Jump to content

Maghteridon samurai's in action!


Madfarmer-

Recommended Posts

For all of you people that think that i didn't know what will happen to me before i looted the eye and shit , i knew that i was going to be the biggest ninja on the server(perhaps even WoW) and i never even planed to craft the mace, use your sense of sanity about that please, would you really think that i'd REALLY think that i would even make the mace with that much popularity?i think not.So to all of those /w hrock noob, why did you do it , well , here's the answer:

Best way to quit WoW, ninja the eye, tape a film , record the TS , and maybe even publish it online(think ill keep it , don't deserve to go online, even though i can earn some serious money, very good for some laughs, atleast was for me , but you can cry about it 10 years even). GG , hang me, spank me,cut my fingers,find my ip, and hack to my acc, report me to a gm , talk complete bullshit yust to soothe yourselves, but not knowing the real reason, well , have nothing to say more except bye bye , never been in a worse guild and worse spanenglish leader(and i still have the same opinion on Josigol , won't change 1 bit).

Note:Keep the whispers off me , even if you do whisper, ill take some screens and add it to a move , wich to i am so close to post online ,and , i wouldn't prefere this going on public wich many of you would copy+paste this everywhere,but know this, it doesn't matter anymore , im off WoW, and this is a damn good way to quit it.Once more, the whispers don't hurt me , they hurt you , i laugh like 1 hour after each and every whisper , and answer with many misc answers.The truth has been spoken.

Another note: I won't delete my char, hell i'd even throw my self off a clif before doing so , even sold it to a veeeery stupid guy , for a fair price too (500euros baby in my hands).Good bye and have fun spaming an guy who even doesn't know half english and doesn't even care about it ,even tho i told him what i did, all he said was "Bah screw it , its a legendary , i'm even popular!"

Most famous ninja looter on WoW - Out!

Honor this post , i think that i'm the only famous world wide member who posted on it.

Quote on Truth!

Evo vam istine zasto sam uzeo EoS, i ove prozivke za dete itd, nije me mnogo briga, jer 500eura su 500eura, ako verujete cak je kupio i srbin,a madfarmer neka se zasladjuje lazhima kako sam usao u poganoj gildi sa plavom opremom jer to uopste nije tacno, full epic sam bio, jedini item koji mi dali jeste od onyxie helm of wrath. Znaci bolji nachin da se batali WoW ne postoji, razmisljam se da postujem filmic o ninja lootu i na TS kako je lik reagovao , znaci komedija chista.

PS: Napravicu poseban acc, tako da bih molio Admine da nediraju ovaj acc , jer mi ortak pozajmio, i bio sam isuvishe smoren da napravim novi,jer ionako retko idem na ovom forumu.

Most famous ninja looter - OUT!

2il0hza.jpg
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 78
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

btw....

Lik kome si prodao char je za neveru i ako postji karma teretni avion natoa ce da ispusti tenka na tvoju kucu....

ako si hteo da napustis igru uzmes lepo deinstaliras ili obrises chara...

a to sto ste ti i tvoja 3 ortaka prevarili lika za 500 jura...

i da citiram lika "rekao mi da ima nesto narandzasto sto niko nema"a delovao mi je fino decko...

a pokazivao mi sajtove nema nista ispod 800e gospode gde ih samo pronalazite.....

kao sto rekoh uskoro ce nato da prelece srbiju pa ako ima boga....

nemam reci za tebe sreca tvoja je gari iz francuske inace bi ti odigrao uzicko na lobanji!!

g0dfather.btl ^ Slayer

--------------------------------------

Ocu i ja nesto da kazem za tv dnevnik..........

Link to comment
Share on other sites

mrzelo me da editujem...

P.S. Objasnio sam liku da si ga prevario i igrom slucaja nasao lika koji prica francuski da mu objasni usput da si ga prevario i da te navata polomi obe noge i uzme pare nazad

Rece da je ovde kod bake u poseti i da ce napraviti pauzu covek da te nadje tako da zelim ti puno srece i to sto si 92 ili neko godiste ce ti jako pomoci da objasnis njemu a i roditeljima o cemu se radi

GL u buducnosi i pazi se teretnih aviona.. :)

g0dfather.btl ^ Slayer

--------------------------------------

Ocu i ja nesto da kazem za tv dnevnik..........

