...

@Kole'

Da sam imo neku bolju vezicu bilo bi isto...jebeno isto...znaci nezanima me...

Dosta mi je i Telekoma i Provajdera i svega...jebenih 5-6 godina se mucim sa kojekakvim zahtevim da mi uvedu bilo sta jace i samo dobijam qrcine za qrcinom... i pricu nemamo tehnickim mogucnosti, a svima ostalim kojim je net nije toliok potreban uvode sve i svasta...jednostavno pojedninac protiv korporativne masinerije i mame/tate/babe/dete/ukaka od strica tetke u ptt-u ili gde vec...nemoze..

@rmb

Brate moj..svatices me jedog nadan...i ja sam se do juce smejao svima koji su isto ovo rekli...ali kada ti smo pukne vilm i vidis samo ravu liniju pred ocima...u fazonu piiiiiiiiiiiiiiii bum..bice ti sve jasno...

I bice ti jasno zasto svi kazu da su bacili vreme..to moda da ti se desi da bi razumeo...

@Sima

I ja sam na q3 gledo isto kao i ti...malo se iskaces...izgadjas...to ti je kao ventil od stresa svakodnevnog zivota...ali ako razmislis malo shvatis da je to jebena kuga..zaraza najteza sa koje se treba sto pre skinuti

ajd p0zdraf

[22:50:28] <@[qcg]rmb> i wan play now :\

[22:51:15] <@sch4^qcg> n-o-w

[22:51:15] <@sch4^qcg> :P

[22:52:13] <@sch4^qcg> n-o-clarke-gabel-w

Link to comment
Share on other sites

7123 godina. Dva arheologa iskopavaju stare gradove na planeti zemlji, medju tim rusevinama nalaze metalnu kutija koja je sijala u njihovim ocima kao nista do sad. Uzevsi kutiju sto brze je odnesose u stanicu radi ispitivanja u kutiji otkrise stari cd-disk sa natpisom q3arena. Radoznalost ih natera da sto brze ubace disk u specijalno napravljen uredjaj za citanje starih cd-a i tu je krenuo smak svetova! Dalja prica se odvija u nekoj od arena...

xD

1336¼

Link to comment
Share on other sites

Pa da ne razvijam temu, nisam lose mislio nista, ali :

Anime,Manga,FRP,Magic The Gathering ili mozda ovi novi Izvori magije

su isto tako pointless kao i q3. Mislim pointless u smislu ozbiljnosti. A ako te cine srecnim onda su skroz ok.

+Sto je moje licno misljenje da je q3 sreca i radost :)

da opet uletim...

sta fali anime / manga stvarima?

FRP i jeste kao neki waste of time kao i Magic prosao sam sve to al brate mangu ne pipaj

http://img67.imageshack.us/img67/1829/lol4thlk6.jpg kako pricati sa GM-om

Paladins are gay

Blizzard loves paladins

Therefore, Blizzard is gay

Link to comment
Share on other sites

da opet uletim...

sta fali anime / manga stvarima?

FRP i jeste kao neki waste of time kao i Magic prosao sam sve to al brate mangu ne pipaj

Iz ovoga sta fali anime/manga stvarnima zakljucujem ca ces ici na ovaj Anime Convention u BG-u sto ce biti, ako nije proso (po mojim informacijama u avgustu ce da bude)...trajace 4 dana, a 2-gog dana je predstavljanje mange PIKSI (fudbaler, ne vila ili pesko)

btw danas sam narucio Zuti dek + 3 bustera za Izvore magije...

generalno sve trading-card games su bacanje vremena, ali je doza nerviranja neuporedivo manja..

p0zdraf

[22:50:28] <@[qcg]rmb> i wan play now :\

[22:51:15] <@sch4^qcg> n-o-w

[22:51:15] <@sch4^qcg> :P

[22:52:13] <@sch4^qcg> n-o-clarke-gabel-w

Link to comment
Share on other sites

Iz ovoga sta fali anime/manga stvarnima zakljucujem ca ces ici na ovaj Anime Convention u BG-u sto ce biti, ako nije proso (po mojim informacijama u avgustu ce da bude)...trajace 4 dana, a 2-gog dana je predstavljanje mange PIKSI (fudbaler, ne vila ili pesko)

btw danas sam narucio Zuti dek + 3 bustera za Izvore magije...

generalno sve trading-card games su bacanje vremena, ali je doza nerviranja neuporedivo manja..

p0zdraf

Mislis na MangaDrom?

"U okviru vizuelnog programa ovogodi

1336¼

Link to comment
Share on other sites

@ Tiger21

U sustini sve je bacanje para...(a q3 nije :)) ali kada ti te karte vise netrabaju mozes lepo da ih prodas dalje drugim pacenicima, da ih uramis, ili da ih omeksas pa da obrises dupe njima...primena tih karata je prakticno neogranicena....e..da ako zaostris ivice mozes da se seces, mozes da ih koristis kao surikene ako ih malo ojacas... praciticaly limitless :)

@ xnikolax

Bas to...samo samo kako sam ja to video, zakleo bi se da je pisalo avgusta..enivej samo da se srodni pacenici iz zrenjanina skupe..pa da idemo na MangaDrom :)

p0zdraf

[22:50:28] <@[qcg]rmb> i wan play now :\

[22:51:15] <@sch4^qcg> n-o-w

[22:51:15] <@sch4^qcg> :P

[22:52:13] <@sch4^qcg> n-o-clarke-gabel-w

Link to comment
Share on other sites

Kakvi ste GEEEEKOVI nevera ...

Ja se barem ponosim sto sam mega geek...

Nisam kao ti da porices sve i svasta i vices kako je to sranje i govno...a u potaji gledash naruto, berserk i ko zna sta jos..

btw da li su quakeri geekovi? Razmislite o tome...

p0zdraf

[22:50:28] <@[qcg]rmb> i wan play now :\

[22:51:15] <@sch4^qcg> n-o-w

[22:51:15] <@sch4^qcg> :P

[22:52:13] <@sch4^qcg> n-o-clarke-gabel-w

Link to comment
Share on other sites

Nisu geekovi .. iz prostog razloga sto im to nije opsesija pa da razgovaraju o tome non stop i da prave neke skupove. Takvih primera sam video X .. bio je nekad dedicated 2 q3,cs i sad kad je prestao sere kako je to sve lose ..ne valja and stuff ! WOW Najednom si pronasao toplu vodu :PPP

Iz ovoga sta fali anime/manga stvarnima zakljucujem ca ces ici na ovaj Anime Convention u BG-u sto ce biti, ako nije proso (po mojim informacijama u avgustu ce da bude)...trajace 4 dana, a 2-gog dana je predstavljanje mange PIKSI (fudbaler, ne vila ili pesko)

btw danas sam narucio Zuti dek + 3 bustera za Izvore magije...

generalno sve trading-card games su bacanje vremena, ali je doza nerviranja neuporedivo manja..

p0zdraf

U stilu da sad cu da sad cu da budzim moj cfg .. dodacu color1 4 color2 5 .. cg_nomip 613 accel 1 i onda cu da odem na skup da im pokazem moj cfg i da se divimo svi i da se o tome posle prica

e i da ko je napravio manji cfg .. WOW moj je 7 kb a tvoj 12kb

To u q3 nema batjko , anime/manga stuff = stuff's for geeks =)

WHATTEVERRRRRRRRRRRRR

Edited by rmb
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...