Jump to content

Prekinuta tekma


zEki

Recommended Posts

tako je yeki slayem se sa tobom ima tu mnogo velikih problema koji mogu da se reshe samo da oce al njima vishe odgovara ovako tako da jbg cuti i tuci pandure i to shto su dali 140 ne 120 karata to su govna jel bi bilo realno i mnogo jednostavnije da se obezbedi objekat da su karte bile pola pola ili da su sve pushtene u prodaju mnogo lakshe bi obezbedili halu. i zato shto smo stoka nece nikog da puste u beogradsku arenu jel bi sve polomili i pokrali i pionir je za nas vishe nego dobar. dzabe vishe da se nerviram oko toga svega kad nemogu nishta da uradim a oni koji oce da izbegnu sukobe imaju kuci tv pa nek gledaju.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 56
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Staljo lupash gluposti... Brate, kapiram ja sve, bude sranja na tribinama, prozivaju se panduri, ali kakve to ima veze? Oni su naucheni da ce ih navijachi prozivati, da ne bi nasedali na provokacije. Oni i ako krenu, tuce i gazice sve shto stignu... I sad treba neka zhena npr, koja imam godishnju kartu za zvezdine utakmice da dobije batina, bude u nesvesti i zavrshi sa brutalnim povredama, samo zato shto su ti kerovi reshili da se malo izhivljavaju nad 100 navijacha koji su ih prozivali... Zato ti kazhem, gore na tribini je bilo manje zhandara nego u holu i dole kod partera, koji su odarali shta stignu...

Prvi put grobarima skidam kapu za njihov postupak, lepo ste nauchili, dal' od nas ili nekog drugog skroz je nebitno...

Link to comment
Share on other sites

ja se nadam da su ljudi shvatili da ne treba da idu na derbije pogotovo kosarkaske gde su navijaci na 3 metra jedni od drugih.Fudbalki derbi je ipak malo manje rizican posto je sever od juga odaljen 200m a i ako neces sranja sa policijom ti odes na levi deo severa posto su ovi ludaci na desnom i uvek njih prve biju:).Kakvi su to ljudi koji gadaju pisackom druge?pa to ni najgori cigani iz cigamale ne rade,iako sam zvezdas navijaci su prvi poceli i trebali su da dobiju ogomne batine,i valjda ce se ljudi opametiti od sad i gledati derbije iz fotelje ipak ovo je srbija a engleski zakon mozda se uvede neke 2897 godine ako tad bude postojala srbija.

Edited by slash.
Link to comment
Share on other sites

ja se nadam da su ljudi shvatili da ne treba da idu na derbije pogotovo kosarkaske gde su navijaci na 3 metra jedni od drugih.Fudbalki derbi je ipak malo manje rizican posto je sever od juga odaljen 200m a i ako neces sranja sa policijom ti odes na levi deo severa posto su ovi ludaci na desnom i uvek njih prve biju:).Kakvi su to ljudi koji gadaju pisackom druge?pa to ni najgori cigani iz cigamale ne rade,iako sam zvezdas navijaci su prvi poceli i trebali su da dobiju ogomne batine,i valjda ce se ljudi opametiti od sad i gledati derbije iz fotelje ipak ovo je srbija a engleski zakon mozda se uvede neke 2897 godine ako tad bude postojala srbija.

nije to bash sasvim tako.

najbolje je da kada krenes na derbi nista ne prepustis slucaju. obuces se "neturalno". pogled dole i ides ka hali. minut pred kraj. ustanes. "nacrtas" se pored ulaza. chim sudija odsvira kraj - napolje. kakav aplauz kakav bis...

kad navijachi izadju ti si vec kod Tasha. :)

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Staljo lupash gluposti... Brate, kapiram ja sve, bude sranja na tribinama, prozivaju se panduri, ali kakve to ima veze? Oni su naucheni da ce ih navijachi prozivati, da ne bi nasedali na provokacije. Oni i ako krenu, tuce i gazice sve shto stignu... I sad treba neka zhena npr, koja imam godishnju kartu za zvezdine utakmice da dobije batina, bude u nesvesti i zavrshi sa brutalnim povredama, samo zato shto su ti kerovi reshili da se malo izhivljavaju nad 100 navijacha koji su ih prozivali... Zato ti kazhem, gore na tribini je bilo manje zhandara nego u holu i dole kod partera, koji su odarali shta stignu...

Prvi put grobarima skidam kapu za njihov postupak, lepo ste nauchili, dal' od nas ili nekog drugog skroz je nebitno...

Brate stavi sebe na njihovo mesto. Pogodi te neko mokracom i pochne da pravi sranja. Ti necesh da pridjesh tom liku zato shto i realno ne bi mogao od mase. Neki navijachi se ponose time shto ce da se shibaju sa pandurima. Ako krene na tebe bez razloga normalno cesh da se branish. Al' to shto vas boli qrac kad neki hodajuci dokaz darvinove teorije krene da napravi neko sranje, a vas apsolutno boli qrac zbog toga shto lik ima muda [i nedostatak mozga] da krene da pandure koji ce krenuti ne samo na njega nego i na celu publiku.