Link to comment
Share on other sites

Ajde neka mi neko objasni koji je to razlog zasto "svi elitni" gildovi koriste ffa?

Ffa sigurno ne ubrzava proces raspodele loota u odnosu na master loot (moze samo da ga uspori), tako da stvarno ne vidim razlog...

Moj gild oduvek koristi ML, proces raspodele posle svakog bossa traje max 1 minut (i to ako ima dosta ljudi u istom tieru pa moraju svi da rolluju) i nikad nismo imali nikakvih problema sa tim.

Te priche kako niko nije ocekivao da tako nesto moze da se desi su bezveze, s obzirom da svaki gild sa vremena na vreme ce da regrutuje neke nove clanove o kojima se malo zna. Kada tome pridodamo da ljudima svasta moze pasti na pamet kada zele da prekinu sa wow-om, te da pojedinci igraju igru samo zbog ovakvih situacija koja se ovde desila, onda je jasno zasto je ffa sranje bez obzira da li gild ima AQ na farmu ili se jos pati sa UBRS. Na primer, na mom serveru je ranije bio lik sa nickom Neverforget koji je odradio jednu slicnu situaciju pre skoro godinu dana, napravio video iz koga se vidi da je to vec ranije radio i sa drugim likovima (na drugim serverima), zatim je prodao account i sada verovatno leveluje lika na nekom drugom serveru i ceka novu zrtvu.

Toliko o loot sistemu [:p]

A sto se tice toga sto je decko maznuo EoS, who cares. Najgore sto u takvoj situaciji mozes da uradis je da se iznerviras i pocnes da histerises, jer ce to samo dati dodatno zadovoljstvo liku koji je to uradio. Ovo je jebena igrica, EoS je virtuelni predmet koji u proseku pada na svaka dva-tri meseca (nama je pao triput za osam meseci) i bice sve ok. Jedino ako opet ne budete koristili ffa [:D]

Link to comment
Share on other sites

Sledetji tje verovatno Killy da ti objasni par stvari. [:D]

nemam zivaca

decko je sam objasnio sta mu je u mozgu i kakav je character u zivotu nema potrebe da mi bilo ko sta kaze niti kenja ,sam je odlucio da uradi ovo i napusti karijeru kao sto je zidan to uradio [:)]

e sad to sto je prodao takav acc nekom liku za 500e ,do je vec opet njegov zajeban problem

posto ce ga verovatno taj lik juriti sa sekirom svuda ,tako da decko zajebo si sebi zivot sto mislis da mozes da se zajebas tako sa svima i da ce sve biti u redu.

ajde sad lepo idi igraj pucachine neke i uzivaj u zivotu dok ti se ne vrati sva zloba koju si uradio sa ova 2 poteza

@SoulstormM

kek

pa pazi upravu si to da je to bilo mnogo bolje vreme kada su se ljudi svi druzili i zajebavali medjusobno ali sta da radim kad je to proslo sad svi igraju wow pa moram i ja [:)]

Edited by killYg0r
Link to comment
Share on other sites

Evo vam istine zasto sam uzeo EoS, i ove prozivke za dete itd, nije me mnogo briga, jer 500eura su 500eura, ako verujete cak je kupio i srbin,a madfarmer neka se zasladjuje lazhima kako sam usao u poganoj gildi sa plavom opremom jer to uopste nije tacno, full epic sam bio, jedini item koji mi dali jeste od onyxie helm of wrath. Znaci bolji nachin da se batali WoW ne postoji, razmisljam se da postujem filmic o ninja lootu i na TS kako je lik reagovao , znaci komedija chista.

PS: Napravicu poseban acc, tako da bih molio Admine da nediraju ovaj acc , jer mi ortak pozajmio, i bio sam isuvishe smoren da napravim novi,jer ionako retko idem na ovom forumu.

