Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

i ja idem danas da kupim ovakav \o/

...jel si ti uzeo 1gb ili manji....?

sad sam ustao...blejao sinoc na netu do 3...

blah....

1 gb

hahah, al' sam vas nalozhio ko svinje obojicu [:D] mp3 player je svetski, necete zazhaliti ;) btw. jedini od 1gb je zhuti, crveni je 512, zeleni 256 ;)

Link to comment
Share on other sites

vratio se iz teretane .. za ovih 15 dana shto nisam ishao otishao mi stomak u kurac, pa sam peglao 10 serija trbushnjaka jebote ne mogu da se savijem.

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

hahah, al' sam vas nalozhio ko svinje obojicu [:D] mp3 player je svetski, necete zazhaliti ;) btw. jedini od 1gb je zhuti, crveni je 512, zeleni 256 ;)

ja imam narandzasti \o/

koji sam trenser...

no,i u uputstvu pise daima fm,a nema :/

nije da je neki veliki nedostatak,ali ono...

inace,stvarno sam se odusevio zvukom,izgledom,ekvilajzerom...

Blejao Sharulja kod mene,gledali Pabla Franciska,pa tekmu...

skroz ok veche...

Novi forum smrdi

3do1AEy.pngyxHzIOp.png

 

Link to comment
Share on other sites

ivan > iRiver_T10_orange-xl.jpg

Heh moja ljubav sa proslogodisnjeg WCG-a :) Samo sam ja imao onaj crveni. Inace T10 zeleni, tj od 256MB ne bi trebalo da postoji na Evropskom trzistu, valjda su ga izbacili samo na Dalekom Istoku. To znam zato sto je mene interesovalo kako sam ga video na netu, a u press materijalu je pisalo da ima samo crveni i zuti.

Pa ne znam kad to treba da ustanem "kasno" da bih dobio taj mail od tebe posto je vec 2 a maila jos uvek nema :))

Evo stize, ne brini dobices sve pre no sto zapalim na Exit [:D]

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

izblejao napolju,gadno mi se spava.....

vratio se iz teretane .. za ovih 15 dana shto nisam ishao otishao mi stomak u kurac, pa sam peglao 10 serija trbushnjaka jebote ne mogu da se savijem.

klasičan fitness mit da se stomak smanjuje trbušnjacima.Dobra ishrana + trčanje garant uspeh za kratko vreme.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

ja imam narandzasti \o/

koji sam trenser...

no,i u uputstvu pise daima fm,a nema :/

nije da je neki veliki nedostatak,ali ono...

inace,stvarno sam se odusevio zvukom,izgledom,ekvilajzerom...

Blejao Sharulja kod mene,gledali Pabla Franciska,pa tekmu...

skroz ok veche...

to je univerzalno uputstvo ;) imash modele sa FMom koji su skuplji, al' je uputstvo isto ;)

Link to comment
Share on other sites

kidao se od nwn-a all day... malo odspavao... sad malo neta, pa koma.. sutra o5 jebeni dan mrmota u armiji....

do 12 unosenje podataka, od 12 izdavanje rezultata... milica (devojka sa kojom radim) u 10 do 1 pali na cigaru, pa kad se vrati pusta me kuci... ja onda skoknem gore do hemije, popijem moju kafu, i zveknem po rakiju sa ostatkom vojske, pa bezim kuci...

grrrr....

malo me ubija....

Ko je nub ne budi mu drug.

I mean you harm.

Link to comment
Share on other sites

gledao film "kad stranac pozove", nije los... mada je mogao biti i bolji.

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

jebo te, tek treba da se pakujem.. no dobro, ne treba mi mnogo vremena za to, imam Sistem.

izblejao napolju,gadno mi se spava.....

klasičan fitness mit da se stomak smanjuje trbušnjacima.Dobra ishrana + trčanje garant uspeh za kratko vreme.

you talk the talk, but can you walk the walk? :P

Link to comment
Share on other sites

bio napolju vozio bajk svratio do ortaka popio 2-3 lava izblejali, zapalio gajbi... nashao se sa ivanom isporucih mu robu, otishao da cirkam malo sa drugarima... posle u mek na sladoled... i onda na neki brod povetarac sa drugarima video se sa kalijem ivom i josh par ljudi blejao tamo otishao sa drugarima na exile video tonu ortaka tamo bilo fino... posle uleteo u neku shutku tj. ortak me gurnuo izgurao se i ishutirao se:D bilo fino posle ponovo do povetarca i onda chill sa nekim drushtvanjcrm pored rekice... i kuttja kewl bilo :)))

( [;)] )...

"Emotions"...

"Feelings"...

They only lead to damage, death and destruction...

Link to comment
Share on other sites

da li sam ja zivotni baksuz ili shta? mislim, dokle vishe... taman smo uspeli da zbrinemo caleta i sredimo bolnu Ahilovu tetivu, dogovorili se da Vlada dodje od ponedeljka, kad ono stize sudbinski telefonski poziv "Dragi kolega morali bi ste da prekinete vash odmor i u ponedeljak pochnete da radite"... mrzim Nish (s)express...

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

pijem jutarnji nes i kesice 3 in 1 strong... Mrzim nes iz kesice 3 in 1 strong... ali nema nista drugo a moje telo vapi za kofeinom. 4 dan sam u kuci i kapiram da mi se uselio krokodil u gaibu jer ne kapiram odkuda toliki svinjac svuda. Moracu da posotavim neke kamere da resim misteriju :) Zivot je lep, ispiti polozeni sam u kuci, matorci ostavili brdo kesa. redovne "posete" devojcice, u slobodno vreme se sigram sa novim BSD serverom, ono stvarno ne mogu da smislim neku stvar na koju bi mogao da se pozalim...

Link to comment
Share on other sites

bio sinoc na salsi u nekom klubu u knezu. nisam dugo ostao. do jedno pola 2.

sad sam na poslu spava mi se za sve pare, a danas popodne za exit.

u subotu imam ispit iz spanskog

u ponedeljak imam ispit iz geografije

proklet da je exit... navodi me na zlo i blud!

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...