Jump to content

WoW 1.11.0 Patch


Silencer

Recommended Posts

  • Replies 95
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

trebas treci deo da promenis ime u wow-final.MPQ i radice ti 

sad sam to probao i radi mi ali serveri nerade jos

poz

kad je blizz u pitanju ne smesh da budesh siguran kad govorish tako neshto..prvi put sam promenio-->>nije moglo..ja vratih ime patch-backup---->>>>proradi!!!!...evo sad apdejtujem:))

Link to comment
Share on other sites

ae neka neko pomaze ovo mi je izbaci kad sam promenio u final

Blizzard BNUpdate v2.123 compiled on Jan 23 2006

Log created at 7:17 pm on 06/21/2006

This patch upgrades World of Warcraft from version 1.10.2.5302 to version 1.11.0.5428.

ERROR: unknown command on line 6 of file patch.cmd in archive D:\World of Warcraft\wow-patch\wow-partial-1.MPQ|D:\World of Warcraft\wow-patch\wow-partial-2.MPQ|D:\World of Warcraft\wow-patch\wow-final.MPQ

RESULT: Patch failed

Link to comment
Share on other sites

e da .. hteo sam da dodm neshto

kad se skine patch sa wow-serbia.com

sve stavite u folder ~\World Of Warcraft\wow-patch\

proverite da vam je folder prazan pre extractovanja novih fajlova !!!

ako je sve ok extract patch.zip

unutra imate fajlove

wow-partial-1.MPQ

wow-partial-2.MPQ

wow-patch-backup.MPQ

skinite Blizzard Updater.exe (silencer je ostavio link)

stavite ga u wow folder (ne zajedno sa patchom )

file wow-patch-backup.MPQ zamenite imenom wow-final.MPQ

startujte Blizzard Updater i install tex patch ;))

ovo bi bilo to shto se tiche instalacije patcha,i ne bi trebali da imate problema

(ovo sam napisao za one koji ne znaju kako i shta ;) )

poz

Link to comment
Share on other sites

^^ma jok ovako se to radi odes u park na basket posle izadjes i sutra kuca ortak na vrata sa novim pecom da pokaze sta su promenili zar to nije krasno a ne da se zivciras ovde 8 sati lol

I am the centre of this universe.The wind of time is blowing through me,and it's all moving relative to me, it's all a figment of my mind in a world that I've designed. I'm charged with cosmic energy. Has the world gone mad or is it me? I am the creator of this universe,and all that it was meant to be,so that we might learn to see.This foolishness that lives in us and stupidity that we must suss ! How to banish from our minds,if you call this living I must be blind.Ma ja sam puko!

Link to comment
Share on other sites

AAAAAAAA CUORRUPTOVAN MI JE wow-partial-1.MPQ AAAAAAAAAAAA U PICHKU LEPU MATERINU JEBEM TI KOMPJUTER I SVE!!!!!!!!!!!!!!!

PVRO SAM SKINO US VERZIJU I SAD OVO SRANJE NE RADI !!!!!!!!!!

300 MEGA GOVANA, 4 SATA AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA JEBEM JA MATER KOMPJUTERU !@?$>@TYOJPFHO:JThrthgdhdvcbdfb

edit: totalno sam popizdeo....

Edited by SoulstormM
Link to comment
Share on other sites

hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

upravo sam skinuo svoj 3ci RAR fajl (da _450 mega_ sve zajedno) i opet isto kao i drugi,

 The file "C:\Program Files\World of Warcraft\wow_1.10.2_to_1.11.0_engb_patch\wow-patch (1.10.2.5302 - 1.11.0.5428)\wow-partial-1.MPQ" appears to be corrupt. You may need to download this file again.

uradim repair, ono kao scandisk, samo proshvrlja kaze da je sve ok, i opet kurac, isto sranje drugo pakovanje......

