Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

Kao da je to kod tebe neko "vanredno stanje" ;)) Salu na stranu, to mozhda tako shotovi deluju, ingame video (koji isto ima da se skine sa sajta) je znatno nekako "umereniji". No videcemo kad proradi igra konacno, o cemu se tu radi.

pa imam prilicno niske standarde, meni i ovaj freelancer izgleda fantasticno, samo da je gameplay ok ;)

idem malo sredjujem gajbu, blablablabla

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

^

pa nikako ! to sto si ti iskomplexiran , ne znaci da sestra treba da ti nosi ravno :)))

salim se ;)

polozila sam dva ispita danas i na oba dobila 8 !!!!! :)

step in my transporter , so I can teleport ya,all around my heavenly body..

Link to comment
Share on other sites

ajoj umirem... znachi nikad nisam voelo ovu vrutjinu... bash mi je prijala kishica, lepo vreme za spavanje i blejanje a ne ovo pogano sunce... josh se znojim ko stoka...

( [;)] )...

VREME JE DA VRATIŠ JORGAN U ORMAR

:)

KRRRAAAAAAJJJJJ večeras spavanje na adi

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ustao oko 12, popio kafu sa caletom, koji je bio odusevljen sa Ronaldom i Australijancima. Nisam gledao nijednu tekmu ali mi je sve bilo jasno.

Sad sljakam i kuckam po ruru (drale tura), a kad se chuje sirena ima u sebi da kazem JABADABADU!!! i da ostanem da radim prekovremeno :) ...(najbolje)...bice valjda neka bleja sa ortacima kasnije

Link to comment
Share on other sites

spavao extremno loshe, ustao oko 5, radio danas malo krace, volem nemce sto vole da odu petkom ranije gajbi, dosho kutji, chudo petkom kako nisam umoran ich, bio na zemba malo, napravio lifetime-commitment/resolution da moram da se situiram negde na morskoj obali jer plivanje u slatkoj vodi sux, sad chukam na forumu iako je tekma fr vs togo pochela...idem ja lepo da gledam istu sa 100+ vec lagano pripitih nemaca =o)

poz svim rhh drugarima kad se vrnu sa dote, mogao bi neki report da padne na forumu =o)

addendum:

Kru, FL ima jedan od najboljih interfejsa za taj tip igre, mish radi posao 120%, samo lepo prochitaj pdf manuel (takodje ima ponekad frke sa zvukom i neke kopije igre znaju da baguju posle jedne misije...pogledaj u akcione igre delu foruma o tome ako se problemi jave) a bitje smor ako zbog darkstara budem morao da kupujem dzhojstik jer sa stari logitech zajmio nekom...

Link to comment
Share on other sites

smor

- taman kad padne temperatura vlaga poraste, i tako već danima, od poslednjh 72, klima mi je upaljena 68h..

- hteo na neku žurku, al kiša pala, i umoran sam, i mrzi me

- u teretani odvalio glavu šipkom zato što sam nekoj ribi objašnjavao KAKO SE RADE TRBUŠNJACI LOL

- ^^ loša riba

sutra planiram neko kupanje na adi u kombinaciji sa blejom na beckstage-u, pa uveče fristajlersi, neće biti loše..

Link to comment
Share on other sites

- u teretani odvalio glavu šipkom zato što sam nekoj ribi objašnjavao KAKO SE RADE TRBUŠNJACI LOL

- ^^ loša riba

hahaha noobleta [:D]

ko sho bi pesma rekao... pawnovala te vagina [:D]

elem, znojim se, i gledma simpsonove... mozhe li zhovot biti bolji? ili ne?:)

( [;)] )...

"Emotions"...

"Feelings"...

They only lead to damage, death and destruction...

Link to comment
Share on other sites

Life is a moment in space

When the dream is gone

Its a lonelier place

I kiss the morning goodbye

But down inside you know

We never know why

The road is narrow and long

When eyes meet eyes

And the feeling is strong

I turn away from the wall

I stumble and fall

But I give you it all...

I am a man in love

And I do anything

To get you into my world

And hold you within

Its a right I defend

Over and over again

What do I do?

tresu me emocije nocas, a izgleda da zbog faksa necu spavati

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Kisha poremetila danasnje planove, al' nekako "izvukoh" dan sredjivanjem Bigza i pakovanjem nekih stvari, da kad dodju majstori za koji dan mogu da odrade sve sta treba bez problema. Bio pre toga sa dovlom do Prosheovog salona (u kojem su, btw, audi i seat), verovatno sam bio jedini koji je tamo gledao fudbal na tvu dok su se ovi gubili okolo oko konjskih snaga, kompresora, turbina, 150 u trecoj i ostalih zanimljivih detalja.

Onda posle RHH, specijalno za koleta, dobio backroom prednji sa 3:0 ... back - spu/stator/margi/stija front - bole/militj/drale/ja ... Nesto smo bili potpuno smoreni mi "napred" ai tu je u backroomu uvek dobri spu koji je sada vec jachi od roshana!

I onda krenula da pada kisha, i smorila ... Sad kunt, sutra rano do novog beograda, pa na shishanje, pa ako ostane vremena i da odvezem bajs na "servis", i tako.

Link to comment
Share on other sites

udarilo pivo u glavu pa sam se doteturao ranije umesto da odem sa dojche ortejsima na djusku vecheras, nemavez' tu je subota =o)

gg svim rhh-erima, big up za geista mada front rum je evidentno oslabljen bez igza...no lepo je videti da you're keeping it real ;o)

notj

Link to comment
Share on other sites

ej sha ja znam kad god odem, vidim nabrojao sam sve ljude koji dolaze na rhh (krenuo da pishem imena, al jebiga cela je ekia... samo je ivan prestao.. smorili ste ga dotom :((( )... ladno sve njih svaki put vidim aaaa olololol :D

( [;)] )...

"Emotions"...

"Feelings"...

They only lead to damage, death and destruction...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...