Jump to content

Murija...zanima me


Recommended Posts

Znam da u nekim inostranim zemljama murkani surfuju netom da pronadju pedofile i slichno, pa ih na kvarnjaka hvataju, predstavljajuci se kao neke maloletnice il shtavec, dal postoji tako neshto i kod nas (mada iskreno sumnjam) i ako ne kad mislite da ce biti??

oO

 

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 138
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

bice kad na palmi rodi shljiva

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Prilicno sam siguran da postoji "nesto", sto cak nije ni tajna, ali je znatno manjeg obima nego istrazhivanje neta u svetu. Mozda i zbog toga sto je intenzitet takvih prevara, pedofilskih sajtova, etc, kod nas mnogo manji nego u svetu, a mozda ih i nema uopste.

Link to comment
Share on other sites

Nisam čuo za takve akcije kod nas. Koliko znam murija dira kompove samo kada lovi pirate i zaplenjuje dotični materijal. Ali da oranizuju lov na kojekakve manijake preko neta, čisto sumnjam. Mada bi trebalo.

Otkud to da pitaš tako nešto?

Kad smo kod manijaka, zna li neko da li je granica legalnog sekuanog odnosa kod nas i dalje na 14 leta? Znači uz pristanak devojčurka od 14 nežnih godina ja mogu da joj budm dečko!?!? [:)]

Siguran sam da je pre koju godinu bila jerbo su se bunila neka organizacija za zaštitu prava dece ili žena, ili kako već. Znate li nešto o tome?

Edited by [oveRk1nd]
...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

ne verujem da će to uskoro početi da rade, a i ako bi počeli, bili bi smešni i sa malo chat iskustva bi ih izvaljivao na keca

ali inače što kaže hajli:

bice kad na palmi rodi shljiva

Moguce da to koriste,mada ja mislim da oni nemaju precha posla nego da jure pedere po net-u... Docice pederi sami... :)

gde je mozak?

Link to comment
Share on other sites

Znam da u nekim inostranim zemljama murkani surfuju netom da pronadju pedofile i slichno, pa ih na kvarnjaka hvataju, predstavljajuci se kao neke maloletnice il shtavec, dal postoji tako neshto i kod nas (mada iskreno sumnjam) i ako ne kad mislite da ce biti??

A ti to ushla u pedofilsku stranku, ili ti je pedofilija hobi? :)

Shalim se, predpostavljam da im je bila spomenuta ta akcija - al da nikad nije realizovana niti da tje biti u skorije vreme.

' date='Jul 21 2006, 09:11' post='837646']

Nisam čuo za takve akcije kod nas. Koliko znam murija dira kompove samo kada lovi pirate i zaplenjuje dotični materijal. Ali da oranizuju lov na kojekakve manijake preko neta, čisto sumnjam. Mada bi trebalo.

Otkud to da pita

poz voz 2011

Link to comment
Share on other sites

pa postoji sigurno .. kako bi uostalom uhvatili onog klinca ili koga vec sa onim slikama ... :P

to mi je brat :D nadam se da sada ne ce te prestati da se druzite samnom :D mada mislim da se iovako niko ne druzi ovde samonm :D

p.s. nije mi rodjeni :D (jel to menja stvar) :D?

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...