Jump to content

Recommended Posts

  • Replies 286
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jel mozhe neko da okachi Grubby-jev replay pack sa ESWC, ili da bar da link da se skine, samo da nije sa replays.neta, nishta ne mozhe da se skine, mamu im jebem kinesku...

Mehaničke karakteristike dobijene ispitivanjem mašinskih delova izrađenih od nehomogenih materijala pod dejstvom statičke zatežuće sile približno odgovaraju mehaničkim karakteristikama standardne epruvete.

Link to comment
Share on other sites

evo ti ovde grubbyjev rep pack sa replays.net-a

Link

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

evo ti ovde grubbyjev rep pack sa replays.net-a

Link

Hvala!

Intervju sa Zeusom:

Link

Edited by FistBorn

Mehaničke karakteristike dobijene ispitivanjem mašinskih delova izrađenih od nehomogenih materijala pod dejstvom statičke zatežuće sile približno odgovaraju mehaničkim karakteristikama standardne epruvete.

Link to comment
Share on other sites

E ovo je quote GODINE!!!

Did it allow you to study his (Lucifer's) strategy and come up with something to counter it?'

4K^Zeus[19] : Not really, undead can do so many strats so it all comes down to your inner feeling, what you're gonna do next.

Kako je pametan ljubi ga majka... A Elf jadan mozhe samo 1-2 taktike...

Edited by VoOdoO_MaN

Got some minuses for free?

Link to comment
Share on other sites

jbg svi elfovi imaju fobiju od uda , znam na eswc u mi zeus kaze , svi nek mi upadnu grubby inso ovaj onaj samo ne lucifer i fov plz!! ja ne pamtim kad sam zadnji put dobio uda mog skilla , i sta sad treba da placem imbalance imbalance? zato perem orka i humana i cutim :)

Link to comment
Share on other sites

Pa Zeus je donekle upravu, ud mozhe dosta razlichitih strategija vs orca i humana, mada ne znam bash vs elfa...

Mehaničke karakteristike dobijene ispitivanjem mašinskih delova izrađenih od nehomogenih materijala pod dejstvom statičke zatežuće sile približno odgovaraju mehaničkim karakteristikama standardne epruvete.

Link to comment
Share on other sites

Pa Zeus je donekle upravu, ud mozhe dosta razlichitih strategija vs orca i humana, mada ne znam bash vs elfa...

koje taktike? moze gargs ili abo/destro/wagon, to sto je Lucifer 10 puta skillovaniji to je druga stvar.Isto tako Zeus gazi FuRyja a tu su negde.Lucifer je rekao da ima isqstva sa elfom, jer u MIL-u i drugim ligama, igra vs reminda i checka, koji su sigurno 5 puta bolji od zeusa

Link to comment
Share on other sites

garge/gulovi, solo garge, abo/wagon, fiendovi, imash stratova kolko oces, plus heroje mozes da koristish isto skoro koje oces (ok dk prvi,ali drugi moze ko god, naga, dr itd)

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

garge/gulovi, solo garge, abo/wagon, fiendovi, imash stratova kolko oces, plus heroje mozes da koristish isto skoro koje oces (ok dk prvi,ali drugi moze ko god, naga, dr itd)

skroz se slazem moze undead da ide na sta god zeli na bilo koje jedinice dok vs humana i orca bas i nema izbog vs orca gubi sta god da uradi moze eto samo sa onim prvom destro rushem da pobedi idiote samo :) a humana bije sta god da izvadi mislim mora imati destrojere i bilo sta drugo i dobija :)

Ma Pusite Ga KraLjU Vladici Ekekekke :D :P :

Link to comment
Share on other sites

skroz se slazem moze undead da ide na sta god zeli na bilo koje jedinice dok vs humana i orca bas i nema izbog vs orca gubi sta god da uradi moze eto samo sa onim prvom destro rushem da pobedi idiote samo :) a humana bije sta god da izvadi mislim mora imati destrojere i bilo sta drugo i dobija :)

nazalost, tuzna istina

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

garge/gulovi, solo garge, abo/wagon, fiendovi, imash stratova kolko oces, plus heroje mozes da koristish isto skoro koje oces (ok dk prvi,ali drugi moze ko god, naga, dr itd)

gargsi prolaze jako tesko, samo ako mu pobijes sve archere na pocetku, a on bude dovoljno glup da ih opet gradi, pa onda ne moze puno dryada da izvuce.fiendovi prolaze samo ako si 3 puta bolji od elfa vs koga igras, tako da se sve opet svodi na 2 taktike...ako ne ides dk prvog, jedino ostaje DL, a sa njim mozes da dobijes samo ako imas lvl 3,4 sto se nece desiti jer ti dh nece dati da kripujes

sto se Zeusa tice, jako normalno izgleda, bolje nego 70% ljudi sa ovog foruma a koji idu na turnire, tako da ne znam cemu to ^ ^

Link to comment
Share on other sites

gargsi prolaze jako tesko, samo ako mu pobijes sve archere na pocetku, a on bude dovoljno glup da ih opet gradi, pa onda ne moze puno dryada da izvuce.fiendovi prolaze samo ako si 3 puta bolji od elfa vs koga igras, tako da se sve opet svodi na 2 taktike...ako ne ides dk prvog, jedino ostaje DL, a sa njim mozes da dobijes samo ako imas lvl 3,4 sto se nece desiti jer ti dh nece dati da kripujes

sto se Zeusa tice, jako normalno izgleda, bolje nego 70% ljudi sa ovog foruma a koji idu na turnire, tako da ne znam cemu to ^ ^

Pogledaj par repova od fova vs NE-a...

