Jump to content

DotA Allstars 6.33b


Mare

Recommended Posts

Iako su nerfovali spectre-a malo, ja mislim da nije dovoljno, i dalje moze da sabije dva heroja sam. TP bilo gde na mapi + imba slow + ogroman dmg + mogucnost da odbije magiju + ako umre nanese dmg, je vrlo mnogo puno. U svakom slucaju kada ubijete illuziju vise ne dealuje dmg ... Sto je do jaja

Link za download: ovde

Changelog:

6.33b Changelog:

===========

* Reduced some lag with Haunt and Dagger

* Removed Dispersion from images

* Fixed a bug with repicking Morphling, causing the next hero to also morph colors.

* Fixed the bug that allowed VS and Pudge to buy dagger

* Host now gets same gold as rest when picking a hero in -sh

* Fixed some bugs with Glaives/Impetus/Arcane that do extra damage when combined with either Manta Style or -sh

* Fixed Timelapse to properly set the mana to the previous point instead of the previous point - 150

* Buffed Beastrage to reduce to half its level on target change, instead of reseting completely.

* Improved how Weaver's Watchers interact with spells

* Fixed a bug with Morphling in -sh

* Reduced Euls recipe cost a little from the 6.33 cost

* Fixed an AI issue in 6.30+ where the towers would target Juggernaut's Healing Ward first

* Fixed a bug with Static Field that would cause a minor static effect even without learning it

* Slight nerf to level 3 Haunt

* Fixed an old bug with Gravekeeper's cloak that did the damage to a 400 aoe instead of the 600 listed in tooltip.

* Fixed a bug with Dagger and Gem that sometimes caused That Gem to be undroppable for another hero.

* Fixed a -swaphero issue that could allow one player to get 2 heroes and the other none

* Fixed various typos

* Restored the Brewmaster name

* Fixed a bug with the damage type of both Spectral Dagger and Death Coil, causing them to do more damage than the tooltip said

Edited by Mare

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

ja sam znao da je taj heroj imba kad ga je jednom prilikom dobio igi i pwnovao ... :)

Cim igi pwnuje u necemu onda mora novi patch =)

Edited by Mare

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

hahah Laki ne samo sto si wasteovao perfectly good Igz prozivku na deo foruma gde ga on najverovatnije netje ni videti nego sto je response totalno pogreshno prihvatjen =o)

a i vala igz koliko igra nauchio je nesto vishe sem da repikuje ako nije ranged i da sastavlja burizu...igra chovek sve bolje...ono sto mene brine iz ovog posta je to sto izgleda da je Geist pocheo cheshtje da dolazi na rhh i da igra dotu...kad se vrnem ima da bude bolji od mene samo tako (jes da to nije teshko ali opet...)

Link to comment
Share on other sites

sta ste davali Spukiju?!?!?!!!!

dotu na leba?@@

[13:00] <GM`JessicaBiel> neko drzi blokce sa pikovima i banovima a neko sa kevama

[23:11] <srs[razer]Baja> ne volim da me neko gleda

[23:11] <srs[razer]Baja> dok jebem

[01:40] <@Xeo|Baja> ko da ti ja kazem pitaj mareta kako mu cale suri odbojku

[01:40] <@Xeo|Baja> i on ti kaze moj cale nema ruke

Link to comment
Share on other sites

hahah Laki ne samo sto si wasteovao perfectly good Igz prozivku na deo foruma gde ga on najverovatnije netje ni videti nego sto je response totalno pogreshno prihvatjen =o)

a i vala igz koliko igra nauchio je nesto vishe sem da repikuje ako nije ranged i da sastavlja burizu...igra chovek sve bolje...ono sto mene brine iz ovog posta je to sto izgleda da je Geist pocheo cheshtje da dolazi na rhh i da igra dotu...kad se vrnem ima da bude bolji od mene samo tako (jes da to nije teshko ali opet...)

Spuki je zapravo samo jedan od onih talentovanih ... njemu das neku igru i 2-3 rhha, i on je masteruje i bude bolji od 3/4 ekipe ... i onda pwnuje. Kao shone, njih dvojica su po tome jako slicni :)

Link to comment
Share on other sites

Boze, koju igru shone pwnuje :(

Od svih igara koje smo igrali uspeo je da me pobedi u svim doduse, ali jedva. Cim mene neko jedva dobije, on je ..rupa?

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Spuki je zapravo samo jedan od onih talentovanih ... njemu das neku igru i 2-3 rhha, i on je masteruje i bude bolji od 3/4 ekipe ... i onda pwnuje. Kao shone, njih dvojica su po tome jako slicni :)

da da, ja aspekte igre odma' projetkujem i uporedim sa nechim shto mi je uveliko poznato ... kao recimo ... vrste prdezha

Edited by Spu [RuR]

Everytime I cross the line

I push the boundaries out a little...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...