Jump to content

Jedan lep topic za lepu publiku


Recommended Posts

  • Replies 216
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

brate yevode??? ti dostojevski mladji burazer? 'bote... ovo je fakin hilerious... a pogotovu de1rektumov poslednji post gde kazhe kako svi prichaju o tome kako su gej ok i da su oni gradjani ko i svi drugi.. get a fakin lajf mejt.... ili bolje... rurovski onako... idi shutni se u glavu... mozhda i proradi... sa tretje strane.. shto se tiche celog frikin topika... chinjenica je da ima sve vishe i vishe onemotjalih mladitja koji ne znadu shta tje sa sobom i prosto naprosto im 'prirodno' da predju u homoseksualce.. ajte molim vas...

i josh jedan odgovor na ovaj topic.. Srbija bato...

Ujaaa greemmmliiineeee...

Oh no! We're all gonna die!!

WE'RE SAVED!!!I'm screw'd!

"Mi smo uvek tu - RUR Gerila"

Link to comment
Share on other sites

brate yevode??? ti dostojevski mladji burazer? 'bote... ovo je fakin hilerious... a pogotovu de1rektumov poslednji post gde kazhe kako svi prichaju o tome kako su gej ok i da su oni gradjani ko i svi drugi.. get a fakin lajf mejt.... ili bolje... rurovski onako... idi shutni se u glavu... mozhda i proradi... sa tretje strane.. shto se tiche celog frikin topika... chinjenica je da ima sve vishe i vishe onemotjalih mladitja koji ne znadu shta tje sa sobom i prosto naprosto im 'prirodno' da predju u homoseksualce.. ajte molim vas...

i josh jedan odgovor na ovaj topic.. Srbija bato...

Sa pravne strane ti ne mozes uskratiti nekome prava iako je gay, to je kao sto kazu sexualna opcija, mi ovde pricamo o gay brakovima, paradama i fanaticnom propagiranju toga, to je problem.

A ti praktikuj taj rurovski tretman pa se sutiraj da ti proradi mozak.

SCJP.png
Link to comment
Share on other sites

Ja ne znam zasto se ovde jos rasrpavlja o ljudima koji su gay kako su oni skroz ok, pa dobro tu nema dileme oni su isti kao i svi drugi gradjani drzave, mi govorimo o paradama i usvajanju deci...

Cekaj, ako su isti kao i svi drugi gradjani drzave onda kao i svi ostali imaju pravo na usvajanje dece, zar ne? Takodje, koliko je meni poznato ni jednom gradjaninu ove drzave nije zabranjeno da pravi parade.

Sa pravne strane ti ne mozes uskratiti nekome prava iako je gay, to je kao sto kazu sexualna opcija, mi ovde pricamo o gay brakovima, paradama i fanaticnom propagiranju toga, to je problem.

Pu bedak, ne mozes nekome da uskratis prava iako je gay... Sve se moze kad se hoce, samo na srecu ovo drustvo jos nije zapalo u taj stadijum, ali kako smo krenuli i kako neki ovde propagiraju, nismo daleko od toga da nekome uskracujemo prava zato sto su gay, zato sto su hrvati, zasto sto su jevreji, cigani i sl.

Heghlu'meH QaQ jajvam

Link to comment
Share on other sites

picka im materina govnarska ogadise mi omiljenu destinaciju u proslom veku ...

joj sto nisam jebeni muslimanski fundamentalista da celo ostrvo dignem u Zrak !!! sa scud stormom :)))

roflmao za zastavu ... a tekst je no comment ...

Never underestimate the power of human stupidity. Robert A. Heinlein

God is subtle but he is not malicious. Albert Einstein

Link to comment
Share on other sites

tako je... de1rektume.. slobodno mozhesh tamo klinjo da se preselish.. a meni nemoj da prodajesh neke ol skul fore jer sam ih ja prodavao dok si ti pikio u pesku i igrao se za medom meditjem....

Ujaaa greemmmliiineeee...

Oh no! We're all gonna die!!

WE'RE SAVED!!!I'm screw'd!

"Mi smo uvek tu - RUR Gerila"

Link to comment
Share on other sites

btw ako niste znali:

pederski brakovi dobrodosli u ceskoj, prvi par se tamo vencao ...

velika je razlika izmedju priznatih i dobrodoslih.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

pa jebi ga, bar ih nisu bombardovali neo nacisti praznim flajkama od piva i bio kordon murije, pa jos i bilo na svim zapadnim kanalima kao vest ... steta ... ;)

Never underestimate the power of human stupidity. Robert A. Heinlein

God is subtle but he is not malicious. Albert Einstein

Link to comment
Share on other sites

брате Јеводе...

Чешка, Пољска, а поготово Словачка, а о прибалтику да не говоримо, доживљавају своје звездане нео-наци тренутке... тамо је католицизам јак, склоњени су са радара неуморних бораца за људска права, штите их разни интереси, јер су frontline западне демократије, сви имају и традицију ултралистичког опредељења... ако педере тамо и не туку, ипак бих рекао да су далеко од добродошлих, са тенденцијом да постану непожељни...

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

@ ignis

jebes ti to kvazi-naci-ne-bijem, ispade ako ih ne bijes po glavi oni zavrse uplakani obojica na vencanju i pokazuju prstenje pred kamerama na velikim natpisom "1." na grudima ispred opstine ... sa sve malim prsticem uzdignutim ... rofl

(iz prilozenog se vidi, jel, da im ne bi dozvolio ni to zadovoljstvo da se "ozvanice", mislim sto cu i ja sutra biti prisiljen da gledam, jer jebeni eu zahteva od buduce clanice isti zakon svuda ... nije da sam ni za pristup u eu ... joj jebem ti demokratiju sto ne ide sve na referendum ...)

nekako ne zamisljam subotu/nedelju pre podne prolazeci pored opstine kad idem na kalenic pijacu, od ranog jutra da mi pozli ...

povedem i dete za koju godinu sa kokicama da gledamo i smejemo se ?? ... bah tuga

sori malo sam rezigniram onim sto sam video, jebena boles' a ok je kao ...

to mi je ko ona prica lik ima 50 dina i kara klinku od 21, al je ok posto je punoletna ...

neam pojma ja sam malo vise konzervativan ...

mislim daleko od toga da bi batinama nekome izbijao kurac iz glave ...

uteha:

ribi uvek mozes da kazes: isterao sam ti zlo, uterao sam ti dobro, kad je posle jebanja pomazis kurcem po glavi :)))

Never underestimate the power of human stupidity. Robert A. Heinlein

God is subtle but he is not malicious. Albert Einstein

Link to comment
Share on other sites

Чешка, Пољска, а поготово Словачка, а о прибалтику да не говоримо, доживљавају своје звездане нео-наци тренутке... тамо је католицизам јак, склоњени су са радара неуморних бораца за људска права, штите их разни интереси, јер су frontline западне демократије, сви имају и традицију ултралистичког опредељења...

Drasko prestani da pricas u siframa!!!1

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...