Most famous ninja looter - OUT!

ololo,znaci nisam verovao da postoje ovakvi ljudi,strasno...

vid'o sam deda mraza

Link to comment
Share on other sites

e sad to sto je prodao takav acc nekom liku za 500e ,do je vec opet njegov zajeban problem

posto ce ga verovatno taj lik juriti sa sekirom svuda ,tako da decko zajebo si sebi zivot sto mislis da mozes da se zajebas tako sa svima i da ce sve biti u redu.

Brate , Lik kome sam prodao , imao valjda lvl 10 lika warriora ili tako nesto + ide nazad za francusku za 5 dana ili tako nesto , a ja upravo sada postujem iz bugarske igraone na 512kbps ovo , a i ostajem ovde jedno 2 nedelje , naravno ko nebi otishao sa 500 eura na moru mislim stvarno :) odlichan nachin da se stvari stishaju etc, e sad jedino da taj lik dodje ovde gde se ja nalazim pa da me prebije , a cekati me u istom gradu ne vredi , jer, uopste nisam odatle , znaci sve je lepo isplanirano i to je to, lika sam upozorio sta sam uradio sve do detalja i slozio se. Nemam vise nista da dodam, i naravno , mozete da pljujete na ovaj post koliko hocete ali ja sam rekao razlog zasto sam uzeo oko , i da sam sve isplanirao tako da ce me naci ili slicno uopste nije ni bitno + lik je iz francuske, kakve su tamo plate? razmislite malo :P

Hrock - Out.

Link to comment
Share on other sites

ajmo redom...

pod jedan, to most famous ninja looter okachi machku o rep, chak i kada/ako se taj film pojavi na netu i dalje ce onaj film sa lvl 1 gnomicom koja "ninjuje" one sive chizme biti poznatiji...svakog chuda za 3 dana, zaboravice se i ova glupost dok je dobra shala univerzalna...

dalje, Perun je lepo rekao - pastje eye opet, a oni su se reshili jednog reta...

trece - FFA se koristi zato da bi se izbegli blizzardovi bagovi sa sjebavanjem luta na velikim bosovima, onomad mom gildu niko nije dao nazad lut od nefa iako je ceo raid pisao tikete, a bag je nastao kada se ML discovao u trenutku kila..a moze da bude i ako je releasovan/time outovan u trenutku kila mada normalni ljudi tada daju ML zhivim ljudima i uglavnom sve bude ok...

cetvrto - sto bi iko tebi momche dirao ovaj account? slobodno ti postuj, meni ne smetash, ali da cesh popiti ignore od vecine foruma kao sto ochekujem da ce isto biti i sa serverom na kom ti je taj char - ocesh...

peto - ako si zaista nashao budalu i uzeo mu 500 evra, svaka chast, neki kazhu da ovce treba shishati, e sad sto zhvaka da si prodao srbinu za 500e zvuchi malo verovatno to je druga stvar, ako se mene pita mnogo verovatnije je da je pricha sa prodajom izmisljena ne bi li te malo manje ljudi na serveru ignorisalo pa da probash u neki drugi gild da se ufurash...sve u svemu sumnjam, mooozda cesh uspeti da proedjesh za 25 evra na neki drugi server, mozda si malo spor pa kad znash da blizz brani prodaju svega i svachega postujesh na official forumu da si to uradio zbog 500 evra...verovatno ce ti dopustiti da predjesh za 25 dolara pa ti ugace account =o))))

-ovde mali edit- ok nisi prodao srbinu iz srbije nego iz francuske a ti si to sve uradio na moru...u bugarskoj...odakle si ishao u raid...a on je na more nosio 500 evra extra za ovakvo zezanje...mmmmdaaa....

sesto - pokusavati da progurash chin osobe koja vapi za pazhnjom kao "cool nachin da se zavrshi sa wowom"? =o))) kako mi ovde foliramo? ti bi sad Teo da se sve okrece oko tebe ZOMFG look what he's done!!!!oneeleven, sadly taj film necesh gledati, da, dobicesh malo pazhnje neko vreme (jel nije fazon prestati sad kad si fucking celebrity zar ne ;oP) a onda cesh da pochensh novog lika od nule i nadash se da te niko ne provali....

