Jump to content

pričajte.


Guest

Recommended Posts

Znachi, gori dan od juche nije mogao biti....Super pocheo, sa dve petice i onda me pocheo rasturati stomak(pms) pa sam otishla kutji. Uveche drugarici bio osamnaesti. Do poslednjeg trenutka nisam znala da li da idem ili ne poshto mi je bilo loshe a rodj je bio u Bachkom Jarku. U 9 odluchim da odem i krenemo u 10. Celo veche sam sedela jer mi je bilo loshe, pelinkovac mi je malo smirio stomak i onda dodje moj decko i sluchajno prospe pola litre piva po meni....Tu sam josh pretjutala. Kasnije, kad smo chekali taxi srushio mi je punu flashu vina na nogu. Onda sam popizdela i izderala se na njega. KAd smo konachno stigli kod njega ispala mu je zhvaka u moju kosu pa je morao da mi odseche deo kose. Ustala sam i otishla taxijem kutji jer kako je krenulo, mogao je da me ubije sinotj:)...

Sad moram da uchim biologiju a mrzi me........

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Znachi, gori dan od juche nije mogao biti....Super pocheo, sa dve petice i onda me pocheo rasturati stomak(pms) pa sam otishla kutji. Uveche drugarici bio osamnaesti. Do poslednjeg trenutka nisam znala da li da idem ili ne poshto mi je bilo loshe a rodj je bio u Bachkom Jarku. U 9 odluchim da odem i krenemo u 10. Celo veche sam sedela jer mi je bilo loshe, pelinkovac mi je malo smirio stomak i onda dodje moj decko i sluchajno prospe pola litre piva po meni....Tu sam josh pretjutala. Kasnije, kad smo chekali taxi srushio mi je punu flashu vina na nogu. Onda sam popizdela i izderala se na njega. KAd smo konachno stigli kod njega ispala mu je zhvaka u moju kosu pa je morao da mi odseche deo kose. Ustala sam i otishla taxijem kutji jer kako je krenulo, mogao je da me ubije sinotj:)...

Sad moram da uchim biologiju a mrzi me........

[roflmao] [roflmao]

izvini al nisam dugo prochitao nishta smeshnije [roflmao]

mozda su to neki znakovi lololol

• crno nam se piše

• belo nam se šmrče

• mind over matter

• jebo sam vam mater

Link to comment
Share on other sites

zajebah se da doručkujem burek feat. jogurt, pa sam bio kilav ceo dan..

onda sam posle teretane iskusno izbegao ćaletovo trollovanje po gajbi (jedva je čekao da nešto prikenja).. posle nosio drugarici sa slomljenom nogom serije da ubija vreme na gajbi, pokiso ko mentol, pa žurio nazad da obavim nešto na netu..

uf, ne znam gde sam.

Link to comment
Share on other sites

MOZDA CES KONACHNO DA UKAPIRASH DA SMARASH

nisam siguran shta vishe smara, to ili a-la-kori - "sad sam pishao.stop(newpost).pa sam ucio.stop(newpost).pa sam jos malo ucio.stop(newpost).pa veceras opijanje.stop(newpost).e sad postujem jer mi je dosadno.stop"

itd. :P

[:D]

Link to comment
Share on other sites

nisam siguran shta vishe smara, to ili a-la-kori - "sad sam pishao.stop(newpost).pa sam ucio.stop(newpost).pa sam jos malo ucio.stop(newpost).pa veceras opijanje.stop(newpost).e sad postujem jer mi je dosadno.stop"

itd. :P

[:D]

[:D]

a migšu ne pominješ,njega više voliš :(

:P

odoh pa pišam [roflmao]

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

hej haj...dug dan, sa puno ucenja (necu valjda poceti da zvuchim kao kori ;) ) , argentina pobedila mada se opustila. DObio neku malu poslovnu ponudu,ali dovoljnu za deo holidej budzeta, sada bih da sam pametan otisao da legnem, ali to nisam...

It's nice to be good, but it's nothing compared to being bad

Link to comment
Share on other sites

nisam siguran shta vishe smara, to ili a-la-kori - "sad sam pishao.stop(newpost).pa sam ucio.stop(newpost).pa sam jos malo ucio.stop(newpost).pa veceras opijanje.stop(newpost).e sad postujem jer mi je dosadno.stop"

itd. :P

[:D]

zaboravio si bezanje iz skole u teretanu [:D]

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

Ko je Kori?!

Gledao sve tekme danas, lepo mi propao dan... -.-

meni takodje. nisam otisao na basket misleci bice kise. i svakog trenutka sam mislio:"ajde sad da odem pa shta bude"

ali onda kazem:"ma bice kise" i vratim se

i tako nekoliko puta :)

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Razmisljam kako bi ubio/silovao zene i muskarce iz reklame za vanish. Ubila me je u pojam.

Ali su me zato skolski radovi dece na ciklotronu razgalili :)

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Razmisljam kako bi ubio/silovao zene i muskarce iz reklame za vanish. Ubila me je u pojam.

a ona u reklami za Vajfert? :)

Does sponsors helping to you and your team or?

-Yes he support us at all but it was really tough to for him and because there is no sponsors.

kole ce prevesti.u redu je...

Link to comment
Share on other sites

Ali su me zato skolski radovi dece na ciklotronu razgalili :)

lol da, fantastichno su obradili celu spiku, kao i obichno:)

ali pipachi hleba su ipak pipachi hleba;)

Edited by urgh

No one can survive becoming a legend.

i ja kazem jebiga! Kao da je jebiga neka magichna rech.

Link to comment
Share on other sites

ceo dan sam igrao darwiniu, obrnuo, izasao napolje, klatio sam se levo desno kao pijan, dok su mi pred ochima fleshovali crveni virusi, mislio sam da cu da padnem na nos.

darwinia.jpg

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...