Jump to content

Kada ste prvi put..


Recommended Posts

[:p]

ko da sam jedini koji se zbog toga prvi put usvinjio, nego ovi ostali nisu emoi ko ja pa da priznaju :P

ololol 'emoi'

ja sam se vise puta oblokavao iz tih razloga ali se nikad nisam usvinjio, usvinjavao sam se samo slucajno i nijednom iz bedaka.

brate sto ti ne smuvas miu? realno 5 min da provede sa tobom bila bi ready za guraj-vadi. :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 134
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

heh secam se ko da je juche bilo... osmi razred zimovanje na zlatiboru, drugari i ja odlucili da je vreme za prvo unezverivanje, i to sa vinom, i to ko zna koje je bilo crno toga se secam i da je bilo kiselo (a kupili smo tipa 3 litre na svakog decaka, ccc sta je neiskustvo)... pfffuj... i da smo ga pili kao malo dete kada pije vruce mleko pa ga cedi kroz zube da slucajno ne proguta sveze formirani kajmak... gadno ti povracati se al ne smes da prestanes da pijes da ne ispadnes najgora sisica :P...uh kako je gadno bilo... posle toga smo se celu noc vijali shamarali gadjali grudvama i petardamai vacarili devojcice onako usput... naravno posle svega svi smo kolektivno peglali ispred odmaralista.... posle toga sam se samo jos jednom usvinjio od vina i to kad sam zavrsio osnovnu na letovanju i od tada vino pijem samo na slavi ili kad sam u inostranstvu (ili dobijem kiselinu odma').. eto

fallout_table.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ok...posto verovatno malo njix zna (skoro niko?) ja imam 15 godina :))...i juce sam se napio prvi put bas tako,mislim jedno 1h se ne secam nicega,i sad ne govorim ja ovo da bi bio faca itd,sta vise,ja ovo pisem zato sto mi maloo krivo,zato sam i pitao, mislim koje je poenta uopste da pijes? Stvarno mislim da je super sto sam okusio ovo i ni malo mi se ne svidja,mislim da se kretenishem po gradu ili bilo gde stvarno je glupo...pa sam hteo da cujem sta vi mislite o svemu tome?

Edited by Atelas
Link to comment
Share on other sites

nisam pio do 17te...i onda poceo da pijem fensi koktele i tako skupe gluposti tipa bakardi brizer...i onda poceo da gruvam pelinkovac i tekilu...i onda kad sam poceo da izlazim u ESKALIBUR(Coko,objasni kakvo je to mesto) onda sam poceo redovno da cirkam pelin pre izlaska da bih mogao da svarim to mesto,muziku i te ljude(i naravno,da bih bio nepresusan izvor provala sa RUR fazona i fora topika :))) ),a i da ne pricam da su se dobici na kladzi sve vise i vise povecavali pa se i to proslavljalo :) rakiju,vino,vinjak,votku i te gluposti prezirem(hejt me pliz :) ) a pivo mogu da cirkam samo kad je hladno i kad mi se mnogo pije nesto gazirano,a nema soka u okolini...u poslednje vreme,sve cesce se zaticem ispred TV-a sa caletom i diskutujemo o tekmi uz neki vops...realno sam vuna za alkohol tako da mi ne treba puno,dobijem se i opustim,znam kad da stanem i nikad nisam imao crne rupe,niti sam povracao zbog alkohola,ali blesav sam mnogo i trezan,kad popijem ne postoji blam za mene ;))))

 

gruja novi alen

ko bi, po vama, trebalo da bude poznat i javna ličnost, a nije, iz ovog ili onog razloga?

evo, ja ću za početak navesti dvojicu: kojot i gruja.

 

Link to comment
Share on other sites

ja sam se samo jednom napio

i tad sam se ubio ko zmijor

na srecu bio sam kuci

i bio sam sam

i bilo je do jaja :)

popio sam 2/3 flajke vodke sam

al sutradan mi ceo dan nije bilo dobro

i od tog dana chim mi zamirishe npr aceton ja se stresem

neka osoba glupak hehe

Link to comment
Share on other sites

(jedan mahin rodj je bio za pamcenje)

meni su svi mahini blekaut;))

do jaja ti pesma :)

inace osmi razred ekskurzija prvo napijanje

a prvi over od alkohola godinu dana kasnije (mrzi me da racunam kolko godina)

a overio sam posle toga samo jos 5-6 puta

meni je najlepsi osecaj kad se sa namerom upropascavam od alkohola:)

edesi.org :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...