Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

hronicno mi fale jedneo 2-3 sata po danu... a spavam 4-6 sati.. bem ti ispitni rok.... u svakom slucaju matorci mi pae iz gajibe uskoro na jedno 10 dana tako da cu biti solo.. woohooo :) vec se radujem tome ko malo dete :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ispade fina bleja sinoć, samo sam nešto premalo spavao i još uvek sam malo pijan.. :)

matorci mi pae iz gajibe uskoro na jedno 10 dana tako da cu biti solo.. woohooo :) vec se radujem tome ko malo dete :)

\o/ \o/ \o/ \o/

Link to comment
Share on other sites

sinoc sam bio na svadbi. dobio sam novu strinu, umesto stare, bivse strine. lepu i trudnu. moja krv uvek nekako potrosi zene, pa mora da predje na zelenije pasnjake... [:D]

inace, svadba je bila pfffff... mis'im, ono... dzez i evergrin, fensi hrana - sto znaci malo hrane - sosovi i prelivi i salate i tako... ufuf. hocu bre neki tent-wedding. [:p]

e, da

DANAS IDEM NA CECU!!!

CE-CO, CE-CO, CE-CO!!!!!!!!! [:D]

hihihihihi... i to zahvaljujuci jednom oldskul metalcu. :*

fensi dizelasice drz'te vase tanga gacice!!! [:D]

iliti

DJ Ruby Rhod: Quiver ladies, quiver.

[:D]

MORTALIS HOMO AURA PER KHARONE SERVA

Style over subsistence

Crown of Light. Keeper of The Yoda Chamber. I&I, Righteous Army of One.

Link to comment
Share on other sites

petak na subotu je ona notj kad spavam najbolje u nedelji = sad sam samo tako hepi =o)

steta sto ovaj vikend nije lepo vreme kao pre inache bi vetj zujao napolju...

drale care! (ne vratjaj se bez fotke sa sisom u naruchju ;oP)

Link to comment
Share on other sites

raspao sam se, 3 dana me drzala temperatura 39, iskenjao sam 5 kila iz sebe, smognem malo snage, dodjem na forum, i vidim da drasko ide na cecu.

alt+f4

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

sredio sam gajbu... sad opet mogu da privo... kahm.. .shta god :DDDD

elem.. bzvz neki dan ali produktivan... sredio sam sve shto se srediti mozhe.. samo da operem gomilu sudova i rucham i na 2 konja sam :)

ah da... i instaliram upravo gild vors... ole :)

Ujaaa greemmmliiineeee...

Oh no! We're all gonna die!!

WE'RE SAVED!!!I'm screw'd!

"Mi smo uvek tu - RUR Gerila"

Link to comment
Share on other sites

raspao sam se, 3 dana me drzala temperatura 39, iskenjao sam 5 kila iz sebe, smognem malo snage, dodjem na forum, i vidim da drasko ide na cecu.

alt+f4

onda bolje da ne znash ko ga je pozvao i gde idu tachno...

ma ceo grad je blokiran zbog koncerta koji ce da se cuje i u zemunu. Ne znam da li da se divim ili da mi bude zao ljudi koji su se vec u pola 4 nacrtali ispred one bine, a napolju je plus 31.

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...