Jump to content

HIS X1300Pro iSilence 256MB PCIe


voodoo_

Recommended Posts

To jedino ako im cene padnu za nekih mesec ipo (kad planiram da je uzmem), inače mi se ne daje preko 100 evra za grafičku nikako...

Mada opet, treba mi nečujna kartica, verujem da takva 6600GT ne postoji... a po svim testovima, X1300Pro je malo br

Edited by voodoo_nbgd
Link to comment
Share on other sites

Pazi, ja imam ovaj asus 6600gt sa ventom koji se vrti na 1000rpm u 2d [utjutkan na riva tuneru :)] dok npr. kad udjem u 3d igru kartica samo zavrti kuler na vece obrtaje. Smisao toga je da mi se ne greje ko blesava tokom igranja [a i ne znam koliko bi ti koristilo da je drzish u kompu na ove letnje dane]. Imao sam na zameni neku sapphire x1300pro koja je isto bila pasivac, ali i rerna :)

Shto se tiche cene realno sad 6600gt se nalazi za 90-100e, najvishe zbog 7600gs serije koja je brza bez obzira shto ima ddr2 memaru.

Za 20-30e, takav upgrade na duze staze se isplati.

Link to comment
Share on other sites

Imam ovaj x1300pro silent u gigabyte izvedbi...super je, brzi je od 6600 u realnom radu.

Ovo kazem jer sam imao pre 6600, dosta brze radi sa x1300pro (osim jelte kantera!!!)

Sada je regularna cena za 6600GT 110 eura.

Ja bih se odlucio za x1300pro pre nego za 6600GT jer :

jeftinija je 25-30 eura.

silent je

Ima Onu HDTV ili kako god vec podrsku.

Ima HDR :)))

P.S Najpametnija kupovina jeste 7600GS u ovom momentu za cenu do 110-120 eura. Posebno silent. A to ko je prozivodjac, ne treba brinuti, jer nema vise neke razlike, sve je to isto.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Znam da ti HDR ne znaci nista, samo kazem :)

6600GT nece pasti ispod 100 eura (nov), prosto ga vise nece biti u ponudi.

Ova sad cena od ~110 je poslednja.

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

meni na ovoj pasivnoj ne prelazi 55c [:D]

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Ova moja je na oko 50 stepeni kad ne radi nista, a izvrteo sam FEAR test 3-4 puta i dosla je blizu 75. Jel to normalno? Nemam sad ni vremena da malo duze igram nesto, da vidim dokle ce dogurati. I da, ove tempreture su sa clockom na 435-1130 (def. 390-988)

OPTIMIZADO PARA EL NERVIO ÓPTICO HUMANO

Link to comment
Share on other sites

Moj Gigabyte 6600GT, AGP, radi na 70-ak ili malo jace. Greje se dosta, ali sljaka.

...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...