za kraj ( tj sedmo i nadam se poslednje =o)) ) - ako je osoba koju cemo nazvati Sajrus Chinofarmerius htela da bije nepoznato dete iz subotice za 270 ingame golda ni ti ne bi trebao da spavash najmirnije =o)) u principu ne odobravam nasilje i mislim da je najbolje protiv ovakvih aktova braniti se chistim ignorisanjem, ali ono...nisu svi pacifisti =o)

hasta luego

k

Link to comment
Share on other sites

Brate , Lik kome sam prodao , imao valjda lvl 10 lika warriora ili tako nesto + ide nazad za francusku za 5 dana ili tako nesto , a ja upravo sada postujem iz bugarske igraone na 512kbps ovo , a i ostajem ovde jedno 2 nedelje , naravno ko nebi otishao sa 500 eura na moru mislim stvarno :) odlichan nachin da se stvari stishaju etc, e sad jedino da taj lik dodje ovde gde se ja nalazim pa da me prebije , a cekati me u istom gradu ne vredi , jer, uopste nisam odatle , znaci sve je lepo isplanirano i to je to, lika sam upozorio sta sam uradio sve do detalja i slozio se. Nemam vise nista da dodam, i naravno , mozete da pljujete na ovaj post koliko hocete ali ja sam rekao razlog zasto sam uzeo oko , i da sam sve isplanirao tako da ce me naci ili slicno uopste nije ni bitno + lik je iz francuske, kakve su tamo plate? razmislite malo :P

Hrock - Out.

Ocigledno je u pitanju jos 1 Jole sindrom.Isto godiste,ista mentalna retardacija.Ljudi kao ti mi se gade i bolje da su te ubili na rodjenju da su znali da ces takav gmaz da ispadnes.

Moram da se slozim sa kilyjem, ova igra bi bila mnogo bolja da je 18+.Ne tvrdim da su svi koji su mladji rete ali mora nekako da se odvoji zito od kukolja.Mozda bi smo izgubili neke dobre igrace ovako ali takodje bi otpalo i 90% retarda kao lik iznad.

/spit

Da bog da se udavio.

EDIT : Samo da znas joletov broj je soulless locirao i nemoj nista da se iznenadis ako pronadju i tvoj.Pa da malo vidis da takve stvari ne mogu da se rade nekaznjeno.

Edited by lakosta
Link to comment
Share on other sites

Samo da znas joletov broj je soulless locirao i nemoj nista da se iznenadis ako pronadju i tvoj.Pa da malo vidis da takve stvari ne mogu da se rade nekaznjeno.

jaoooooooooo shto ga ne nadju `ebem li mu oca nenormalnog

mi smo glupi shto kenjamo na ovom topicu zato shto on to i hoce

i sad misli kako je poznata faca i to ...

sesto - pokusavati da progurash chin osobe koja vapi za pazhnjom kao "cool nachin da se zavrshi sa wowom"? =o))) kako mi ovde foliramo? ti bi sad Teo da se sve okrece oko tebe ZOMFG look what he's done!!!!oneeleven, sadly taj film necesh gledati, da, dobicesh malo pazhnje neko vreme (jel nije fazon prestati sad kad si fucking celebrity zar ne ;oP) a onda cesh da pochensh novog lika od nule i nadash se da te niko ne provali....

kole ga provalio choveche XD

Edited by deGrasso
Link to comment
Share on other sites

Znate shta........

Pre nego sto zavrsimo.....

Hrock batice.... ovo je prvi put da te spominjem, ali i poslednji jer ne zasluzujes ni toliko...

Povuci se nazad u tu tvoju mizernu rupu iz koje si izmileo, i smej se samom sebi u svojoj etichoj bedi...

Ostatak foruma....

Znam da imate jos mnogo toga da kazete, kao i ja, ali mislim da je najpametnije da padne ovde jedan lock i da zavrsimo sa ovim.... znate zasto.....

bb

Link to comment
Share on other sites

NEMOJ DA DIRATE HROKA DA VAM NE OTPADNE DJOKA!!

