Jump to content

RUR maja 2k6


Lucky

Recommended Posts

5. Oko cena ne znam nista jer ce najbolje biti kada stamparija pogleda sve detaljno, ali ovako na brz pregled kroz cenovnike, majice bi svakako kostale recimo oko 300-400 dinara, stampa od 200 do 400, tako da je cena potencijalna na primer od 500-600 do 800-900 dinara. Ali to je bash sada ovako napamet, pa ne morate toga da se drzhite ali mozhe da vam bude orjentir.

ololo ja sam mislio da ucesnici na takmicenju maju dobijaju besplatno :)

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 281
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Koliko samo pitanja :)

@ Srba - Postavicemo javno glasanje + naravno zhiri glasanje. Pobednicki dizajn _ne_mora_ biti onaj koji je dominantan, vec cemo ponuditi mozhda recimo 3-4-5 i onda ce ljudi prakticno moci da biraju, tj. mi cemo uraditi nekoliko serija, posebno ako budemo furali flok stampu.

@ dvinity - naravno da ce uspesni ucesnici konkursa dobiti free maje.

lol this is not a rurocracy, this is a lucktatorship!

that is correct. Mada ce rurocracy imati svoju priliku da se pokazhe u najboljem svetlu (koje verovatno nece nista promeniti doduse ;) vec tamo negde u avgustu. Stay tuned! :)

Link to comment
Share on other sites

Ne znajem, ti si promovisao ajde deco dajte ideje. E sad sitnica ako mozhe tj. ne mozhe da se odradi, kako god majica ce biti, tako da od golotinje ove sezone nishta :)

@Kole E da na zadnjoj sam se nocas zaneo sa krivinama, no kada se razbudim +1 kafa, pogledacu shta se tu mozh' sec'

Edited by banman
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...