Jump to content

ESWC WC3 - nedelja 28-i maj


Recommended Posts

Bilo u blicu o wcg-u, ali najjaca je Miletova izjava u doticnom kako zbog svadje sa devojkom nije igrao 21 dan i kako se nada da ce da uzme finale i nagradu od 400.000$ (ovo prvo kapiram da je istina, ali ovo drugo ne da su se prosrali)...

retired...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 131
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Bilo u blicu o wcg-u, ali najjaca je Miletova izjava u doticnom kako zbog svadje sa devojkom nije igrao 21 dan i kako se nada da ce da uzme finale i nagradu od 400.000$ (ovo prvo kapiram da je istina, ali ovo drugo ne da su se prosrali)...

Kad je to pisalo ?

Mehaničke karakteristike dobijene ispitivanjem mašinskih delova izrađenih od nehomogenih materijala pod dejstvom statičke zatežuće sile približno odgovaraju mehaničkim karakteristikama standardne epruvete.

Link to comment
Share on other sites

i kad bi se organizovao wcg u crnoj gori ja ne bih mogao da igram jer sam drzavljanin srbije, a chak nisam ni rodjen u crnoj gori....

jbg, neki ljudi ne kapiraju da je vetjina crnogoraca bila za zajednicku drzavu, a zapravo su mundze oni koji su odneli referendum, bilo je tolko providno kada su letovi iz srbije bili odkazani ka crnoj gori za vreme referenduma ali zato su svi oni abdulalahi mogli da dodji iz amerike i koznakojih delova sveta da glasaju za samostalnost. Realno, crnogorcima nije odgovarao referendum, kao ni srbima, sada oni imaju penalti na turizam, a mi nemamo izlaz na more. A sto se tice hrvata, bash smo se klali sa njima na wcg-u, tipa izlazi nasha zastava i hrvati i nashi urlaju od srece, isto je bilo za hrvatsku zastavu, jedini je problem, sto gomila ljudi iz hrvatske i srbije ima ispran mozak od strane njihovih deda i baba, pa imaju kompleks racizma.

Nije bitno da je velik, bitno je da je lep...
Link to comment
Share on other sites

ni sam ne bih bolje rekao + crnogorci koji zive(imaju stalno prebivaliste) u srbiji nisu imali pravo glasa,a ovi iz amerike i australije koji ne znaju ni jezik su glasali i josh su im placali da dodju

Ali ovo nije topic o politici vec o eswc i svaka chast miletu,bice pravi predstavnik nase zemlje!!!

Link to comment
Share on other sites

haha, nisam citao izjavu svoju al znam sta sam rekao :) Tipa negde oko 22 h u nedelju posle EsWc\a zove me neki decko i kaze da mu je vuk iz foruma dao moj mob i da ima par pitanja za mene. Pitao me kao kolko dnevno igram war3?Ja mu rekao da sam pikao po par sati dnevno ali da zadnjih 20 ak dana nisam igrao uopste (sto je i istina ) a odakle mu bas 21 dan to pojma nemam :) pa me pitao kakve su mi sanse tamo?Ja mu rekao da pojma nemam dok grupe ne vidim i sve zavisi kolko cu moci da se spremim za ovih 25 dana.

Link to comment
Share on other sites

brate decko me je 5x pitao a sto nisi igrao 20 dana , a sto nisi igrao 20 dana ... etc i ja mu rekao , ko sto i svi znate da sam od devojke stalno igrao , i da vise nisam sa njom ... a to oko svadje ne znam odakle mu posto se ja sa njom nisam ni posvadjao , nego smo se razisli mirnim putem :) Jedino me je smorilo sto je napisao da sam rekao da cu da osvojim eswc ... Ja i da znam da cu da ga osvojim to nikad nebi rekao ( jer nisam vladica ) , ako prodjem grupe bice cool

Link to comment
Share on other sites

hmm ne

03:34 ( MiGsa ) da budem iskren

03:35 ( MiGsa ) nagledao sam se ovde vishe kurcheva nego pichki

 

22:05 (Ivan_tm) Ozbiljno, tvoj i Cokin sam upamtio odmah

 

13:43 ( darko ) ja sam puco iz njegove vazdushare

 

[16:42:19] Miša says: pojavio mi se patrijarh pavle u ppl u may know

 

[21:00] <vudu> jebacemo svi

Link to comment
Share on other sites

mk.star u parizu lol da mi je ovo neko pre godinu dana rekao :) ja bi umro od smeha ali istina je :) svaka cast i naravno da treba da kazes da ces sve da sabijes ;) to narod oce da cuje to je znao i taj novinar zato je i napisao :)

Edited by Vladica

Ma Pusite Ga KraLjU Vladici Ekekekke :D :P :

Link to comment
Share on other sites

brate decko me je 5x pitao a sto nisi igrao 20 dana , a sto nisi igrao 20 dana ... etc i ja mu rekao , ko sto i svi znate da sam od devojke stalno igrao , i da vise nisam sa njom ... a to oko svadje ne znam odakle mu posto se ja sa njom nisam ni posvadjao , nego smo se razisli mirnim putem :) Jedino me je smorilo sto je napisao da sam rekao da cu da osvojim eswc ... Ja i da znam da cu da ga osvojim to nikad nebi rekao ( jer nisam vladica ) , ako prodjem grupe bice cool

Sad se smuvaj sa Kovrdzom, ima dobar komp i net :)

You may have gone to Cambridge, but I'm an honorary graduate of Starfleet Academy

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.



×
×
  • Create New...