Jump to content

Legendarna cetvorka >.<


Silencer

Recommended Posts

  • Replies 53
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

da nabijaju u guzu ...

very very nice ... /kneel

Edited by StormScion

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Nije ispalio guild uzo je materijale napravio TF i onda zapalio na odmor sa razlogom da nema pare da plati wow :/ well vratio se sad nas je dosta i opet smo na starom stali smo kod cthun-a. Longfoot i trlalala su izasli zasto ne znam i ne zanima me, sad je sve kako treba mirno i ima zajebancije.

rur-1.jpgrur-2.jpg
Link to comment
Share on other sites

bash [:D][:D]

Btw. scion me uhodi po pecinama u burning steppes-u, u 3 ujutru [:D]

a ti si nidza ... haha bezi mi sa grind spota ;)

/wave

/dance

/kiss

/exorcism ;)

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Quel'Serrar je i dalje i ostace jos dugo ultimate tanking weap. Jednostavno tako jeste. TF je uber OT/DPS weap zbog procca, sve ostalo na njemu sem toga i speeda je nish... :))

btw, Preachers - Nemamo ni JEDAN JEDINI binding! A da ne pominjem TF... Neko jednostavno ima srece :)) A gilda postoji oko godinu dana :))

Edit: Da naravno, nemamo ni jedan Ass'Candy :)) Ali imamo Prvi i jedini Kalimdor's Revenge u alliasi, i ukupno 8 Regalia i 9 Armamentsa iz AQa :))))

Stit iz questa sa elementium ore-om iz aq-a(ispred c'thuna), mozda cak i bolji od bulwarka...

Ne bash... Isti je kao sto i Legends nosi... Legends & Tabana - Buru's Skull Fragment a ovo Dvoje u sredi Elementium Reinforced Bulwark.... a ovako izgleda Blessed Qiraji Bulwark --> http://www.thottbot.com/?i=52897 I naravno bolji je od prethodnog... :)

Edited by cRuis3r

cRuis3r's Online Shop and Services
Placanje online, podizanje para, razne usluge

cRuis3rns - Skype

Link to comment
Share on other sites

cRuis3r mislim da ne znash da TF proc pravi agro ekvivalentan 2x sunder agrou ... tako da pravi bolestan agro = da nije dps oruzje ... rogue sa tim je mrtav rogue a manje vishe isto vazi i za wara :) tako da je belestan agro generator a + defence i proc su zanemarljivo mali jer warovi koji nose imaju 450 defenca tako da tih 8 defence gore dole nije toliko bitno ... koliko je bolestan agro generation koji ima TF

speed pokazuje da je tanking oruzje i definitivno je bolji za tanka od quela koji je posle njega najbolji naravno .

hehe to sto kazesh za srecu .. mi za 5 meseci nismo imali ni eye drop ni biding nista .. ali zato 10 kilova nefa 6 asscandija :)))

takodje i samo jedan dragon scale protector za 5 meseci :(

ja sam ga uzeo ;)

npr samo 1 toeph za 5 meseci isto ... bedak je taj % drop chance

Edited by StormScion

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

E ja vas stvarno brda ne razumem, WoW je napravio novi jezik.

TF imba sunder agro ftw 1 toeph protiv tenkovanja sa fury warriorom uz dps je pravi imba agro instanca za gobline.

Treba mi ceo tim za dekriptovanje ovoga.

Nego elem shto je ta 4ka legendarna su oprali svakog mogutje ko im se suprostavio? Samo mi nemojte retji da je iz najglupljeg mogutjeg razloga zvanih ti machevi...jer kolko sam skontao sad je WoW pun tih macheva i ne chine ti nishta specijalnim...kao shto je to vetj neko reko zborivshi da i on ima 4oricu sa tim machevima u Guild-u...znachi prosek a ne legendarno...

poz voz 2011

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...