Jump to content

prichajte...


Recommended Posts

@ igi

uvek se nadje vremena nesto da skuvas, makar to bila instant supa, podgrejan rucak, ili povrce iz kesice.

u pravu si, ali poslednjih dana u mojoj kuci kuhinja ne postoji jer je kreche a ja nisam ni kuci veci deo dana

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 490
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ahahaha... one priche shto sam ja od rurasha krule slushao da ti spremash klopu i sve.. nemoj da se lazhemo :P :D

lol?

@ igi

husaj neko voce, jebem li ga...ima sad dosta hasaonica u fazonu menze gde mozes da dobijes nesto kuvano...mislim, i ja serem preterano, da imam metabolizam flasha, i ja bih se hranio kao govno. doduse, i sad se hranim kao govno [:D]

'ajde sad sledeci post "a kako se to govno hrani?" i neko ce da ispadne pametan i stvarno ce da napise "a kako se to govno hrani?", samo cekam ko ce da bude prvi retard ^_^

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

[^] aj em sou praud [^]

ubacio bi je u signu kad bi uradio neki bolji dizajn :)

zašto da ne, voda ima 0

al ne verujem da nije štetna... ja je pijem jer mi je bolji ukus..

ma znam al nije mi jasno kako su uspeli sa 42kcal da spuste na 0.18, a da se ne izgubi mnogo na ukusu [ bar ja ne primecujem neku drastichnu razliku osim sto je normalna za nijansu sladja ;]

@topic

inache u poslednje vreme jedem obilno piletinu i kupus salatu, tj to mi je postao osnovni obrok :]

Edited by RaveN
Link to comment
Share on other sites

[^] aj em sou praud [^]

ubacio bi je u signu kad bi uradio neki bolji dizajn :)

ma znam al nije mi jasno kako su uspeli sa 42kcal da spuste na 0.18, a da se ne izgubi mnogo na ukusu [ bar ja ne primecujem neku drastichnu razliku osim sto je normalna za nijansu sladja ;]

@topic

inache u poslednje vreme jedem obilno piletinu i kupus salatu, tj to mi je postao osnovni obrok :]

probaj da popijes dve litre za par sati, pa ces da vidis u cemu je razlika, ostaje uzas aftertaste.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

ako gledaš unutrašnju energiju onda ima svaka materija ako joj temperatura nije nula kelvina, al koliko znam ljudski metabolizam ne može da iskoristi vodu za dobijanje energije..

mada šta sve ima u ovoj iz vodovoda ne bi me začudilo :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...