Jump to content

RUR lirička bitka


Recommended Posts

  • Replies 186
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

pa pazite ... nisu baletani za bacanje... mislim ono imaju zajebane nogu butine....

a e znate ko josh ima zajebane noge sem njih...

» Click to show Spoiler - click again to hide... «
VAN-DAMME_05.jpg

a sa njim nema zajebavanja:)))

( [;)] )...

Edited by MiGsa
mrbean6hi.jpg
Link to comment
Share on other sites

ocete proznu pesmu?

"Migsa somino, nikad, ali nikad ne kachi ista sto podseca na chinjenicu da je Raul Julia bolestan od raka snimao shitinu kao sto je StreetFighter the movie...kachi ZhKVD-a kako god ocesh, ali mojne Raula da meshash u sve to. Odnedjeni nivo postovanja morash imati chak i u 2 ujutro kad trolujesh forum. Hvala. "

eto to je moja pesma, a sad idem da spavam =o)

Link to comment
Share on other sites

ocete proznu pesmu?

"Migsa somino, nikad, ali nikad ne kachi ista sto podseca na chinjenicu da je Raul Julia bolestan od raka snimao shitinu kao sto je StreetFighter the movie...kachi ZhKVD-a kako god ocesh, ali mojne Raula da meshash u sve to. Odnedjeni nivo postovanja morash imati chak i u 2 ujutro kad trolujesh forum. Hvala. "

sry... nisam znao da je preminuo :/...

da mu je laka zemlja (da budem iskren zeleo sam da pobedi) :)

editovao sam sliku:)

( [;)] )...

Edited by MiGsa
mrbean6hi.jpg
Link to comment
Share on other sites

... jbg pesmo, ne znam shta da ti kazhem... trenutno mi zvoochish kao uvredljiva srednjoshkolska devojchica.... Ako ti je cilj da privuchesh pazhnju par forumasha, svaka chast! uspeo si... uspeo je i Lag svojim komentarima. A sada ako ti stvarno mislish da si zanimljiv nekome s tvojim "bole me qrac za sve, ja sam pametan i skontao ono shto vi svaki dan pokushavate da shvatite" opet, svaka ti chast... U svemu postoje granice, ne znam shta ti je puklo u glavi kada te je Andjela odbila, ali s ovim si preterao. takodje mi je zanimljiva slika koju imash o meni, ali u sushtini... bole me qrac. Ne shvatam ovakva sranja kao zajebanciju, jer kao shto rekoh... postoje granice u svemu. Takodje me bole qrac kada mene neki lik izdrkava preko neta, ali verujem da Andjeli nije ni malo smeshno shto neki baletan ,koji je ponosan shto sam sebi mozhe da popushi i da je na granici da se reshi potrebe za zhenskim rodom "jer su one inferiorne u odnosu na mushkarce" ili kakav vetj zhalosni shovinistichki trip furash, spominje nju u nekoj zhalosnoj pesmi koja ukljuchuje pichke, vaginalne sokove i slichna sranja...

a jel si kachio svoj biceps zbog svega ovoga?

a i odgovarash na sve ovo jer te boli kurac za nas i zato shto smo inferiorni?

a i nju boli pichka shto ju je neki lik prozvao u pesmi pa mu zato i jeste odgovorila svojom pesmom?

neka osoba glupak hehe

Link to comment
Share on other sites

srbo, sad je pravi trenutak da navučeš ženu na forum :)))

ono, hormoni posle porođaja besne, emocije pucaju, a mi ovde imamo telenovelu hihi :)

Link to comment
Share on other sites

E ljudi, ako cemo da pravimo telenovelu ovde moramo da se dogovorimo oko nekih stvari:

1 therion & soad VS lag, PMD... ciji tim je dobar a ciji je los?

2 treba da nadjemo necije davno izgubljene rodjake i da ih dovedemo na forum u nekom JAKO dramaticnom trenutku...

3 treba da ubijemo nekog (tj banujemo - the next best thing [:D] )

4 treba da navatamo neke forumase da glume one polusporedne tetke, strine, ujke, ujne (NPC [:p] )...itd, sto dobre sto lose

5 e da, treba nam i neki baja koji ce da bude dobri pop (moze mudrac ili pustinjak, ili neki visoko-spiritualni-samosvesni-baja [:p] ) koji daje savete dobrom timu i njihovoj dobroj rodbini & prijateljima

...... itd u nedogled [:D]

Link to comment
Share on other sites

5 e da, treba nam i neki baja koji ce da bude dobri pop (moze mudrac ili pustinjak, ili neki visoko-spiritualni-samosvesni-baja  [:p] ) koji daje savete dobrom timu i njihovoj dobroj rodbini & prijateljima

ne znam ko bi mogao da bude pop, ali ce migsha definitivno biti njegov cabin boy [:D]

Link to comment
Share on other sites

ajde zatvorite ovu jadnu temu...

Postala je jadna tema,

kad po njoj sere svako,

za novosti mozga nema,

plagijat se shiri lako.

Za zaljubljenih klinaca dvoje,

kurac mene boli jako,

svoj vaginalni put oni kroje,

napushava ga ona samo tako.

pesmom ovom se nadam kraju,

temi shto metalce skuplja,

serija spanska kao u raju,

dosadna je ko analna duplja.

evo... onako od srca...

molio bih admina_ da zatvori temu.

Get smart or die dumb!

Link to comment
Share on other sites

Pesmina pesma je super (prva)

Ostale su jadne :(

Aj pisemo haiku.

Nemam neta ja do srede.

Peteteu pusi mi ga.

Bas!

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...