SLUSAJTE SADA ! [:o)]

Hrock je moj RL friend i gg noobs! :)))

Nego to sto ste vi glupi...vi ceo zivot igrate za EOS a MOJ DRUGAR DOBIJE ZA 1 RUN :)

To znaci da je hrock gangster :)

I da ima pistoljce na vodu i IMA PANCIR BRE KOJ QRAC NIKO NEMOZE DA GA ROKNE!!!!!!!!!

PN FTW!!!!!!!

[}:)][}:)][}:)][}:)][}:)][}:)][}:)][}:)] reko kovac MUNEM!!!! (to je onaj gangster sa wcg-a)

pN-HowIDo

AKO JE SAMURAI!!!! TAKO BRE TREBA KADA JE FFA!!! NIKADA NE TREBA TO DA SE STAVLJA!!! I ja bih izninjovao oci !!!!!! Da smo snjimali sada bi bile pare tu, kafana i tako to.... jebi ga internet je cudo

Link to comment
Share on other sites

E deco napacena i tuzna , jeste vi pusteni sa nekog vikenda iz Kovina ili Laze kad ste tako pametni (hrock i krtica i ostatak vesele druzine) , zao mi je da gledam koliko neko moze nisko da padne .....slazem se i ja da se lockuje ovaj topic , sta smo imali da kazemo rekli smo i culi izjave ovih genijalnih Hrocka i Krtice.....Toliko o ovome

mada krtice u pravu si , ko dira Hrocka stvarno ce mu otpasti kita jer je on zarazan .....

Edited by Madfarmer-
Link to comment
Share on other sites

samo cekam da padne atomska bomba na celu srbiju a posebno na ovakve specijanle slucajeve

ameriko spasi nas od ove bede ,bolje da pocrkamo svi nego zivim u istoj zemlji sa ...

ti bolje cuti, u postu od 30 rechi, 4 puta si pomenuo "ffs" .. :)

Link to comment
Share on other sites

NEMOJ DA DIRATE HROKA DA VAM NE OTPADNE DJOKA!!

SLUSAJTE SADA !

Hrock je moj RL friend i gg noobs! :)))

Nego to sto ste vi glupi...vi ceo zivot igrate za EOS a MOJ DRUGAR DOBIJE ZA 1 RUN :)

To znaci da je hrock gangster :)

I da ima pistoljce na vodu i IMA PANCIR BRE KOJ QRAC NIKO NEMOZE

ololo,ima nas raznih..:))))))

vid'o sam deda mraza

Link to comment
Share on other sites

NEMOJ DA DIRATE HROKA DA VAM NE OTPADNE DJOKA!!

SLUSAJTE SADA ! [:o)]

Hrock je moj RL friend i gg noobs! :)))

Nego to sto ste vi glupi...vi ceo zivot igrate za EOS a MOJ DRUGAR DOBIJE ZA 1 RUN :)

To znaci da je hrock gangster :)

I da ima pistoljce na vodu i IMA PANCIR BRE KOJ QRAC NIKO NEMOZE DA GA ROKNE!!!!!!!!!

PN FTW!!!!!!!

[}:)][}:)][}:)][}:)][}:)][}:)][}:)][}:)] reko kovac MUNEM!!!! (to je onaj gangster sa wcg-a)

pN-HowIDo

AKO JE SAMURAI!!!! TAKO BRE TREBA KADA JE FFA!!! NIKADA NE TREBA TO DA SE STAVLJA!!! I ja bih izninjovao oci !!!!!! Da smo snjimali sada bi bile pare tu, kafana i tako to.... jebi ga internet je cudo

ehehe sine ......

vi ste sigurno opasni gangsteri .... i to...... gangsteri ............ mislim GANGSTERI ....

