Jump to content

Recommended Posts

  • Replies 286
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

puno pozdrava iz pariza , evo me trenutno u hali gde  se sve odrzava ... strava je , jedino su tastature francuske pa su 20 posto slova izmesani ;) Upoanao sam se sa dosta njih i do sad su svi ok , nisu nesto napucani ovo ono, inso je kralj sliko sam se sa njim i didijiem , tod je smesan ko crtac grubby ok izgleda etc;

Sad cekam da krene izvlacenje , da vidim sa kim sam u grupi, pa da krene sabotaza polako ;)

DACU SVE OD SEBE!!! FTW :)

A ja sam bash mislio da cesh se skapirati sa todom...

braco moja napacena , evo sad je 11:30 ja prvu partiju igram u 15 do 4 kako sam skapirao :) i to vs nekog papana :) . Pogledao sam sinoc neke repove zeusove i inso-ove ... i smorio se :). Moja ocekivanja idu ovako vs zeusa cu oba puta ici dh/ naga pa sta bude ( suv skill )  i biram echo mapu , vs toda i insoa biram twisted i ici cu prvu partiju demona , a na mapama koje oni biraju ( echo turtle terenas ) idem dr , a vs bigsa prvu partiju idem bm / fl ako ga pregazim onda idem opet i 2 isto , a ako bude zajebano ili me dobije 2 idem demona bm /mede dryade :) btw biracu vs njega turtle :)

Sve samo ne vs Zeusa na skill, sabice te na exp tako sigurno... Idi neku tvoju chudnu taktiku, bolje je sigurno.

Link to comment
Share on other sites

bigs je gadan, ne otpisujte ga tako rano..

Slicno mishljenje imam ko Rista, Zeus je odlichan u mirroru, a ToD je ToD..bice zajebano.

ma bigs pada :))

ako sam dobro skontao mile izbacuje lt , tako da vs bigsa moze uzeti 2 boda, ali o5 cak i kada uzme ta 2 boda mora uzeti recimo 1 inso-u i jedan zeus-u, tesko da ce bilo kome od njih uzeti oba, i jos bi miletu odgovaralo da tod uzme sve bodove vs inso-a i zeus-a, mnogo zajebano

Link to comment
Share on other sites

Grubby zgazio Shortrounda, Fury nekog pajsera, Hot Ciaru...

edit: Evo ostalih rezultata http://www.sk-gaming.com/coverage/1061/

Edited by FistBorn

Mehaničke karakteristike dobijene ispitivanjem mašinskih delova izrađenih od nehomogenih materijala pod dejstvom statičke zatežuće sile približno odgovaraju mehaničkim karakteristikama standardne epruvete.

Link to comment
Share on other sites

Tod - Sweet, startovano na WTV-u

^ haha Mile aka rememBRE :))

Kad pre sa ToDom, prvo treba da igra vs water-melon, pa vs bigsa...

Mehaničke karakteristike dobijene ispitivanjem mašinskih delova izrađenih od nehomogenih materijala pod dejstvom statičke zatežuće sile približno odgovaraju mehaničkim karakteristikama standardne epruvete.

Link to comment
Share on other sites

Izvinjavam se za HoTa i Ciaru, nisam dobro video... Rep Mile vs ToD ?

Mehaničke karakteristike dobijene ispitivanjem mašinskih delova izrađenih od nehomogenih materijala pod dejstvom statičke zatežuće sile približno odgovaraju mehaničkim karakteristikama standardne epruvete.

Link to comment
Share on other sites

gl mile! uz tebe smo - -

nego, ne znam dal ces chitati i koje si repove gledao, ali tod vs elf-ova uvek ide isto an echo-u. Uvek ide krip gornji sa 3 milicajca i onda dole na exp i expand.

Znam da je igrao vs GG-Wolf-a na nekom LANu u francuskoj, i wolf mu je znao strat, i smislio super counter attack, samo sto je odigrao late game pretty shity i onda je spuhao.

Tipa isao je Demona sa immo i arch u glavnu, dok se ovaj expandovao itd.

Ti znas najbolje u savkom slucaju :) na-bi-ih !

fighting!! ;;

Link to comment
Share on other sites

mle dobio nekog papana 2:0 ne znam tacno kog

Mozhda water-melona...

Mehaničke karakteristike dobijene ispitivanjem mašinskih delova izrađenih od nehomogenih materijala pod dejstvom statičke zatežuće sile približno odgovaraju mehaničkim karakteristikama standardne epruvete.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...