Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

I ja sam stigao kutji ;) Slikao neke monitore, tj. slik'o nidza, pa posle pregledali dal' je sve u redu, sad cu lagano da cituckam neke tekstove i da gledam utakmicu. Ventilator sam okrenuo na drugu stranu, kao makar da cirkulishe vazduh, iako je to sve isto, al' aj' sad :)

Link to comment
Share on other sites

mislim da me opicila suncanica u kombinaciji sa prehladom zbog klima/sunce temperaturnih promena. osecam se kao da mi je zivot istekao juce i to kroz nos, pa zivim po milosti Riperovog bolesnog smisla za humor.

dogovorio sam u nacelu Rodos za avgust. sad moram da vidim sa Dakicom da ga vodim da mi pomogne oko kupovine krpica za more.

idem opet da spavam jedno 10 sati, mozda sutra bude bolje...

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

Bio na basket-u, smorio se k'o bulja, sve neki klinci... nemo'sh igrati od njih u qrac samo stoje sa strane i deru se: " zakucaj crni!!!!" ... don't you just love kids? :)

trebao si da im objasniš da visina skoka ne zavisi od veličine bicepsa

bio do teretane,smorio se ko pas od vrućine,pa zapalio do ortaka da mu mučim adsl...poskido neka sranja.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

devojka mi sutra ide na more, blah :P

idem da spavam josh malo, imam za, sada vec 6 dana, 2 ispita. mozda malo trolnem po ircu pre toga =)

Edited by kruko

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

ko to nama jutros bio na televiziji, pa josh na utarnjem programu... :o)))))

Code Realms

Evo je, bice nevolje...

Unutar svake normalne osobe postoji ludak koji se bori da izbije na povrsinu. Niko ne poludi brze od potpuno normalne osobe.

One... Two... Freddy's coming for you...

Three... Four... Better lock the door...

Five... Six... Grab a crucifix...

Seven... Eight... Gonna stay up late...

Nine... Ten... Never sleep again!!!

Link to comment
Share on other sites

brate gde ja zivim. neko je u pola 8 ujutru nasvirao narodnjachine, ceo blok treshti josh uvek. bar nisu oni hardccore, nego neko kolce fazon, dodje mi da nasechem neko meze za doruchak :))

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

brate gde ja zivim. neko je u pola 8 ujutru nasvirao narodnjachine, ceo blok treshti josh uvek. bar nisu oni hardccore, nego neko kolce fazon, dodje mi da nasechem neko meze za doruchak :))

Kod mene prekoputa ima neka "radna zena" ili tako nesto, i onda one s vremena na vreme vole da odvrnu narodnjake i rade, i to onako, zorom ranom (vec oko 11h se vise ne cuju). I onda leti, kad mi je otvoren prozor, uvek budem pocascen najnovijim hitovima. Josh ja sve to nekako pamtim na prvo slushanje, pa se posle cudim kad se ujutru probudim i pevam "stavi stavi na mene sve, ko sam sta sam ne pitaaaaaj".

Javite mi samo kad se otvori letnji ambis, ako vec nije ... da migsa, u tebe gledam!

Link to comment
Share on other sites

brate gde ja zivim. neko je u pola 8 ujutru nasvirao narodnjachine, ceo blok treshti josh uvek. bar nisu oni hardccore, nego neko kolce fazon, dodje mi da nasechem neko meze za doruchak :))

I priznaj da si veseo :)

Mali off...ja sam oduvek "trenserima" koji su me davili da im pustam mahadevu u deusu objasnjavao kako je to obicno kolce sa dodatim trubicama i pipalicama :)

@topic....sinoc me je komarac ujeo za par najnezgodnijih mesta celu noc sam se ceskao i nisam spavao :)

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...