Link to comment
Share on other sites

ja sam zakasnio pola sata, ali vidim da ni ovi pre shto su ushli nisu bash srecni, ovo E od eventa nije videlo. Invasion, da al malo sutra, kakva je to invazija kad svaki igrac mora da se bori da bi stigao do moba,a kel'thuzad je prilicno glup pa shalje 10 po deset mobova da napadnu grad. WoW prilicno truli ovih dana, pogotovo shto se pola stvari u igri svodi na farm, da bi ushao u nax, ako nisi isfarmovao rep, idi farmaj acranites, naravno blizz opet zaboravlja da nisu svi u jebenoj igri mineri i enchanteri. Jedina svetla stvar u buducnosti wow-a je neki Outdorr bg's koje planiraju da ubace u nekom od patcheva shto bi trebalo od pocetka da bude smisao igre , ne zove se bez veze warcraft ffs. Izgubili su totalno onu pocetnu ideju koju je wow imao i sad ubacuju istance sa jacim i jacim gearom sa namerom da privuku igrace da produze svoje pretplate.

Njihova namera da ubace cross-server battlegrounds je samo pokazivac toga da wow iako veoma revolucionarna igra nije uspeo da pruzi neki osecaj epskog i u velikim razmerama, sam world of warcraft je postao prilicno skucen za kolicinu igraca koji igraju igru i vecina udara u zid i vice gde dalje a blizz pruza bonu i kaze eto zaradili smo josh koji milioncic pa smo vam napravili novu istancu sa novim imtamz. Legendary oruzija su postala slabija vecine epic i ceo wow se pretvorio u jedan haos farmera. Sad ce neko reci, shta whinujesh svaki mmo je farm. Mozda si u pravu ,ali wow ide u smeru da postane jedan fancy silkroad sa mnogo farming opcija.

sry za offtopic, ali dobio sam inspiraciju da malo kenjam , mada ovo u nekoj meri i ima veze sa samim patchem i nekim buducim "bonama"

Edited by Immortalis

This video contains content from Jimmy Kimmel Live, who has decided to block it in your country.

[23:47] <manager-> jao dete jao dete :D

chickenonaraft.kom

Link to comment
Share on other sites

ja sam zakasnio pola sata, ali vidim da ni ovi pre shto su ushli nisu bash srecni, ovo E od eventa nije videlo. Invasion, da al malo sutra, kakva je to invazija kad svaki igrac mora da se bori da bi stigao do moba,a  kel'thuzad je prilicno glup pa shalje 10 po deset mobova da napadnu grad.  WoW prilicno truli ovih dana, pogotovo shto se pola stvari u igri svodi na farm, da bi ushao u nax, ako nisi isfarmovao rep, idi farmaj acranites, naravno blizz opet zaboravlja da nisu svi u jebenoj igri mineri i enchanteri. Jedina svetla stvar u buducnosti wow-a je neki Outdorr bg's koje planiraju da ubace u nekom od patcheva shto bi trebalo od pocetka da bude smisao igre , ne zove se bez veze warcraft ffs. Izgubili su totalno onu pocetnu ideju koju je wow imao i sad  ubacuju istance sa jacim i jacim gearom sa namerom da privuku igrace da produze svoje pretplate.

Njihova namera da ubace cross-server battlegrounds je samo pokazivac toga da wow iako veoma revolucionarna igra nije uspeo da pruzi neki osecaj epskog i u velikim razmerama, sam world of warcraft je postao prilicno skucen za kolicinu igraca koji igraju igru i vecina udara u zid i vice gde dalje a blizz pruza bonu i kaze eto zaradili smo josh koji milioncic pa smo vam napravili novu istancu sa novim imtamz. Legendary oruzija su postala slabija vecine epic i ceo wow se pretvorio u jedan haos farmera. Sad ce neko reci, shta whinujesh svaki mmo je farm. Mozda si u pravu ,ali wow ide u smeru da postane jedan fancy silkroad sa mnogo farming opcija.

sry za offtopic, ali dobio sam inspiraciju da malo kenjam , mada ovo u nekoj meri i ima veze sa samim patchem i nekim buducim "bonama"

ne cini samo xyz masa igraca "epsko" u nekoj igri ...

