Jump to content

Roland Garros


Lucky

Recommended Posts

  • Replies 129
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Polako,za godinu dana ce da hara Novak po gren' slemovima ako nastavi da napreduje,za sada nek se chelichi protiv najboljih :).

Ps.Svaka mu cast za servis i koncentraciju (ne znam da li je 7-8 puta u toku celog mecha pogodio mrezhu,ako ne rachunamo drop shotove i izlaske na mrezhu a to mu je slabija strana definitivno).

Pss.Jel neko video onaj Nadalov felsh drop shot u trecem setu kod rezultata 4-4...ja sam se presekao.

Edited by HellFire)

Let me tell you the tales of your life of

your love and the cut of the knife

the tireless oppression

the wisdom instilled

the desire to kill or be killed.

Link to comment
Share on other sites

NIKADA NETJU OPROSTITI PROFESORU ISTORIJE SHTO NIJE HTEO DA ODLOZI CHAS DANAS.. aaaa... odgledah prvi set koji je bio bash najs.. za vreme drugog sam bacao pogled dok sam radio test =) a tretji nisam video - SRAMOTA.

GOGOGOGO NOVAK.. svi te volimoooo!!!!

LOL ko je rekao da mu je favorit Anastasia Myskina.. ubi se plastichnom kashikom. =)))

Link to comment
Share on other sites

Ko je bre ova Vaidisova? Tj. odakle je ona "ispala"? Nisam nesto obrac'o paznju dok nije dobila Ameli, i sad bas pogledah kako je isla kroz "stablo" i sve je dobijala 6/1, 6/0, 6/2 max ... Sad gledam protiv Vilijamsove igra, izgubila je prvi 7/5 al' drugi dobila 6/1 i to joj je izgleda "tradicija". Bila bi fora da dobije Venus i Kuznetsovu, pa da igra u finalu protiv Zhastin ;)

Link to comment
Share on other sites

17. godina zapravo ima, al' ja skroz nisam za nju do sada cuo. Ja je nekako dozivljavam kao anu/jelenu (mislim, i one su bile visoko na listi) ali ona za razliku od njih dve ocigledno ume da pwnuje kad treba. Ne mogu reci da mi nije drago sto dobija Venus, meni se ona nikada nije dopadala. Mada mi ne izgleda bash kao tipicna cehinja, pre ce biti da je neki mix u pitanju :)

Link to comment
Share on other sites

I Venus pakuje kofere i ide gajbi! Vaidisova ftw! Moj pik za finale bi onda bio Vaidisova vs Zastin, to bi bilo finale ;) Realno Kuznetsovu mozhe da dobije, a Zastin moz'e da dobije Klajsters (kako je pocelo, Martina gubi, mada nikad se ne zna).

Evo sad prenose Hingis - Clijsters, solidno za gledanje :P

Taj mech prenose od pocetka na rts2.

Link to comment
Share on other sites

I Venus pakuje kofere i ide gajbi! Vaidisova ftw! Moj pik za finale bi onda bio Vaidisova vs Zastin, to bi bilo finale ;) Realno Kuznetsovu mozhe da dobije, a Zastin moz'e da dobije Klajsters (kako je pocelo, Martina gubi, mada nikad se ne zna).

a ne, martina ide u finale :)

#3 Candace Parker

#5 Robert Horry

#13 Dejan Milojevic

#23 Mark Teixeira

#66 Mario Lemieux

#87 Sidney Crosby

Link to comment
Share on other sites

A da ti ipak ostanes pri basketu? :>

jeftinije ulaznice: Klajsters - Hingis 7:6 / 6:1

da ne bude zabune, jasno je da se ne razumem u t od tenisa, ali to ne znachi da ne smem da zelim pobede svojim dvema favoritkinjama :D

#3 Candace Parker

#5 Robert Horry

#13 Dejan Milojevic

#23 Mark Teixeira

#66 Mario Lemieux

#87 Sidney Crosby

Link to comment
Share on other sites

da ne bude zabune, jasno je da se ne razumem u t od tenisa, ali to ne znachi da ne smem da zelim pobede svojim dvema favoritkinjama :D

ma zezam se, koj ti je ;) I lepo je navijati za svoje favorite, cak i ako su protiv mnogo jacih protivnika :)

Zastin, Zastin! Na pocetku (u prvom setu) je bilo malo mucenja, al' je onda sve doslo na svoje mesto. Kakve je poteze izvlacila sredinom drugog seta, jujuju ...

Sad ko zeli mozhe da gleda Federer vs Ancic, 4:3 trenutno.

Link to comment
Share on other sites

Sad ko zeli mozhe da gleda Federer vs Ancic, 4:3 trenutno.

anchic je stvarno dobar leba mu...

shto valjda ti reche, shteta shto nismo mogli da vidimo njega protiv djokovica ovoga puta...

#3 Candace Parker

#5 Robert Horry

#13 Dejan Milojevic

#23 Mark Teixeira

#66 Mario Lemieux

#87 Sidney Crosby

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...