Ko je tu onda veci debil? Sve u svemu jebeno je zalosno shto to rade, ali opet ne mozesh da kazesh da su navijachi poshteni narod [pricham o pojedincima]

Edited by stalja
Link to comment
Share on other sites

nema tu sta mnogo da se filozofira

neartikulisane huliganske tarzancine treba tuci i slati u zatvor na bar 3 god zatvora u samici bez mogucjnosti pomilovanja zbog dobrog vladanja

pa da vidis kako bi se smirili posle 3 god u samici

znaci boli te mamlaze qrac iz kog si ti tima,i zato im treba polupati picqe

a da je zandarmerija stoka grdna to ne moram da vam pricam i da vas ubedjujem,slazem se da su oni ista bagra kao i navijaci samo sto jedni imaju uniforme i dobijaju pare za to sto lome noge a drugi to rade volonterski

ocu bre da se tribine i stadioni ociste od narkomansko,alkoholicarske bagre i prepusti pravim navijacima koji dolaze na utakmice da navijaju a ne da gledaju ko mu se izmrstio i kome ce da polomi picqu

poz za sve Grobare koji su se solidarisali sa nama (kazem nama zato sto sam zvezdas,i ako nisam bio na utakmici)

Edited by M!ST!CX

U jaslicama mi se diz'o,sa 5 sam ga drkao,prvog dana skole mi je pusila na odmoru,u drugom razredu sam jebeo prvi put-i to dve drugarice,u trecjem sam jebao profesorku,kita mi je 25cm u ladnoj vodi,jebem svaki dan-a nekad i cescje....Imas ista iskustva? pridruzi se http://forum.klanrur.rs "cuz we fuck on first date"

Link to comment
Share on other sites

Naravno da policija treba da tuche budale, ali samo ako ih ovi prvi napadnu, a ja to na snimku nigde nisam video. Ako su profesionalci, njih ne moze da isprovocira verbalna provokacija tipa: "Av, av" i pichke zhandarske i shta ti ja znam. Al ovo je josh jedan dokaz da je ovo policijska drzava.

Mehaničke karakteristike dobijene ispitivanjem mašinskih delova izrađenih od nehomogenih materijala pod dejstvom statičke zatežuće sile približno odgovaraju mehaničkim karakteristikama standardne epruvete.

Link to comment
Share on other sites

Mene je mrzelo sve da citam,mozda je neko vec rekao,ali evo ja da kazem shta se desilo...Incidenti su poceli kada su navijaci CZ poceli da bacaju petarde(dinamite) na teren i na policiju,kao i jednu baklju...Muriju je najvishe iznerviralo kada su delije pobacale kese sa urinom na njih...Tada je jedna PICKETINA od zandara izasla ispred svih,i dala znak za MALTRETIRANJE!!! Ista ta picketina se samo povukla iza svog kordona...to je,manje,vishe to!

Molim sve ostale nekompetentne ljude da ne pricaju o onome o cemu nemaju pojma...

over & out !!!

2ch4bup.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ok, svako ce da gleda iz svog ugla i onako kako njemu odgovara. Ja opet kazem interesi, individualci i kompleksi su izvor nasilja. Nasilje izaziva nasilje, to ne zaboravite. Pandur krene na tebe, tebi skoci adrenalin, a mozak i razmisljanje te sprecavaju da ti krenes njega. E tu je razlika izmedu onoga kome zivot nista ne znaci i od onoga kome nesto znaci. Nema to veze sa mudima. E onaj koji krene na pandure ima muda. Ne, onaj koji krene na pandure ili trazi izlaz iz zivota kojim je nezadovoljan ili smatra da ce mu to doneti neki prestiz ili pak postovanje u drustvu.

Zato kazem da to nema veze sa mudima. Na kraju, puno puta sam dobio batine od pandura ali nikad nisam uzvratio bas zbog toga sto mi je kroz glavu prolazilo mnogo stvari koje bih potezom,a to je da ja njega zabodem ili sta god, mogao sve da upropastim. U tim situacijama morate mislite na druge(na svoje najblize), a ne na sebe...

poz

V

Link to comment
Share on other sites

Mene je mrzelo sve da citam,mozda je neko vec rekao,ali evo ja da kazem shta se desilo...Incidenti su poceli kada su navijaci CZ poceli da bacaju petarde(dinamite) na teren i na policiju,kao i jednu baklju...Muriju je najvishe iznerviralo kada su delije pobacale kese sa urinom na njih...Tada je jedna PICKETINA od zandara izasla ispred svih,i dala znak za MALTRETIRANJE!!! Ista ta picketina se samo povukla iza svog kordona...to je,manje,vishe to! 

Molim sve ostale nekompetentne ljude da ne pricaju o onome o cemu nemaju pojma...

over & out !!!

nije on picketina on je komandir tako nesto :D a koliko znam oni se nikad ne peglaju :D to su radili pre :D ..... a tebe ne bi iznerviralo da te neko popisa ?:D

kad se bude postovao zakon i bude zabranjeno pijanima da ulaze na utakmice nece biti problema.....sto implicira da svi nasi problemi leze u zakonu koji se ne postuje....

Нема  будућности без истине.

Link to comment
Share on other sites

Chitao sam juche u novinama, lik koji je naredio napade je po kazni prekomandovan u Bujanovac... I pishe josh da je to neki batinash iz Slobinog vremena....

Mehaničke karakteristike dobijene ispitivanjem mašinskih delova izrađenih od nehomogenih materijala pod dejstvom statičke zatežuće sile približno odgovaraju mehaničkim karakteristikama standardne epruvete.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...