Jump to content

Slike forumaša


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

A gde je luda_loknica?

Meni se baš dopala...

Edited by [oveRk1nd]
...Од рођења спремна стоји, мене чека моја рака,
Да однесе све што имам у дубину у дубоку.

 

Link to comment
Share on other sites

sadasdasd.jpg

da napomenem, slika je blurovana ne zato sto je devojka ruzna, naprotiv devojka je prelepa, ali gotivac je i iz srbije je pa necu da neko ko je slucajno poznaje(iskustvo me je naucilo da svako sa rura zna nekoga) ne iskoristi ovo u negativnom smislu...

hvala i dovidjenja :)

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

daki sreco moja to nije kupaci :)

i laze sreco to mi nije drugarica, tj ne jos dugo :)

moj stomak je priceless a vi pricajte sta hocete...

ja znam samo jednu stvar

u tom bazenu je bilo oko 40 likova i oko 8 riba, od kojih su 5 bile mnogo gadne.

od tih 40 likova ja sam bio najlosije gradjen, tj svi su bili nabildovani, i slicno.

ja sam joj jedini uzeo telefon

ja sam jedini sa njom posle grada isao na kafu

i ja sam jedini od tih likova jutro posle isao na plazu sa njom i njene 2 drugarice

good night and good bye

alfa muzjak has spoken

edit: migsha vidim da citas. odgovor je ne. necu te upoznati sa njom, niti ti dati broj fona :P

Edited by Crno-Sunce

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

pa nisam je ni rekao da sam je jebao, nisam cak ni bio sa njom... ali polako... ima vremena... mada iskreno da vam kazem riba je toliki gotivac da bi je radije uhvatio za rukicu i setao nego jebao :)

If there's some higher power that controls my fate, i would like to meet him, shake his hand, then crack open his ribcage and tear out his heart.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...