Jump to content

Recommended Posts

Link

Ja sam chitao do trece strane, al sam se smorio... Ali ima stvarno lol predloga....

Mehaničke karakteristike dobijene ispitivanjem mašinskih delova izrađenih od nehomogenih materijala pod dejstvom statičke zatežuće sile približno odgovaraju mehaničkim karakteristikama standardne epruvete.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 140
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Uopste nema lol predloga vec svi lupetaju neke tamo leve gluposti i niko ne predlaze novog heroja!!!ja stvarno ne znam o cemu ovi ljudi razmisljaju... translate:"on misli da tamo neke leve bube treba da imaju autocast kada ustanu iz zemlje!!!!".I to se ponavlja jedno 10 puta lol!!!

blays2-200x75.jpg
Link to comment
Share on other sites

U poverenju,ljudi lupaju da to vishe nema kuda.Gledao sam predlog heroja onog pirata,lik kao kaze radio je na ideji veoma tuga u tu osim same ideje pirata,nishta vishe nije originalno.Jednostavno je pograo magije drugih heroja,dao im druga imena i to je to.

Shto se tiche ostalih postova,ima tu shto shta zanimljivo,ali i svakojakih lupanja.Uostalom nije da blizzardu ne mogu da pomognu ovakve stvari,ako neko tamo to chita uopshte :)

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Moje mishljenje je da bi blizz trebalo da se focusira na popravljanje silnih buggova i zastiti nekako igru od jebenih hackera koji samo malo promene kod hacka i blizz mora da izda novi patch a ja moram re instaliranti war da bi gas skinuo!

BTW imam replay u kojem se DH teleportuje sa redovnim TP a ne stuffom i keeper ga zarutuje i prekine mu TP DH umire i gubi tp po ozivljavanju!(e to je buggcina) zamislite da se to desi npr na WCG-u orc vs elf u finalu ili tako nesto pa neznam neko bi se ubio velika lova je u pitanju tamo....

Tako da Je_es nove heroje i onako bi na pocetku bili imba pa bi blizz sled dana izdao novi patch i svi bi svshavali na nove heroje etc etc.... muka mi je od takvih!!!!!

Edited by BlooDMoney
Link to comment
Share on other sites

blizz mora da izda novi patch a ja moram re instaliranti war da bi gas skinuo!

Ne,ne morash.Ajde necu da budem jedno od onih koji stalno prichaju "kupi original,bice ti lakshe",jer smara,mada je stvarno neuporedivo bolje.ALi ti zato mogu reci da samo lepo skinesh toolse i image fajlove za wc3(sve to imash u stikiju gore),i onda vishe necesh imati probelma sa reinstalacijom,jer cesh uvek imati instaliran chist,nekrekovan wc3.exe falj,koji se kao takav moze neometano pachovati bez re-instala.

E da,ipak ne mogu a da ti na kraju napomenem da ipak kupish original jer je neuporedivo bolje po tebe u svakom pogledu :)))

A sad chak nije vishe ni tako skup koliko znam...

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Ne,ne morash.Ajde necu da budem jedno od onih koji stalno prichaju "kupi original,bice ti lakshe",jer smara,mada je stvarno neuporedivo bolje.ALi ti zato mogu reci da samo lepo skinesh toolse i image fajlove za wc3(sve to imash u stikiju gore),i onda vishe necesh imati probelma sa reinstalacijom,jer cesh uvek imati instaliran chist,nekrekovan wc3.exe falj,koji se kao takav moze neometano pachovati bez re-instala.

E da,ipak ne mogu a da ti na kraju napomenem da ipak kupish original jer je neuporedivo bolje po tebe u svakom pogledu :)))

A sad chak nije vishe ni tako skup koliko znam...

Heheh!Imam original i ide mi war preko demon tools-a ali i dalje kad izadje novi patch izbaci mi error kad patchuje (posto ga skine) i moram novi instalirati!thx for the help anyway!

Link to comment
Share on other sites

mislim da ce na kraju igra postati tako sranje da niko nece ni pogledati samo zbog tih hackova i menjanja peceva vec se polako penje na qrac majke mi svaki dan nesto novo taman skines mape i namestis sve i ono o5 menjaju 1.21? ne mogu da verujem a pocelo od 1.07 T_t

na ruru ima bash ok likova i da niste kacili linkove kao pomoc mape pecevi fajlove npr da nije mangas napravio image verovatno bi se jos patio ovako lepo radi preko toolsa tnx guys!!!

Link to comment
Share on other sites

Pa znas kako,u normalnom svetu ,stalno izlazenje novih patcheva i novih mapa je pozeljno i podstrekuje se :) E sad to sto smo mi Srbija,to je druga stvar :) A i sad kad se koristi deamon,nema potrebe da se previjate,jer vise ne morate stalno da reinstalirate,tako da realno ja kao polu-srbin-polu-crnogorac ,ja vas cistokrvne srbe ne kapiram uopste [:D]

inace GOGO JACK SPARROW [:D]

:-)

Link to comment
Share on other sites

kada se blizz tolko poceo cimat odjednom oko peceva i sugestija sto ne uradi w4 ?

Zato sto blizz kad pravi igru onda je pravi ,a ne ako Sierra Edios.... i SL

na fazon nova fifa igraci imaju drugacije charape i lopta je nova ostalo sve isto...

trebalo bi im 4 god da naprave novi war:P kao i za sve nihove igre....

polako ali sve igre su im popularne Diablo, Star C., war, wow....

Link to comment
Share on other sites

kada se blizz tolko poceo cimat odjednom oko peceva i sugestija sto ne uradi w4 ?

O tome mogu da sanjaju tvoji chukun-unuci kada budu napunili 30.-tu.Svako ko poznaje blizzard i deshavnja u njemu znace da bi ljudi trebali da se mole da do 2012/13.-te vide Diablo III,ili nedaj boze SC II ako nas usere.

Edited by ManGash

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

Zato sto blizz kad pravi igru onda je pravi ,a ne ako Sierra Edios.... i SL

na fazon nova fifa igraci imaju drugacije charape i lopta je nova ostalo sve isto...

trebalo bi im 4 god da naprave novi war:P kao i za sve nihove igre....

polako ali sve igre su im popularne Diablo, Star C., war, wow....

ne mozes da poredish strategiju i simulaciju sporta..a opet, blizzard najsporije izbacuje nove igre.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

O tome mogu da sanjaju tvoji chukun-unuci kada budu napunili 30.-tu.Svako ko poznaje blizzard i deshavnja u njemu znace da bi ljudi trebali da se mole da do 2012/13.-te vide Diablo II,ili nedaj boze SC II ako nas usere.

Blizzard se uvek cimao oko patcheva i svega ostalog i uvek pokusavao da ispravi imbu itd. tako da mislim da ne mozete kriviti ljude,uporedite samo ostale igre,dali se i jedna josh firma tolko trudi oko igara i dali izdaje toliko patcheva kolko to blizzard radi?Tako da ........

logo_phpBB.gif
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...