Jump to content

Jebo vas metal!


Recommended Posts

  • Replies 231
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...

NIJE HEJT!

'bo vas taj rak prica vise ...

nismo mi tu zbog zemlje, nego ona zbog nas ...

ali to je izgleda metafizika za neke ...

Never underestimate the power of human stupidity. Robert A. Heinlein

God is subtle but he is not malicious. Albert Einstein

Link to comment
Share on other sites

ok, kad sam ono prvi put rekao zajebavao sam se...

ali ovo je sad vec smesno

zemlja je tu zbog nas?!

ti si u fazonu sto kaze jedan moj drugar "moracu da predjem u pedere... suvise volim sebe"(nije uvreda niti prozivka)

od svih zivotinjskih vrsta covek jedini unistava svoju okolinu!

sve ostale zivotinjske vrste je neguju i zive u skladu sa njom.

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

@yevod ... interesantno stanovishte ... ali mi se cini da nisi imao isto kad je bila prica o "drzava je tu radi ljudi a ne ljudi radi drzave" s jednom razlikom drzave dolaze i odlaze a na zemlji smo zaglavili i ono shta sa njom uradimo to nam je ... ili josh jedna metafora ... u americi bih mogao da zhivim, na marsu ne bih.

Btw ako greshim za ovo moje stanovishte s pocetka povlachim rech ali ako se dobro secam vecina sa kojom sam polemisao o politici je imala stav drzava>covek.

btw2 za one sa jeftinijim ulaznicama ovo je vezano za prichu odozgo zato shto se yevodovo stanovishte moze predstaviti kao covek>priroda tj zemlja je tu da bi sluzila coveku, a ja sam napravio analogiju sa stanovistem drzava je tu da bi sluzila coveku sa kojim se ja mislim yevod ne slaze al kao sto rekoh ako greshim my bad ...

Edited by mohican

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

Da ali tu dolazimo do konfliktnih situacija gde "neko" odlucuje dal je bitniji zivot ili "drzavna tajna" a opet taj "neko" odlucuje sta je drzavna tajna i sam covek ako je manjina postaje nistavan.

Cela ta prica o "drzavnim interesima" je tako bushna i bleda kao i ono o chemu ovisi, ljudska savest. I legitimnost tu je neki prvi sloj obmane dok se sve u stvari svodi na coveka i njegova moralna nachela koja su chesto prikrivena radi obezbedjivanja te legitimnosti.

Sve u svemu krenusmo srati gde peche :D poenta je da nije sve crno i belo. Iako je covek sa nekog filozofskog stanovista bitniji kao umno bitje od zhivotinja/prirode i ostalih nesvesnih stvari ne mozes ici i kenjati po dnevnoj sobi. Dok bi na drugu stranu covek trebalo da je bitniji od drustvene tvorevine zvane drzava zato sto je istu on izmislio da bi olaksao svoj zhivot, a ne da bi stvorio mamuta koji ce ga na kraju pojesti.

OPTIMISED FOR HUMAN OPTICAL NERVE

BEST VIEWED WITH A MONITOR

Link to comment
Share on other sites

E ljudi, ovo je forum o muzici :)

Yevode brate, neki put se bash iskenjash [:D] Naravno da treba poshtovati majku zemlju (indijantzi su carevi bili za taj trip) ali to shto si napisao je totalno kontradiktorno onome shto sam slushao od tebe do sada.

Elem, nije problem secha shuma, nego je problem hiperaktivna secha shuma i potroshachko drushtvo bez trunke obzira prema budutjim generatzijama. Pare, pare i samo pare, motj, klase...

Shto se da videti i u muzitzi kao i u svim ostalim porama drushtva :)

Life is gistro...

Link to comment
Share on other sites

to je resenje!

ajde da svi slusamo death metal i da zrtvujemo device i onda da pravimo orgije!!! to ce izleciti majku zemlju!!!11

Jel ja stoput reko' da device i orgije ne spadaju u domen death metala, već njegovog zlog pandana black metala.

Detalje čitajte u novom Rush!-u, koji će da izađe za koji dan čim ga Bole svr

Link to comment
Share on other sites

Samo ću podsetiti na onaj fazon sa zmajem, princezom i metalcOm:

Death metal: The protagonist arrives, kills the dragon, fucks the princess and kills her, then leaves.

Black metal: The protagonist arrives at midnight, kills the dragon and impales it in the front of the castle.....then sodomizes the princess, drinks her blood in a ritual before killing her.....then he impales the deflowered princess.

Ako ne vidite razliku između ova dva, e onda jebem mu mater :)

PS. Samo vi čitajte Rush! i moju rubriku :)

Edited by voodoo_nbgd
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...