Sto se tice Zeusovog izgleda,klasicno lecenje komplexa od strane ljudi koji neznatno manje igraju war od njega , a pritom su i dalje bulje koje za godinu dana rada bilo cime ne mogu da zarade kesh koji decko uze na jednom od mnogih turnira...

Edited by Razorman

retired...

Link to comment
Share on other sites

Pogledaj par repova od fova vs NE-a...

Sto se tice Zeusovog izgleda,klasicno lecenje komplexa od strane ljudi koji neznatno manje igraju war od njega , a pritom su i dalje bulje koje za godinu dana rada bilo cime ne mogu da zarade kesh koji decko uze na jednom od mnogih turnira...

Ili josh gore lecenje kompleksa ljudi koju ochajno izgledaju.

bnlsignature.jpg
Link to comment
Share on other sites

garge/gulovi, solo garge, abo/wagon, fiendovi, imash stratova kolko oces, plus heroje mozes da koristish isto skoro koje oces (ok dk prvi,ali drugi moze ko god, naga, dr itd)

Highl1 koliko si napisao stratova 4? Pazi da ti odgovorim... :)

1.garge/gulovi ovo je ono shto najvishe prolazi (barem ja tako mislim, late game vs elfa je bash zajebano) Morash dobar rush, eventualno blef pa rush itd (zavisi od mape, tipa GW kurac rush osim ako nije bash pored tebe)...

2. solo garge ovo je pilo vodu na TM-u bash ok ne mogu da se bunim. Protiv boljeg elfa kurac... Ima da izvadi DR + FL ima da ti napravi 15 archerki i da ti usheta u bazu sa 3-4 AoW-a. A ti necesh imati ghoule za rush zato shto morash jedan crypt i 4-5 ghoula da imash...

3. Abo/Wagon eh lepih vremena dok elfovi nisu pocheli da prave Anicent of Wind :)... Memoria nas prosvetilo tada... Nisam gubio skoro uopshte... Idesh lepo kao vs humana i posle se umesto destrosa preshaltujesh na wagone i gg... Sada likovi prave odmah AoW vade Hippos/Chimere (pa chak i HippoRaidere da te smore pre nego shto uopshte izvadish abnose :(...

4.Fiendovi - I shto kazhe Zerox ovo je pure skill po mom mishljenju i najlakshi nachin da dobijesh Elfa... Requirements: 0-50 ping, skill, timing... Nishta vishe...

lol hocete da brojim elfovske stratove?!? mislim smeshno...

P.S. Nisam whiner, samo kazhem da je ovo jedna od najglupljih izjava koje sam chuo u poslednje vreme.... Elf je bash monoton... :(

Edited by VoOdoO_MaN

Got some minuses for free?

Link to comment
Share on other sites

Lol koje gluposti,u potpunosti se slazem sa Highl1em ma sta god vi pricali,elf jeste mozda jaca rasa od svih za neku trunku,ali sve zavisi od skilla i od tvog timinga i kolko si skoncentrisan za koju partiju,sve od tih taktika prolazi sto je highl1 naveo,samo sve zavisi kada koja treba da se primeni u odredjenoj situaciji...Svako ima svoj stil igre protiv svake rase,moj je pre bio findovi/destro/DK/LC i tako sam voleo da igram,mada i ghoul/garg je extra vs elfa,i opusteno moze da prodje ako znash da odradish elfa kako treba...Ma anyway sve su to gluposti poenta je da morash da odigrash bolje i sve je u skillu,a nekada i sreci kod itema,mada opet skill is skill ....

logo_phpBB.gif
Link to comment
Share on other sites

elf je imba to svi znaju a prednost elfa je u tome sto moze da pravi raznovrse jedinice i samim time da ima brdo startova sto je izjavio neki gosu jos u rocu nije elf imba nego sve rase trba da budu ko elf zanimljive sa razlicitim startovima i da mogu da otvaraju igru sa 10 heroja to sve stoji ali fakat je da jedino UD MOZE EGAL da stoji sa elfom da se bije sa njime i da ga dobije sa mozda cak i blagom prednosti jel ima heroje koji u late game odkidaju elfa pogtovo elfovske heroje ciji demon ima ogroman armor i tesko ga je pretuci ali magijama relativno lako ubiti coil i nova njemu skinu 600 iako on ima 10 armora mislim realno je tako ud parira elf-u najopustenije ja ne znam da li sweet i fov a bogme i lucifer momci da li gube od elfova ne mozete mi reci da su 3 puta skillovaniji od svih elfova na planeti...

Ma Pusite Ga KraLjU Vladici Ekekekke :D :P :

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...