[8)]

ajde lock plx

Link to comment
Share on other sites

sine nebi se ja zajebavao sa ovim.....bio je pre pare meseci clanak u SK kako je neki china boy or something pozajmio drugom china boyu(neznam koji je MMO u pitanju) imba item a ovaj ga prodo za RL novce...prvo zu otisli na sud a posto sud nema zakon o virtuelnim stvarima i slucaj odbacen...onda je prvi china boy zaklao drugug china boya......zamisli sta moze raid od 40 ljudi da ti uradi :)

a stvarno nisam ocekivao ovako masovni h8 na rur-u

i ja bi se pridruzio ali sva sreca sto sam odlucio da se vise nikad u zivotu ne nerviram zbog glupsti :)

a i nije neku razlog za to

Edited by moyo

"U dresu Redzi Millera idem do svog dilera, vutre puna kesa al' ost'o sam bez dresa"

Link to comment
Share on other sites

@SoulstormM

kek

pa pazi upravu si to da je to bilo mnogo bolje vreme kada su se ljudi svi druzili i zajebavali medjusobno ali sta da radim kad je to proslo sad svi igraju wow pa moram i ja [:)]

Gief PiS nazad, gief optimus i ostale ludake, bash mi zao sho toga nema vishe, jebo ovo sranje, samo pije vreme i nishta ne daje, sem nekog kratkotrajnog zadovoljstva, koje ubrzo bude smenjeno zeljom za josh, blizzard je opvo genijalno osmislio, uzima nam pare, a sa vremena na vreme doda po koju instancu, ne bi li nas smorilo, sad ce neko da me pljune, ali zaista voleo bi da wow nije doshao do nas =((((

aj sad nazad na topic:

Dechko, ako si zaista zajebao guild koji ti je verovao, josh si zajebao i lika kojeg ne poznajes za 500eura, i veselis se, onda gl, veseli se dok traje, kad ti za 2-5-10 godina neko zakuca na vrata sa pajserom i chekicem od 7 kila, molices da se nisi rodio, al neka gg, be happy while u can....

pravda se uvek zadovolji, lichno da si mene (npr) zajebao za 500 eura, veruj mi dao bi ja josh 1500 na troshkove putovanja, i sve i svachega, samo da te nadjem i objasnim ti par stvari .....

Link to comment
Share on other sites

NEMOJ DA DIRATE HROKA DA VAM NE OTPADNE DJOKA!!

SLUSAJTE SADA ! [:o)]

Hrock je moj RL friend i gg noobs! :)))

Nego to sto ste vi glupi...vi ceo zivot igrate za EOS a MOJ DRUGAR DOBIJE ZA 1 RUN :)

To znaci da je hrock gangster :)

I da ima pistoljce na vodu i IMA PANCIR BRE KOJ QRAC NIKO NEMOZE DA GA ROKNE!!!!!!!!!

PN FTW!!!!!!!

[}:)][}:)][}:)][}:)][}:)][}:)][}:)][}:)] reko kovac MUNEM!!!! (to je onaj gangster sa wcg-a)

pN-HowIDo

AKO JE SAMURAI!!!! TAKO BRE TREBA KADA JE FFA!!! NIKADA NE TREBA TO DA SE STAVLJA!!! I ja bih izninjovao oci !!!!!! Da smo snjimali sada bi bile pare tu, kafana i tako to.... jebi ga internet je cudo

Upravo udaram glavom o zid, please , zakljuchaj topic , dosta blama :(

EDIT: Neznam zasto vi prozivate , ja ovde sam postovao samo da pojasnim svoj razlog zasto sam uzeo EoS, a posledice i misljenja svoja zadrzite za sebe, kao sto rekoh ove postove sto sam napravio, bilo je prosto samo da izjasnim razlog, a ne da bude da neznam zasto sam uzeo i da neznam u sta sam se uvalio.Zato cu moliti da flejming i ostale stvari zadrzite za sebe, tj mene to ne pogadja puno,samo uzalud troshite prste... i naravno budzite postove. Just my 2 cents

jos jedan EDIT: I ne ja ne trazim popularnost, ja ovde uopste nebih nista ni postovao da nije bilo madfarmera koji je sve poceo tako da /blame him.

Edited by Hrock
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...