Jump to content

Recommended Posts

  • Replies 286
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Koliko debila na ovom forumu, to je strashno...

Da li je neko od vas probao mozhda kao 2. heroja vs elfa da izvuche Rangerku ili Pit Lorda, kad ide na gargoile ili fiendove?

Sa rangerkom i ranged jedinicama treba samo isfokusirati sve archere i talone(koji nece ni moci da bace ni jednu magiju) i eto vojske kosturchica, pa su ghoulovi i nepotrebni, a tek PL koji mozhe da bleji ispred svih jedinica i da sipa kishicu bez brige da ce ga ubiti, jer je najveca zhivotinja od svih heroja, a josh i oba mogu da se leche coilom...

Ali neeeeeeeee, lakshe je whine-ovati nego malo ukljuchiti mozak...

Link to comment
Share on other sites

Guest Cvija

Lol koje gluposti,u potpunosti se slazem sa Highl1em ma sta god vi pricali,elf jeste mozda jaca rasa od svih za neku trunku,ali sve zavisi od skilla i od tvog timinga i kolko si skoncentrisan za koju partiju,sve od tih taktika prolazi sto je highl1 naveo,samo sve zavisi kada koja treba da se primeni u odredjenoj situaciji...Svako ima svoj stil igre protiv svake rase,moj je pre bio findovi/destro/DK/LC i tako sam voleo da igram,mada i ghoul/garg je extra vs elfa,i opusteno moze da prodje ako znash da odradish elfa kako treba...Ma anyway sve su to gluposti poenta je da morash da odigrash bolje i sve je u skillu,a nekada i sreci kod itema,mada opet skill is skill ....

sta se desilo s freemanom

Link to comment
Share on other sites

elf je imba to svi znaju a prednost elfa je u tome sto moze da pravi raznovrse jedinice i samim time da ima brdo startova sto je izjavio neki gosu jos u rocu nije elf imba nego sve rase trba da budu ko elf zanimljive sa razlicitim startovima i da mogu da otvaraju igru sa 10 heroja to sve stoji ali fakat je da jedino UD MOZE EGAL da stoji sa elfom da se bije sa njime i da ga dobije sa mozda cak i blagom prednosti jel ima heroje koji u late game odkidaju elfa pogtovo elfovske heroje ciji demon ima ogroman armor i tesko ga je pretuci ali magijama relativno lako ubiti coil i nova njemu skinu 600 iako on ima 10 armora mislim realno je tako ud parira elf-u najopustenije ja ne znam da li sweet i fov a bogme i lucifer momci da li gube od elfova ne mozete mi reci da su 3 puta skillovaniji od svih elfova na planeti...

kolko ja videh na eswc partijama, rotter kao orc je tukao elfove (hota i titana), humani tukli elfove (fire tukao crea) itd itd.. tesko da se samo ud nosi sa elfom, vec kako su provalili humani i orcovi neke stratove, sve je promenjeno.

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

o da, mogu : Skilovalniji su 3 puta od svih elfova na planeti

ti ako verujes u to ti si debil majke mi ili nisi gledao kako moon decko MOZGUJE U PARTIJI MICRUJE PRATI IGRU SA WISPOVIMA MICRUJE MA SVE RADI EXTRA kada je u formi pa ga opet fov opere ko malo dete ga izgazi i sa drugom nagom i sa cime oce sprda se sa tim elfima ja ne znam da li je on ikad izgubio od elfa ;)

Ma Pusite Ga KraLjU Vladici Ekekekke :D :P :

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...