Jump to content

Kvalitetan proizvod kod nas?


Recommended Posts

  • Replies 120
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

pa spomenuo ga neko malopre, samo nije mogao da se seti imena :)

zaboravili smo pelinkovac [^]

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

dr zarubica :))

Zarubica3.jpg

Radio sam sa njegovim rodjenim bratom. Do dan danas sam sumnjao da mu je brat ali jebo mater sad kad sam ga video potpuno sam siguran. Preslikan covek :P.

Shto ljudi pljuju next, pa nisu se oni proglasili najboljim sami. Ima dosta dobrih proizvoda, tuga je shto neki ljud odbijaju da to prihvate!

mmmmm plazmmaaaaa [:p]

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

a vidis, i pored toga sto nam je 90% najboljih proizvoda iz sfere zderachine i alkoholisanja, mi i dalje uvozimo mnogo hrane. koji smor.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Ja sam cuo da je Jagger srpska marka...

naravno nije vrh,ali ima prodavnicu u Knezu [:D]

hrana je vrh ofc :)

Jagger je srpska marka a svoje poreklo krije ko zmija noge.Lik koji drzi jagger je iz novog pazara i dugo vremena se bavio

izradom svetskog a neaseg levisa,dizela,replay-a i ostalog teksasa.Ofc jednog dana mu je palo na pamet da proturi ideju zvanu jagger.Mislim da je suvisno da objasnjavam dalje.

Interrupts better than Kanye

Link to comment
Share on other sites

imali su fantasticne cargo pantalone koje su bile do jaja dugotrajne, po par godina sam ih nosio, i uglavnom bacao jer sam ih cepao negde kad padnem i sl.. sad proizvode manje vise fensi garderobu, pa me vise ni ne interesuje toliko.

Don't think of understanding as a 'mental process' at all. Rather ask yourself: in what kind of case, under what circumstances do we say "now i can go on".

fUS165

kWcQcwQpf9Dedwp8ic

Link to comment
Share on other sites

Jagger je srpska marka a svoje poreklo krije ko zmija noge

nisam siguran da je to neka tajna, pa "svi" znaju da je jagger domaca stvar, kao i jos nekoliko tih slicnih brendova. A sto se cena tice, nisam primetio da su oni nesto skuplji od ostalih, tipa, farmerke, 3k i slicno, za razliku od 15k u dizelu/levisu ?

Link to comment
Share on other sites

A nash sigurno najbolji brend je ZUTA OSA! Ta rakija se sluzi po elitnim 'kafanama' u svetu. :)

Dobra je,ćale ima flašu lično uročenu od autora iste.Sa sve pečatom,posvetom i malom knjigicom,držim je odmah iznad monitora :)

....

-Pivarski sir je isto do jaja

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ne zaboravite sremsku kobaju i kulen...

Mehaničke karakteristike dobijene ispitivanjem mašinskih delova izrađenih od nehomogenih materijala pod dejstvom statičke zatežuće sile približno odgovaraju mehaničkim karakteristikama standardne epruvete.

Link to comment
Share on other sites

a vidis, i pored toga sto nam je 90% najboljih proizvoda iz sfere zderachine i alkoholisanja, mi i dalje uvozimo mnogo hrane. koji smor.

To je vec druga prica, ali nemojmo o tome u ovom topicu :)

a pasulj!? :D mora da ima neki dobar :D

We must all fear evil men. But there is another kind of evil which we must fear most and that is the indifference of good men !

Link to comment
Share on other sites

a vidis, i pored toga sto nam je 90% najboljih proizvoda iz sfere zderachine i alkoholisanja, mi i dalje uvozimo mnogo hrane. koji smor.

Uvozimo, ali ipak imamo vrlo pristojan suficit u toj spoljnoj trgovini hranom... za razliku npr. od Hrvatske koja ima užasan deficit a nije nešto mnogo "nepoljoprivrednija" zemlja od nas.

Edited by Klinac Balavac

This post has been edited by Klinac Balavac

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.




×
×
  • Create New...