Jump to content

Recommended Posts

Nek mi kaze neko o chemu se radi,uradio sam format nemam war na kompi...

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 140
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

E vak,radi se o tome sto je elf otkrio neki super extra bug i sad on njega koristi protiv humana ;D :DD...btw radi se o tome sto elf napravi Tree of life u cosku mape na TR i stalno ga shalje na obliznje ostrvce i pravi mon well sa druge strane tako da kada se elf tp na taj TOL to mu ne uspjeva jer nema prostora da se tpuje get it? :) e fora je u tome shto mu je za to vreme dh neprestano invur posto se tpuje i kad god hoce da se stvarno tpuje onda samo canceluje onaj moon well shto je pravio kod tol tako da ima prostora da mu se vojska tpuje a dh mu ostane invurl i tako ga jebe chitavu partiju...e sad ne kontam shto sam napisao `volka sranja kad sam ti mogo objasnit u 2 recenice :DDD :)))btw lakshe je da pogledas rep :DDD

Edited by encore
blays2-200x75.jpg
Link to comment
Share on other sites

Ne vs hum

Lik je napravio drugi ToL u svojoj bazi,nesto malo pojeo drveca s' njim ,i tu ga zaglavio u sumi ,i onda kad god demon baci tele (na drugo ToL) ,svi oko njega se teleportuju osim njega a on je invulnerable dokle god se ne pomera(a teleport se ne trosi uopste [:D] )

I tako je cimao lika ,stalno mu je dolazio na exp,stalno se "teleportovao" i na kraju se premasov'o i to je to :) chicha micha gotova prica [:D]

Meni se jednom deslio da sam bacio staf na mauntija koji je u toj MILISEKUNDI izlazio iz avatara i ono lecenje od stafa je ostalo do kraja partije na njemu,dok se on slobodno kretao [:D] Kuk'o onaj undead najstrasnije ,coil+nova po 17 puta i dzabe [:D] ,30hp per sec ownz ^^

Edited by ~JungleBoY~

:-)

Link to comment
Share on other sites

Ne vs hum

Lik je napravio drugi ToL u svojoj bazi,nesto malo pojeo drveca s' njim ,i tu ga zaglavio u sumi ,i onda kad god demon baci tele (na drugo ToL) ,svi oko njega se teleportuju osim njega a on je invulnerable dokle god se ne pomera(a teleport se ne trosi uopste [:D] )

I tako je cimao lika ,stalno mu je dolazio na exp,stalno se "teleportovao" i na kraju se premasov'o i to je to :) chicha micha gotova prica [:D]

Meni se jednom deslio da sam bacio staf na mauntija koji je u toj MILISEKUNDI izlazio iz avatara i ono lecenje od stafa je ostalo do kraja partije na njemu,dok se on slobodno kretao [:D] Kuk'o onaj undead najstrasnije ,coil+nova po 17 puta i dzabe [:D] ,30hp per sec ownz ^^

LOOOOOL :DD

blays2-200x75.jpg
Link to comment
Share on other sites

staf of tp nije koristio nijednom,jer se nekoliko puta teleportovao do vojske posle buga,a kapiram da cooldown nije tol'ko mali :) jednom ga je iskoristio u humanskoj bazi na startu,verovatno da pobegne pod iluzijom kao da je pravi tp ,pa je popio cekic u glavu :)

Edited by ~JungleBoY~

:-)

Link to comment
Share on other sites

poenta je shto je DH imao i staff of preservation (kako vec) i TP, prvo je kliknuo TP pa onda staff, TPovala mu se vojska a DH se staffovao beskonacno dok ga on ne pomeri - a to moze uz pomoc staffa :)

Uvek sam govorio da je taj staff imba [:D]

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Shto bi stara narodna poslovica rekla:Iznad svake imbe ima neka imba :)))))

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...