Jump to content

Slike forumaša


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

' date='Aug 15 2006, 23:45' post='852597']

Sejnte ne da diras devojku :))))

Kul je, Loknice, sto si mi svratila u zavicaj. Nadam se da si se lepo provela. Ali daj neke slike koje "rade".

edit:

rade :)

koliko ja vidim rade slike, a sto se tice tvog zavicaja, da ti kazem ja sam rodjena sarajka i posle 15 godina sam obisla bash charsiju pre par dana,a nisam se lose provela...... koji si ti deo sarajeva? ja imam stan na koshevu i nekada imala na ilidzi.....

Link to comment
Share on other sites

http://img69.imageshack.us/img69/1473/07390029jk4.jpg

evo mene na bash charshiji, ovde smo se cenkale sa prodavcima,spustili nam cenu za 5 evrica......

http://img215.imageshack.us/img215/3630/07390031sv6.jpg

isto na bash carshiji,jeli su se tjevapi nije desetka upola,nego petica ali dosta i to sa kajmakoooooom,i kolaciiiiiiiiiiiiiiii

ovo ono vozila se u kolicima ( dzip tojota land kruzer), bancila,zet ima kafanu, brat jedan od najboljih kafica,pila jeger i brzo se vratila zbog bombe bacene na groblje,pa se vratila da ne bi bilo sranja,ali nije bilo lose sve u svemu.......

nek si se ti slikala sa dzamijom...to je bitno...

There are 2 rules in a successful life: 1. Don't tell people everything you know

zolaeveo3reqjl4_zps6bce0689.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

izvini ti to mene kao prozivas? e ako si bio ikada tamo onda moras da znas da oko bash charshije ima jedno 5 ili 6 dzamija, gde se god okrenes da se slikas,sto ljudi moraju da seru ( da izvinete na izrazu) a nisu nista ni proverili......

igrom slucaja ziveo sam tamo 10 godina, znam da ima i lepsih prizora za slikanje kao i da se dzamije mogu izbeci, npr mogla si da odes u zemaljski muzej, jedan od najboljih u evropi i tamo da se slikas u botanickoj basti...

There are 2 rules in a successful life: 1. Don't tell people everything you know

zolaeveo3reqjl4_zps6bce0689.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...