Jump to content

Nedaj boze da se Srbi sloze!


coll

Recommended Posts

U Americi vec krece transfer na par izabranih realmova, a uz to, se dodaju stalno novi i novi.

U evropi ce to krenuti racunam za nedelju-dve. Kad to proradi na full, znaci kad bude covek mogao za 25$ da se prebaci gde hoce, izuzev max full realmova, sto se negde ne skupimo. Jebes srpski guild ... ali da se malo koncentrisemo na jedan realm kao ali i horda mozemo (bar da se krljamo ko misevi). Ono, ideja je ok, jedino sto i ja znam kako to sve kod srba "radi" :)) Ako se bas nesto cool organizuje, ja bi i presao sa burazerom ... jes da sam u guildi koji ima sad second eu killove u naxxu ali zabava mi je bitnija, a i sa nasima nisam nikad nesto puno igrao sto je mislim steta :)

Ako moze bez flejma, cisto da vidim da li bi ljudi napustili s mainom ono sto imaju i isli na neki realm (pazi, ne mora da bude novi, moze da bude neki gde su vec nasi itd....) u cilju koncentracije "same_language" igraca :)

Ponavljam, jebes zajednicke guildove, nek bude ko gde hoce i neka igra na kojoj strani hoce (mislim, za onu stranu gde ima maina), bitno je da se nekako skupimo vise i znamo gde smo ... ako to uospte vise nekoga privlaci.

Licno najveci problem vidim u:

- 25$ nije mala cifra za takovu zajebanciju

- Ljudi vole sigurnost, a prelazak do nesigurnog nikog puno ne lozi.

- Ljudi su vec popizdeli na ove akcije, misle da je to useless ... vec znaju iz iskustva da su slozni srbi utopija :)

Eto ovo mi palo na pamet pa reko aj da vidim sta ljudi misle, iako mislim da vec znam "odgovor" ... ako moze bez nekog prozivanja, ako ne sta cu, to je zivot :)

-coll

sex, drugs and bio food!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 176
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ja sam za. Sto se guilda tice to ne zavisi od Srba nego od ljudi. To sto su nasi klinci malo vise dementirani od stranaca pa vole da pametuju malo vise, jbga to je nas problem. Inace svi Srbi sa kojima sam igrao do sad i koji su mi na oba servera bili u friend listi, su super igraci i za bilo kakav guild ne bi bilo frke. Naravno ideja je ok, cisto da se skupimo pa da se malo koljemo i te akcije...

Link to comment
Share on other sites

... jedini problem je kada se organizuje neki nas guild svi bi da budu GM ili u najgorem slucaju CL ....

Da, i svaki nesporazum se zavrsava sa izlaskom par clanova i osnivanjem novog guilda [:)]

Po meni, ideja nije losha, ali samo ako zazivi onaj world PvP koji planiraju da uvedu.

Edited by Perun
Link to comment
Share on other sites

Srbi su uvek naj igraci na svakom serveru ... jedini problem je kada se organizuje neki nas guild svi bi da budu GM ili u najgorem slucaju CL ....

Bilo kako bilo.. Boki ostaje FM (flutemaster) [:D]

btw ja sam za [;)]

Craziness is directly related to having a vagina.

 

Link to comment
Share on other sites

ako bude bilo take akcije count me in... :)

da odzivim josh jedno hamu... i sindrom to su bila lepa vremena... :))

kad smo pochinjali pa setjaju se ljudi, kole, sejnt, rambo, rami, taraba, kili je bio crna ovca... :D , perun, sjro, salac, kha, sitingbul, maud, mohi, psy, imo... i josh mnogo drugih :)) zaboravih vishe sry:(

a da boki... tekonja... prvi lvl 60 shamana u guildu beshe? :D

( [;)] )...

Edited by -MiGsa-

"Emotions"...

"Feelings"...

They only lead to damage, death and destruction...

Link to comment
Share on other sites

omg mass pozitivnih odgovora

@rockdudbb

da faza levelovanja je trenutno u wow-u zanimljivija od hardcore "farmovanja" reputacija ,ono nasta se svodi danashnji wow ,samo da vidimo da li ima jos ljudi koji se slazu oko toga

ili ce morati da igraju sa svojim epix likovima :D

inache coll-a troll-a za predsednika sa ovakvom idejom :D

i jos plusa kada bi hteli svi old school playeri da se okupe tipa

kole ,mohi ,azdaja,taraba, BOKI !!!! i svi ostali sa onih slika sto ste kachili to bi bilo bas do jaja [:D]

Edited by killYg0r
Link to comment
Share on other sites

OMFG troll guild svi trollovi

i migsa guild master leader of all troll's

/salute

[:D]

btw

ja bih cak rekao da mozemo opusteno da sacekamo ovde prijavu od nekih 20+ ljudi

i vec moze da se pocne sa biranjem servera ,horda se podrazumeva ! ,i tako dalje

oggogogo jos ljudi !

e sad je jedini fazon sto je coll dao ideju da mi svi prebacimo charactere na jedan server makar to bilo ali/horde ,samo da budemo na jednom mestu ,

ali mislim da bi bilo mnogo zanimljivije da pocnemo svi na istoj strani ispochetka

naravno ukoliko se vecina ljudi slozi sa tim meni bi zivot ponovo imao znacaja [:D]

Link to comment
Share on other sites

pa...da to kazhem ovako...

em sto sada ne igram, em sto kad se vratim ne znam koliko bih bio za takvu akciju...

jer realno uveshtje uskoro te cross realm battlegroundse, a i treba sachekati da se vidi kakav ce biti taj world pvp koji planiraju

poenta priche koldore je da si ti realno video sve od endgame wowa sto je do sada moglo da se vidi pa bi malo i da se zezuckash sa ljudima...

to je cool, ali sa mainom ici u neku akciju takvog tipa je zaista previshe riskantno, pozdravljam predlog i zhelim sve najbolje ljudima koji se upuste u to, ali ja da igram sada sumnjam da bi bio deo te akcije...

mislim ono...kad sam prvi i jedini put napustio maina rezultat je prvo bio uzhasavajutji pa je posle evoluirao u moj best wow experience ever...ali josh jednom tu akciju...mislim da nemam ponovo toliko elana...sumnjam da cu ikada uzeti novog lika i dici ga od 0 do 60...

Link to comment
Share on other sites

*cough* 3-mesecni fee za tranfser, pa josh ako ne uspe plan bilo bi GG xD

Have you ever noticed that it's only 'perfect' people who are murdered or killed in horrific accidents?

"He was the perfect son" or "She was the perfect daughter."

"Such a tragic accident they were the perfect family."

"They died together, the perfect couple till the end."

Makes me glad I abuse my kids and beat up my wife.

Kind of makes me immortal.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...