Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

juche sam ceo dan prelezao u krevetu imao kao neku upalu grla posle sto godina ... ustvari vishe je bilo iziritirano nego neki virus jel ono savijao sam tog dana 4 razlichite vrste pljuga. sad sam neshto kao kljakav al sam se totalno smorio na gajbi pa razmishljam dal je pametno da se izakcijam vecheras ili ne :))

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

kupio sam patike/cipele i to je jedina pametna stvar danas..

inače keva ceo dan poukuje, pokušava na mala vrata da progura korišćenje kreditnih kartica, a rekli smo joj početkom rasprodaje banaka da od toga nema leba.. složila je neku emo priču, treba sestri svojoj da kupi nešto, a "može jedino kreditnom karticom"..

ja sam joj danas popodne rekao da je to glupo i da uzme potrošački ili keš kredit, pa je kukala i svađala se ("nikom nije stalo do rodbine, zovemo ih samo kad nam trebaju")

onda je predveče došao ćale, rekao joj doslovce istu stvar, pa je ona kukala duplo glasnije.. na kraju se nismo ništa dogovorili jer sad iz inata neće da priča s nama..

majstorski me je ozračila, a probudio sam se super raspoložen.. ali ako, jednog dana kad mi deca budu tinejdžeri, imaću neprocenjivo iskustvo.

razmishljam dal je pametno da se izakcijam vecheras ili ne :))

znaš odgovor.

Link to comment
Share on other sites

Dos'o gajbi, jurio neke mrave koji su se odjednom pojavili na prozoru, jel zna neko neki efikasan nacih tamanjenja osim recimo Raida ili tako nesto tome slicno?

Onda cituck'o mailove, pa vid'o da je jedan nas kolega forumash pobedio u kakvom takmicenju, pa cemo ostaviti njemu samom da se javi (a plus da donese pitje i klopu na sledece okupljanje ;)). Jos mi drazhe sto sam ga ja predlozhio :)

pa sad da se bacim malo na neke poslitje. Josh uvek gledam 'de da nadjem neki projektor ili neki LCD vece dijagonale za svetsko prvenstvo :))

Link to comment
Share on other sites

hehe... ja sam preko puta maxsija na predzadnjoj 26.

Pa desi komshija! [:D]

Dosao s' posla. Smoran dan poprilicno osim dok sam kupovao antenski kabl i provlacio isti kroz radnju.....od sutra organizovani prenosi utakmica sa SP kod mene u radnji! [8D]

Sad cu malo da letim na simulatoru i tako....

Edited by AlexG
Link to comment
Share on other sites

Dos'o gajbi, jurio neke mrave koji su se odjednom pojavili na prozoru, jel zna neko neki efikasan nacih tamanjenja osim recimo Raida ili tako nesto tome slicno?

Onda cituck'o mailove, pa vid'o da je jedan nas kolega forumash pobedio u kakvom takmicenju, pa cemo ostaviti njemu samom da se javi (a plus da donese pitje i klopu na sledece okupljanje ;)). Jos mi drazhe sto sam ga ja predlozhio :)

pa sad da se bacim malo na neke poslitje. Josh uvek gledam 'de da nadjem neki projektor ili neki LCD vece dijagonale za svetsko prvenstvo :))

necesh verovati ali u petak ne dolazim na rhh, jer nemam ni prebijene kinte...odnosno nije da nemam ali moram da dam sutra 1100 na faks. Casticu kada budemo isli da kupimo zajedno bajs, posto si rekao da znash nekog dobrog lika.

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

sutra u DHL. da saljem neka dokumenta na fax. smorih se vise od svih papira.

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

necesh verovati ali u petak ne dolazim na rhh, jer nemam ni prebijene kinte...odnosno nije da nemam ali moram da dam sutra 1100 na faks. Casticu kada budemo isli da kupimo zajedno bajs, posto si rekao da znash nekog dobrog lika.

ma opusteno igi, opusteno ... zovi za bajs, nije frka, sredicemo nesto, k'o i uvek. a sto se rhha tice, nemoj da ti 150 dinara bude razlog da ne dodjes na rhh, to bi bilo bash katastrofalno. Kao da se nece naci neki delija (k'o i uvek) da udeli prijatelju.

mrzim skutere. mnogo.

upaljachi na tochkovima.

oh, kleta sudbo,

shto me natera da ga vozim

kroz najvecu saobracajnu guzhvu..

stas' desilo?

Link to comment
Share on other sites

Smor danas. Iz biosa treba da napishem referat o pticama (skin'o 3 komaTa sa neta), pa bih valjalo da nauchim to za vikend. Imam kontrolni iz Histerije sutra a ne znam skoro nishta, imam 2 asa i 4 na polugodju. Prepisacu valjda za 2...kreten sam...mrzi me da sednem i da je nauchim...

.

Link to comment
Share on other sites

smor, smor i samo smor.... ceo dan bio kod ortaka.... bleja nije odsmorila(mada nije ni dodala)... danas tj. sutra imam ceo dan da se cimam ko majmunce po gradu(bez kola ofkors)....

razmisljam sta bi radio da mi neko da admin nalog na rur-u na 10-ak minuta

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...