Jump to content

Novi sto! :)


Pajser

Recommended Posts

Mislim da je ovde najprikladnije da ubacim ovaj topic. Naime, doshlo je vreme da se pravi novi sto za komp koji ujedno MORA da sluzhi i kao radni.

Znachi, ugaoni sto, mora da stane na njega 19" CRT i po mogucstvu ispred njega tastatura i mish obzirom da ne volim daske na izvlachenje.

Tako da, ako je neko imao ovakav projekat, zajebavao se u ovom smislu ili zna za neki sajt sa dobrim modelima stolova neka baci ovde, bicu vishe nego zahvalan. Pobednika chastim 5 piva.

Ei Aaniigoo 'Ahoot'e

Link to comment
Share on other sites

E hvala ti brate napravicu odma ovakav jedan! :)

Da pojasnim, nije bitan koncept vec dizajn. Svi ugaoni stolovi koje sam ja video su u neku ruku ruzhni tj ne odgovaraju mi, hocu da pokazhem samo sliku i da kazhem liku pravi to!

Ei Aaniigoo 'Ahoot'e

Link to comment
Share on other sites

Huh, nemam projekat, ali mogu da slikam svoj stoL pa da okacim, mozhda to bude to sto ti odgovara, ko bi ga znao. E sad, sto se izrade tiche, moj savet ti je da odes lepo u neku radnju koja se time bavi, objasnis im sta zelis i oni ce ti to napraviti. Preporuka recimo mozhe da bude ili tihos, ili jabuka (oni su u 29. dole na cosku sa cvijicevom otpr). Lepo kazhes - hocu samo ugaoni sto, duzina jednog dela 2m, duzhina drugog 1.5m, "dubina" 90cm i to ti je "baza". Ostaje jos da dogovoris da li hoces nogare (valjkaste) ili od plocha, da li treba na krajevima da ima onu gumu zaobljenu i od kojeg materijala ce ti napraviti. Iz glave ovako, racunaj 100-150 evra. I sta ce ti uopste projekat? Osim ako neces neke dodatne kerefeke? Po meni je ideal stola - ravne ploche sto vetje ;) i nema tu puno sta da se "mozga".

Link to comment
Share on other sites

Izrada nije problem, imam choveka koji ima svoju radionicu i odradice mi sve dzaba, rekao mi je samo da mu nacrtam shta hocu tako da zhelim da vidim kakvih sve ugaonih stolova ima pa da maznem sa svakog ono shto mi se svidja. Ako ti nije frka slikaj mi tvoj sto, zahvalan unapred. :)

P.S. "projekat" sam napisao u fazonu ako je neko imao neki ovakav zadatak na faxu pa je pravio skicu/model/shta god :)

Edited by Pajser

Ei Aaniigoo 'Ahoot'e

Link to comment
Share on other sites

du not kraj ardzentina!

Dodushe, zaista ne znam sta mozes sa ovog da ukrades, u pitanju je tipicni sto u G sa crnim nogarima i belom gornjom povrsinom (zakrivljenih ivica) tako da eto, ali ajde de :)

» Click to show Spoiler - click again to hide... «
stol.jpg
Link to comment
Share on other sites

Prevarantu, mislio sam da ti je kompIjuter u coshku !!!112!@!!#

hehe, pa nije, nema potrebe, a i pitanje je kako ces da uklopis monitor u cosak imajucu u vidu nogare za sto ... pre ovog stola sam imao kombinaciju dva odvojena, i tada mi je monitor stajao u cosku. I sa ergonomske strane ne preporucujem takvo resenje, samo krivis glavu bezveze.

laki, ali nemas fotelju.. 

so? :) Mis'im, nije da ne trazhim neku fotelju, ali nikako da pronadjem odgovarajucu :)

Link to comment
Share on other sites

^^ Samo sam cekao da neko primeti ;))

Pa ne, zapravo stigne ti zutih strana koliko imas telefonskih linija, i onda eto, ja sam dobio i pokoji vishak. I gledam sta da stavim za postolje za monitor, i padne mi pogled na zute i bele strane, i rek'o "eto ga"! :)

Link to comment
Share on other sites

^^ Samo sam cekao da neko primeti ;))

Pa ne, zapravo stigne ti zutih strana koliko imas telefonskih linija, i onda eto, ja sam dobio i pokoji vishak. I gledam sta da stavim za postolje za monitor, i padne mi pogled na zute i bele strane, i rek'o "eto ga"! :)

slicno ko ja samo ja drzim vujakliju i neku enciklopediju ono to sve imam na netu pa mi ne treba :))

Link to comment
Share on other sites

Mislim da je ovde najprikladnije da ubacim ovaj topic. Naime, doshlo je vreme da se pravi novi sto za komp koji ujedno MORA da sluzhi i kao radni.

Znachi, ugaoni sto, mora da stane na njega 19" CRT i po mogucstvu ispred njega tastatura i mish obzirom da ne volim daske na izvlachenje.

Tako da, ako je neko imao ovakav projekat, zajebavao se u ovom smislu ili zna za neki sajt sa dobrim modelima stolova neka baci ovde, bicu vishe nego zahvalan. Pobednika chastim 5 piva.

Pajseru ako Ti treba majstor, moj drugar pravi po meri i zelji ^^

Nesto slicno je pravio mom ortaku.......

6.jpg126132.jpg
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...