Jump to content

Riplaj na Koletov Segmentarni putopis


Recommended Posts

Eto ovde mozhete svi da lepo pishete kako vam Kole nedostaje, zashto, koliko, ako, toliko, i sve ostalo shto ste hteli retji, a niste smeli, smogli, mogli i zapili se pa zaboravili...

Da zapochnem ja prvi.

Kole nash dragi, pishem ti brzo jer znam da brzo chitash pa nemam brige. Sretan ti put i nek te noge nose daleko i da neimash udes neki, zabrinjavajutje su te letetje rute u toj hemisferi koju obilazish. Neshto si sigurno zaboravio da ponesesh i setitjesh se kada budesh krochio nogom na drugi kontinent, ili kada te bude jurila gomila pobesnelih huligana, ili kada te ujede komarac, ili neshto manje dramatichno ali efikasno... no poenta je da se ne sekirash oko toga...

Sve u svemu dobar ti provod zhelim i dovidjenja i hvala na svim ribama... ;)

Ujaaa greemmmliiineeee...

Oh no! We're all gonna die!!

WE'RE SAVED!!!I'm screw'd!

"Mi smo uvek tu - RUR Gerila"

Link to comment
Share on other sites

bilo bi dobro da svrati do amsterdama, pokupi par utisaka pa nam javi :)

The people can always be brought to the bidding of the leaders. That is easy. All you have to do is tell them they are being attacked and denounce the pacifists for lack of patriotism and exposing the country to danger. It works the same way in any country.

Link to comment
Share on other sites

^ previshe si blag prema sebi... pobogu.. imash i neke teshke predmete pored sebe, opotrebi mashtu...

(uhostalom.. nije Kole otishao na kraj srca... ovaj sveta... vratitje se on :)

Ujaaa greemmmliiineeee...

Oh no! We're all gonna die!!

WE'RE SAVED!!!I'm screw'd!

"Mi smo uvek tu - RUR Gerila"

Link to comment
Share on other sites

uf...preumoran sam da apdejtujem onaj topic....kad sednem bitje neki megapost koji niko nece hteti da chita =o)

danas prvi dan u bolnaji bio, spao s nogu...valjda cu se navitji na tempo...

za sada vozom u berlin nije pametno itji...danas prichaju da novi kolodvor koji je otvoren pre 10 dana umesto 300.000 za koliko je planiran u jednom trenutku rashuje oko 500-600k ljudi pa je malo frka =o))

@ ivan - naravno, bilo je to davne...uf...ne secam se...

@ ivan2 - uf...pa zar mora josh jednom...pa mnogo je to...

@ maki - beer je u oktobru u minhenu koliko znam...mada to ne znachi da ga ne konzumiram redovno =o)

@ maud - waay ahead of you...a i mozda uskoro pazarnem neki mini digitalac za zezanciju =o))

@ margi - zavisi kako se spakujem...ali sve mi se chini da cu da vam pazarim pivo u bgd u dragstoru kod stildzhe ;o))

@ kali -znachi tu sliku netjesh, ok

@ lale - ne pitaj...sada su dijapazoni takvi da je to smejurija...od onih dojchosa zaglavljenih u 1974oj do totalno normalnih savremenih koji ni ne izgledaju kao nemci (preko svih vremenskih perioda izmedju) ima svega, smeh...

u je...sad sam iskuco toliko odgovora mogao sam malo i tamo da postujem...blah...drugi put...

Link to comment
Share on other sites

@dule - razmena dzhabalesku radne snage =o) koristim chinjenicu da cale poznaje lika za smeshtaj i da u bolnici ne odbijaju radnu snagu za dzh (pogotovo kad mi lekari strajkuju samo tako =o))

@maud - ja niakd ne bih bio tako pretenciozan da kazem SVE tvoje iskustvo ali ono...radi se ;o)

a ono sto se vrati lichitje ili na koshchatog nemaca od 89 godina ili na omladjeg "punachkog etiopljanjina" =o))

@topic - danas dan drugi, mnogo bolje podneo nego prvi =o) mada sam radio sat i 15 min duzhe \o/

..a posle sam jeA sarme! ou jeA! =o))

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...