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

E moj Immo...ja sam to shvatio pre 3 meseca...jednostavno...zatupljuje. [V]

Ponavljanje bilo chega postaje dosadno posle odredjenog vremena.

Jedino shto WoW ima a, recimo, neki drugi rpg nema, je chat tj. comunity...i to je odlichan aspekt igre, ali to nije neshto shto moze da chini igru. Probaj da RL radish neshto mehanichki i bez razmishljanja duze od nedelju dana....ima da pobenavish.

Citiratju velikog uma Haomarush-a Perun-a i reci "M'rsh na Adu", ja moram da uchim. [deal][user]

Watafak!

Link to comment
Share on other sites

farmovanje ce da ubije igru ali ljudi ce i dalje igrati ako nista drugo budzice se za ekspanziju.

Nego jedna stvar vezana za magovske talente :

ima li poente ulagati bilo sta u arcane sada ?.Frost/fire build jebe sve zivo ,shatter radi i sa fire spellovima ,evocation i instant arcane expl. dobijes za dz.Nije mi jasno sto su toliko unistili arcane tree.

Link to comment
Share on other sites

ja sam zakasnio pola sata, ali vidim da ni ovi pre shto su ushli nisu bash srecni, ovo E od eventa nije videlo. Invasion, da al malo sutra, kakva je to invazija kad svaki igrac mora da se bori da bi stigao do moba,a  kel'thuzad je prilicno glup pa shalje 10 po deset mobova da napadnu grad.  WoW prilicno truli ovih dana, pogotovo shto se pola stvari u igri svodi na farm, da bi ushao u nax, ako nisi isfarmovao rep, idi farmaj acranites, naravno blizz opet zaboravlja da nisu svi u jebenoj igri mineri i enchanteri. Jedina svetla stvar u buducnosti wow-a je neki Outdorr bg's koje planiraju da ubace u nekom od patcheva shto bi trebalo od pocetka da bude smisao igre , ne zove se bez veze warcraft ffs. Izgubili su totalno onu pocetnu ideju koju je wow imao i sad  ubacuju istance sa jacim i jacim gearom sa namerom da privuku igrace da produze svoje pretplate.

Njihova namera da ubace cross-server battlegrounds je samo pokazivac toga da wow iako veoma revolucionarna igra nije uspeo da pruzi neki osecaj epskog i u velikim razmerama, sam world of warcraft je postao prilicno skucen za kolicinu igraca koji igraju igru i vecina udara u zid i vice gde dalje a blizz pruza bonu i kaze eto zaradili smo josh koji milioncic pa smo vam napravili novu istancu sa novim imtamz. Legendary oruzija su postala slabija vecine epic i ceo wow se pretvorio u jedan haos farmera. Sad ce neko reci, shta whinujesh svaki mmo je farm. Mozda si u pravu ,ali wow ide u smeru da postane jedan fancy silkroad sa mnogo farming opcija.

sry za offtopic, ali dobio sam inspiraciju da malo kenjam , mada ovo u nekoj meri i ima veze sa samim patchem i nekim buducim "bonama"

Tacno od reci do reci. Jedina sansa im je u tim izmenama koje se ticu PvPa, inace je samo pitanje trenutka kada ce se ljudi smoriti, a WoW ce igrati samo oni koji ga prvi put startuju, i to mesec-dva-tri, pa ce i oni da batale.

Link to comment
Share on other sites

farmovanje ce da ubije igru ali ljudi ce i dalje igrati ako nista drugo budzice se za ekspanziju.

Nego jedna stvar vezana za magovske talente :

ima li poente ulagati bilo sta u arcane sada ?.Frost/fire build jebe sve zivo ,shatter radi i sa fire spellovima ,evocation i instant arcane expl. dobijes za dz.Nije mi jasno sto su toliko unistili arcane tree.

niko ga nije unistio ... dobro je za raiding .. clearcasting i 10 % vishe mane sa frsot chanelingom ili master of elements = mnogo mane za pve

Is the destiny of mankind controlled by some transcendental entity or law? Is it like the Hand of God hovering above? At least it is true that man has no control, even over his own will

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...