Jump to content

Ipak smo dogurali do finala!


Recommended Posts

LOLOLOL

Slede scene u nasim klubovima/splavovima:

- Jedno jelen pivo molim vas. Hladno.

- nema....(lol)

- WTF!? LOL NEMA!1??FFS JEBO VAS HAJNEKEN!!! 6:1 BRE !1 OMG~!

I vadis ovaj plakat kao prilog za svoje 'whineovanje'. I za nedelju dana prestane prodaja Hajnekena u gradu. I svi zive srecni/zadovoljni/pijani i izlaze u grad/splav/klub sa 500 kinti max. Preporod nacije kazem ja.

Ko laze taj i krade ko krade ima cokolade

Link to comment
Share on other sites

ne znam zasto se bunite, t je bas pitanje ukusa a ne kvaliteta, i lav i jelen i vajfert su se izjednacili po kvalitetu sad je smao pitanje marketinga koje ce se vise piti.... ja ih sve volim naravno :) svako pivo ima svoju draz, svoju emociju kad ga pijes... jebote... koliko je plitko reci ja pijem samo jelen lav je njesra i obrnuto... svako pivo mora da se voli, samo neko malo vise od drugih... ;)

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

@ daki

nisam pio puno piva, ali ne znam postoji li gore pivo od zoffmana. cak su imali i neke svoje posebne flashice koje nisu bile kompatibilne sa ostalim, a samo pivo je bilo kiselkasto, i NIGDE ga nisam pio a da je bilo hladjeno. kapiram da ne zasluzuje mesto u frizideru. bilo kako bilo, nisam ga video godinama, a i dobro je sto nisam :)

Slika iscrpljenog zirija posle finala u kome je odluceno koje pivo je najbolje na svetu!

razbiven.jpg

Nas specijalni gost zirija!

ohoho.jpg

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

@ daki

nisam pio puno piva, ali ne znam postoji li gore pivo od zoffmana. cak su imali i neke svoje posebne flashice koje nisu bile kompatibilne sa ostalim, a samo pivo je bilo kiselkasto, i NIGDE ga nisam pio a da je bilo hladjeno. kapiram da ne zasluzuje mesto u frizideru. bilo kako bilo, nisam ga video godinama, a i dobro je sto nisam :)

zato i rekoh ;)

zoffi

Link to comment
Share on other sites

NIje shto sam Jagodinac ali stvarno najbolje je Jagodinsko,ne znam postoji li bolji staklenac od Jagodinskog.Shto se tiche dvolitarca,tu je zuti Jelen nenadamshan i to stoji...

У једној старој књизи читао сам чудну причу; а враг би га знао откуд мени та књига из неког смешног времена, у коме је било много слободоумних закона, а нимало слободе; држали се говори и писале књиге о привреди, а нико ништа није сејао; цела земља претрпана моралним поукама, а морала није било; у свакој кући пун таван логика, али памети није било; на сваком кораку говорило се о штедњи, а расипало се на све стране, а сваки зеленаш и нитков могао је себи купити за неколико гроша титулу: велики народни родољуб. 
Радоје Домановић - "Страдија" 1902. -

Link to comment
Share on other sites

nija paulaner bash toliko dobar, ima chudan ukus za raliku od vecine piva, a ono mutno im je zivi ochaj.

To mutno bash i objashanjava [:)] - samo ne iz liminke, to je govno...prvi put sam primetio veliku razliku izmedju limenke i flashe bash kod paulanera mutnog -> kod ostalih je mala razlika, al tu je ogromna...

poz voz 2011

Link to comment
Share on other sites

uf....hefeweizenbier se pije najbolje tocheno a i to iz specijalne visoke chashe, ako ga kupish u flashi opet mora da se sipa u chashu i da se flajka lepo vrti da se istalozheni kvasac lepo promesha sa samim pivom, u limenci cela stvar teshko da mozhe da valja da ne kazhem decidirano da tako nesto ne postoji...ali reci cu da ovde za mesec i sitno nisam video nikoga da pije pivo iz konzerve =o))

Link to comment
Share on other sites

nija paulaner bash toliko dobar, ima chudan ukus za raliku od vecine piva, a ono mutno im je zivi ochaj.

lol. pa ti si samo to hteo da pijes na beerfestu :)

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

jebote ja ne znam o kom Jagodinskom vi prichate .. al u moje vreme Jagodinsko je smatrano za najgore pivo ever, prosto ne mogu da verujem da se toliko kao neshto promenilo.

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...